رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات پیشنهادات انتقادات فکشن FBI

ارسال‌های توصیه شده

درود

من 3 هفته ای در اقلیت فدرال بودم و ضعف های خیلی زیادی ازش دیدم، همش رو میخوام تو این تاپیک بگم و امیدوارم پیشنهاد بنده مورد قبول @Mohny @Ali قرار گیرد

1-اکتیویتی سخت و نبودش: الان که در اقلیت PD هستم اکتیویتی خیلی راحتی داره و سریع پر میشه و بدون دردسر. اما زمانی که در فدرال بودم اکتویتی خیلی کم بود، فریسک و ارست که بود، مشکل اصلیم وانتد کیل و گت سمپل بود.برای رنک 1 ها خیلی سخته که وانتد هایی که حق تسلیم ندارن و با اینفرنوس دارن فرار میکنن تا شهر سن فیرو برن و اونو بکشن، وانتد کیل 3 و  4 خلاصه زدنش برای رنک 1 ها خیلی سخته، مورد داشتیم که بخاطر همین مسئله FW دریافت شده.میریم سراغ بخش گت سمپل، سخت ترین اکتیویتی فدرال ( که من زیاد مشکلی نداشتم با این اکتیویتی اما اکثر اعضا دارن ) ، شما با HP 15 باید بری داخل بانک و با کلی ترفند /Skate 3 کیبایند دستور /GetSample بلکه بتونی یک سمپل برداری. در بعضی مواقع خودم شاهد فحاشی و بحث در /R بودم سر این اکتیویتی. خب اکتیویتی های بین دو اقلیت اصلا یکسان نیست و اعضای فدرال همش اکتیویتی میخوان اما ما 2 ساعته اکتیویتیمون تکمیل میشه.پیشنهادات: همانطور که در PD مسدود کردن و باطل کردن مجوز ها جز اکتیویتی PD نیست، گت سمپل هم جز اکتیویتی FBI نباشه و فقط زمانی که سمپل برداشتین مثلا 5کا بده و یا حقوقتون در آخر هفته بیشتر بشه که این مورد نیاز به تغییرات بزرگ تری در اقلیت های دیگه هم داره

2-فحاشی افراد در مقابل /Frisk: بارها شده که طرف رو گشتیم چیزی ازش پیدا نکردیم شروع میکنه به کلماتی مثل ( دور از جون همگی ) "عن شدی" و فحاشی های دیگه که اینجا نمیشه گفت، خیلی از افراد هم با ما فدرال ها دشمن میشن و شکایت ازشون هم نمیشه کرد.

پیشنهادی دارم: من شنیدم که قبلا وانتدی به نام Insulting Cop وجود داشته، این وانتد برگرده و بعد از فریسک در صورتی که فرد مربوطه حرف های زشتی زد و یا بعد از دستگیری حرف زشتی زد، با مدرک از اون فحش بشه وانتده insulting cop رو داد.( مثلا طرف بعد از فریسک یا دستگیری یه حرف بدی میزنه و خودکار وارن وانتد برای پلیس میره )

3-ماشین های خیلی کم در HQ فدرال:این رو @8KARiM8 هم بهش اشاره کردن اما من اینجا کاملش میکنم، ماشین هایی که در ساختمان فدرال هست خیلی کمه درحالی که ما باید برای گت سمپل خیلی سریع برسیم و ماشین همیشه کم میاریم. دوتا بولت هست و اینفرنوس که اصلا نداریم NRG هم دوتا داریم، هرچی ماشین هست داده شده به PD اونم درحالی که بیشتر ماشین هاشون استفاده ای نمیشه

پیشنهاد: حداقل 3 عدد اینفرنوس و 3 عدد بولت در ساختمان فدرال وجود داشته باشه به همراه 5 NRG، جالبیش اینجاست که ما 3 طبقه پارکینگ داریم که طبقه آخرش هیچ ماشینی توش نیست و دو طبقه هم کلا چند تا ماشین LVPD هست که باید التماسش کنی تا  176 تا بره، نکته ی بعدی اینه که ماشینی به نام FBI Truck که باز هم @8KARiM8  بهش اشاره کردن و حتی رو اسم خودشم نوشته فدرال در اداره ی پلیس لوس سانتوس قرار داره! درحالی که مخصوص فدراله

سپاس از عزیزانی که خوندند.

