رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک من از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:arian.hojati.2006.png

عکس سیاز کوچک اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل از کسی که شکایت دارم:__easy__.png

توضیحات:  بازیکن __easy__  الکی تبلیغ میکنه که 400هزار تا materials فقط 200هزار تا و بنده از اونجایی که میدونستم ایشون داره کلاه برداری میکنه با اکانت مولتی ام __hasan80__ رفتم تو بازی و بهش زنگ زدم برای اینکه اعتراف بگیرم.بهش گفتم من این کاره هستم و من 200هزار تا materials رو 700 هزار تا میفروشم و اون هم گفتم من هم همینطور که در مدرک مشخص است.اکانت های hasan80 و arian.hojati.2006 برای من است

مدارک(فیلم یا عکس):

f65529614_thumb.jpg

f9856206_thumb.jpg

f7533727_thumb.jpg

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی عجیبه من اصلا اد الکی نمیدم همه میدونن من واقعا مت میدم قیمتش هم مشخصه در ضمن من گفتم 700mat رو میدم 270k نه اینکه برعکس گفته باشم. اینو تو AD که من صبح میزدم ادمینا هم دیدن. درضمن اقای ارین جنابعالی صبح بنده رو nonrp کردین که من به زدوی مدارک رو قرار میدم. 

در ضمن با توجه به قوانین شکایت بی مورد 3 روز محرومیت داره که امیدوار ادمینای محترم اینم لحاظ کنن

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، arian2006hojati گفته است:

عکس سایز کوچک من از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:arian.hojati.2006.png

عکس سیاز کوچک اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل از کسی که شکایت دارم:__easy__.png

توضیحات:  بازیکن __easy__  الکی تبلیغ میکنه که 400هزار تا materials فقط 200هزار تا و بنده از اونجایی که میدونستم ایشون داره کلاه برداری میکنه با اکانت مولتی ام __hasan80__ رفتم تو بازی و بهش زنگ زدم برای اینکه اعتراف بگیرم.بهش گفتم من این کاره هستم و من 200هزار تا materials رو 700 هزار تا میفروشم و اون هم گفتم من هم همینطور که در مدرک مشخص است.اکانت های hasan80 و arian.hojati.2006 برای من است

مدارک(فیلم یا عکس):

f65529614_thumb.jpg

f9856206_thumb.jpg

f7533727_thumb.jpg

به کسی مربوط نیست چ کسی چه AD ای میده اگه بد باشه خود ادمین کیک میده نیاز به شکایت نیست.

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

با اهدای سلام و تحیات

شکایت شما رد شد!

کلاهبرداری ای صورت نپذیرفته است و اگر هم صورت میپذیرفت و مقدار مواد اسلحع کمتری به کسی میدادند با توجه به قانون زیر مجازاتی برایش اعمال نمیشد.

توجه، ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد. همچنین به درخواست‌هایی مانند قرض دادن پول و یا وام نیز رسمیت نخواهیم داد.

+بسته شد.

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...