@83mehrdad83   @HajAta @Mary @Spartan @iNViSiBIe  @Leopard @MohammadMedi  @FanG   @Mking22  @Tayler  @ZedOne @RoFF7   @GelofeN  @Sobi      @Scarlet

@sinak2467   @TheVisage  @amirkia2000  @Shxyan   @NeuroN    @Sami @LearninG @FerDinaND @AbbasMZ @Brigand @Slark  @OpieWinston  @REXOR @WaTchDogs @LockDown  @JayDeN   @kabirstation  @Hamid567   @SepehrKabir    @SuperMAN  @TaYrAnT   @Reject

و @ های دیگه ای که یادم رفته

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ممنون از یاد اوری دوباره دوست خوبیم علی 

درمورد اینکه FBI  سخت ترین فکشن سرور هست شکی نیست و درمورد get sample ما (فدرال) جدیدا داریم با این مسعله کنار میایم و مشکل زیادی نداریم 

چون بچه ها دارن به کسایی که نمیتونن سریع برسن کمک میکنن و این اصلا مشکلی نیست کلا اکتیویتی فدارل همین که هست خوبه و بنظرم اصلا نیاز به تغییر نداره

اما درمورد HQ نگاه کنید فدرال 3 طبقه پارکینگ داره که اگه نگاهی کلی بندازیم از تمام HQ ها بزرگ تره ولی متاسفانه ماشین هایی که مخصوص ماست و باید در HQ ما باشه دادین 

به PD میدونم اونجا گذاشتین که در دسترس باشه ولی همه اعضا فدرال الان از این موضوع شاکی هستن و باید ماشین هایی مثل FBI -TRUCK               FBI -RANCHER 

باید در HQ ما باشه چون حتی اسممونم روی ماشین هست 

این برای بار چندم هست این موضوع خواهشا پیگیری بشه

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Original گفته است:

درود

من 3 هفته ای در اقلیت فدرال بودم و ضعف های خیلی زیادی ازش دیدم، همش رو میخوام تو این تاپیک بگم و امیدوارم پیشنهاد بنده مورد قبول @Mohny @Ali قرار گیرد

1-اکتیویتی سخت و نبودش: الان که در اقلیت PD هستم اکتیویتی خیلی راحتی داره و سریع پر میشه و بدون دردسر. اما زمانی که در فدرال بودم اکتویتی خیلی کم بود، فریسک و ارست که بود، مشکل اصلیم وانتد کیل و گت سمپل بود.برای رنک 1 ها خیلی سخته که وانتد هایی که حق تسلیم ندارن و با اینفرنوس دارن فرار میکنن تا شهر سن فیرو برن و اونو بکشن، وانتد کیل 3 و  4 خلاصه زدنش برای رنک 1 ها خیلی سخته، مورد داشتیم که بخاطر همین مسئله FW دریافت شده.میریم سراغ بخش گت سمپل، سخت ترین اکتیویتی فدرال ( که من زیاد مشکلی نداشتم با این اکتیویتی اما اکثر اعضا دارن ) ، شما با HP 15 باید بری داخل بانک و با کلی ترفند /Skate 3 کیبایند دستور /GetSample بلکه بتونی یک سمپل برداری. در بعضی مواقع خودم شاهد فحاشی و بحث در /R بودم سر این اکتیویتی. خب اکتیویتی های بین دو اقلیت اصلا یکسان نیست و اعضای فدرال همش اکتیویتی میخوان اما ما 2 ساعته اکتیویتیمون تکمیل میشه.پیشنهادات: همانطور که در PD مسدود کردن و باطل کردن مجوز ها جز اکتیویتی PD نیست، گت سمپل هم جز اکتیویتی FBI نباشه و فقط زمانی که سمپل برداشتین مثلا 5کا بده و یا حقوقتون در آخر هفته بیشتر بشه که این مورد نیاز به تغییرات بزرگ تری در اقلیت های دیگه هم داره

2-فحاشی افراد در مقابل /Frisk: بارها شده که طرف رو گشتیم چیزی ازش پیدا نکردیم شروع میکنه به کلماتی مثل ( دور از جون همگی ) "عن شدی" و فحاشی های دیگه که اینجا نمیشه گفت، خیلی از افراد هم با ما فدرال ها دشمن میشن و شکایت ازشون هم نمیشه کرد.

پیشنهادی دارم: من شنیدم که قبلا وانتدی به نام Insulting Cop وجود داشته، این وانتد برگرده و بعد از فریسک در صورتی که فرد مربوطه حرف های زشتی زد و یا بعد از دستگیری حرف زشتی زد، با مدرک از اون فحش بشه وانتده insulting cop رو داد.( مثلا طرف بعد از فریسک یا دستگیری یه حرف بدی میزنه و خودکار وارن وانتد برای پلیس میره )

3-ماشین های خیلی کم در HQ فدرال:این رو @8KARiM8 هم بهش اشاره کردن اما من اینجا کاملش میکنم، ماشین هایی که در ساختمان فدرال هست خیلی کمه درحالی که ما باید برای گت سمپل خیلی سریع برسیم و ماشین همیشه کم میاریم. دوتا بولت هست و اینفرنوس که اصلا نداریم NRG هم دوتا داریم، هرچی ماشین هست داده شده به PD اونم درحالی که بیشتر ماشین هاشون استفاده ای نمیشه

پیشنهاد: حداقل 3 عدد اینفرنوس و 3 عدد بولت در ساختمان فدرال وجود داشته باشه به همراه 5 NRG، جالبیش اینجاست که ما 3 طبقه پارکینگ داریم که طبقه آخرش هیچ ماشینی توش نیست و دو طبقه هم کلا چند تا ماشین LVPD هست که باید التماسش کنی تا  176 تا بره، نکته ی بعدی اینه که ماشینی به نام FBI Truck که باز هم @8KARiM8  بهش اشاره کردن و حتی رو اسم خودشم نوشته فدرال در اداره ی پلیس لوس سانتوس قرار داره! درحالی که مخصوص فدراله

@83mehrdad83   @HajAta @Mary @Spartan @iNViSiBIe  @Leopard @MohammadMedi  @FanG   @Mking22  @Tayler  @ZedOne @RoFF7   @GelofeN  @Sobi      @Scarlet

@sinak2467   @TheVisage  @amirkia2000  @Shxyan   @NeuroN    @Sami @LearninG @FerDinaND @AbbasMZ @Brigand @Slark  @OpieWinston  @REXOR @WaTchDogs @LockDown  @JayDeN   @kabirstation  @Hamid567   @SepehrKabir    @SuperMAN  @TaYrAnT   @Reject

سلام و درود .

حرف شما حسابه امیدوارم مشکلتون حل بشه

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Original گفته است:

میریم سراغ بخش گت سمپل، سخت ترین اکتیویتی فدرال ( که من زیاد مشکلی نداشتم با این اکتیویتی اما اکثر اعضا دارن ) ، شما با HP 15 باید بری داخل بانک و با کلی ترفند /Skate 3 کیبایند دستور /GetSample بلکه بتونی یک سمپل برداری.پیشنهادات: همانطور که در PD مسدود کردن و باطل کردن مجوز ها جز اکتیویتی PD نیست، گت سمپل هم جز اکتیویتی FBI نباشه و فقط زمانی که سمپل برداشتین مثلا 5کا بده و یا حقوقتون در آخر هفته بیشتر بشه که این مورد نیاز به تغییرات بزرگ تری در اقلیت های دیگه هم داره

سلام. اگر GetSample/ برداشته شود که اصلا شما نمی آید برای گت کردن و راب ها بیشتر شان با این سیستم الان راب Win می شود.

همین الان هم که GetSample/ هست تو D/ میگیم بردارید ولی کسی نمی اید برای برداشتن. :|

با باقی مطالب موافقم.

حتی HQ NG ام ماشین لازم داره باید به هر دو شان اضافه کنند.

ویرایش شده توسط REXOR

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، REXOR گفته است:

سلام. اگر GetSample/ برداشته شود که اصلا شما نمی آید برای گت کردن و راب ها بیشتر شان با این سیستم الان راب Win می شود.

همین الان هم که GetSample/ هست تو D/ میگیم بردارید ولی کسی نمی اید برای برداشتن. :|

ببخشید ولی بیشتر راب هارو ما خودمون داریم سمپل میریزیم و سمپل برمیداریم الان ساعت 4 صبح هم که راب میشه فدرال C-3 هست و میاد بر میداره

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

ببخشید ولی بیشتر راب هارو ما خودمون داریم سمپل میریزیم و سمپل برمیداریم الان ساعت 4 صبح هم که راب میشه فدرال C-3 هست و میاد بر میداره

:|کریم جان اگر به NG می آمدی می فهمیدی چی کار  می کنیم ما. (محرمانه)

ویرایش شده توسط REXOR

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، REXOR گفته است:

نه عشقم من بمیرمم NG نمیام کاری که فدرال میکنه اگه NG یک روز فقط یک روز انجام میداد میفهمید ما چی میکشیم 

علی قبلا فدرال بوده میفهمه فوهش که اگه یک روز نخوریم یعنی کارمون خراب بوده  

اکتیویتی که سخت هست و خوبیشم به اینه 

گذشته از اونا کار PD va NG هم باید انجام بدیم تا حدودی

بحث تکنیکم باید برای راب تکنیک بزنیم که بتونیم سمپل برداریم

از اونطرف با گاننر های سرورم باید بجنگیم 

گذشته از اونا باید بیشتر روزا برای شکایت اماده باشیم چون همه رو ما زوم هستن

ویرایش شده توسط 8KARiM8
لینک به دیدگاه

موافقم که HQPD واقعا زیادی ماشین دارد ولی HQ NG و FBI حتا یه ماشین درستی هم ندارد این موضوع باید رسیدگی شود اما هیچ کس به حرف ما گوش نمیدهند  دلیلش نمیدونم 

اما با موضوع که GETSAMPEL برداشته بشه اگه این برداشته بشه کار NG لنگ میمونه (محرمانست)

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

نه عشقم من بمیرمم NG نمیام کاری که فدرال میکنه اگه NG یک روز فقط یک روز انجام میداد میفهمید ما چی میکشیم 

علی قبلا فدرال بوده میفهمه فوهش که اگه یک روز نخوریم یعنی کارمون خراب بوده  

اکتیویتی که سخت هست و خوبیشم به اینه 

گذشته از اونا کار PD va NG هم باید انجام بدیم تا حدودی

بحث تکنیکم باید برای راب تکنیک بزنیم که بتونیم سمپل برداریم

از اونطرف با گاننر های سرورم باید بجنگیم 

گذشته از اونا باید بیشتر روزا برای شکایت اماده باشیم چون همه رو ما زوم هستن

♥️♥️♥️♥️♥️❤️????????

ویرایش شده توسط DoNaLd

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

موافقم که HQPD واقعا زیادی ماشین دارد ولی HQ NG و FBI حتا یه ماشین درستی هم ندارد این موضوع باید رسیدگی شود اما هیچ کس به حرف ما گوش نمیدهند  دلیلش نمیدونم 

اما با موضوع که GETSAMPEL برداشته بشه اگه این برداشته بشه کار NG لنگ میمونه (محرمانست)

همین دیگه ما هم با این موضوع مخالفیم چون اگر برداشته بشه واقعا برای ما هم بد میشه 

و بسیاری از موارد محرمانه در فدرال فقط به همین سمپل ختم میشه که جز فدرال هیچ فکشنی نباید از این موارد با خبر شوند

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

همین دیگه ما هم با این موضوع مخالفیم چون اگر برداشته بشه واقعا برای ما هم بد میشه 

و بسیاری از موارد محرمانه در فدرال فقط به همین سمپل ختم میشه که جز فدرال هیچ فکشنی نباید از این موارد با خبر شوند

حتی باید فدرال یکم واقعا تر بشه و کارای جستجویی رو برداره 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

حتی باید فدرال یکم واقعا تر بشه و کارای جستجویی رو برداره 

اها همین دیگه واسه همین ما رو کل فکشن های سرور نظارت داریم رنک 5 ما حتی میتونی NG را هم frisk بده 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

اها همین دیگه واسه همین ما رو کل فکشن های سرور نظارت داریم رنک 5 ما حتی میتونی NG را هم frisk بده 

فقط مشکل Frisk نیست و قضیه های دیگه هم هست.

ولی برایی این که اون ها بیاد باید اول راب از فروشگاها بیاد.

مشکل اساسی گارد ملی و فدرال فعلا hq خالی که دارن هست

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، REXOR گفته است:

یک حرف میگم منظورم شما و دوستان NG من نیستن

اما زمانی که من و مهدی و @BreXiS @JanSoN NG بودیم کسی جرعت راب نداشت همش fail بود یارو انقدر فشار خورده بود اولش C داشت فک کنم بنده خدا وانتد 6 تو ماشین بود به جا /MP ماشینو میترکونه xD خدایی بعضیا جاشون تو NG نیست فقط رنک گرفتن

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

اما زمانی که من و مهدی و @BreXiS @JanSoN NG بودیم کسی جرعت راب نداشت همش fail بود یارو انقدر فشار خورده بود اولش C داشت فک کنم بنده خدا وانتد 6 تو ماشین بود به جا /MP ماشینو میترکونه xD خدایی بعضیا جاشون تو NG نیست فقط رنک گرفتن

?

در 29 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

فقط مشکل Frisk نیست و قضیه های دیگه هم هست.

ولی برایی این که اون ها بیاد باید اول راب از فروشگاها بیاد.

مشکل اساسی گارد ملی و فدرال فعلا hq خالی که دارن هست

دقیقا به زودی دزدی از سوپر مارکت ها میافته دست FBI  و NG بیشتر باید رو راب بانک تمرکز کنه

ولی فعلا راست میکی فقط ماشین برای HQ

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Original گفته است:

درود

همه رو اد کردی جز اونایی که تو خود فکشن ان?

در 3 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

عرضم به حضور شما تو اون اونیکی های دیگه تکی فیل نمیکردین همه تیمی کار کردن?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

عرضم به حضور شما تو اون اونیکی های دیگه تکی فیل نمیکردین همه تیمی کار کردن

همینو میگم 

هم تیمی خوب بود گانریش خوب بود الان یارو رو میبری تو لاستیکه رانر میگی بزن میگه کیو  ?

و تکی منظورم Holy ninja بود 

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

همینو میگم 

هم تیمی خوب بود گانریش خوب بود الان یارو رو میبری تو لاستیکه رانر میگی بزن میگه کیو  ?

??

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

والا راجب اکتیویتی خیلی نمیتونم نظر بدم اما هر rob که Fail میشه یا حالا Win میشه حداقل 2 تا /getsample داره و شما فقط نیاز به 1 /getsample دارید و خیلی نمیتونه سخت باشه!

راجب ماشینای HQ که من جداگونه بش پرداختم قبلا اما مثل اینکه وقتمو تلف کردم!چون HQ NG هم دیگه وضعش از وضع HQ شما بدتره!کسی متاسفانه حرکتی نمیزنه واسمون!

If you want to achieve greatness stop asking for permission
اگر خواهان رسیدن به بزرگی هستی منتظر اجازه اش نباش !

Lock_Down.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@Mohny نظرتون رو بگین، سپاس.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۰ در 16:13، Original گفته است:

اره من با اینکه ۲ روزه اومدم اف بی ای زیاد فحش خوردم ولی لطفا کاری کنید چون واسه تایپ اگه اینا گفته بشه خب یکی مایک میگیره و شروع میکنه به فحش دادن تو زندگی عادی والا ما به سرباز نمی تونیم سلام بدیم چه برسه به نوب نوبه سگ 

****خوردی و ....

لطفا واسه مایک هم مجازات بزارید.

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...