رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تحولات و تغییرات جدی در بخش صندلی داغ فروم

ارسال‌های توصیه شده

درود بر دوستان عزیز

بخش صندلی داغ انجمن  ضعیف هست

به دلایل زیر:
 هر 2 ماه - 3 ماه یک بار فقط یک مصاحبه انجام میشه که تایم خیلی زیادیه

فقط ادمین ها مهمان صندلی داغ هستند

خب پیشنهاداتی دارم برای بهبود این اوضاع

هر هفته حداقل با یک ادمین - پلیر مصاحبه داشته باشیم ( هرچند من میگم بیشترشم بکنیم )

پلیر های قدیمی و معروف هم باهاشون مصاحبه انجام بشه.

انجام این فعالیت ها موجب فعالیت بیشتر اعضا در فروم و همچنین پرسیدن سوالات بی جواب از پلیر ها خواهد شد!

و این عمل با استقبال خیلی خوب پلیر ها مواجه خواهد شد

@Mohny @Ali   @83mehrdad83

بقیه رو فردا تگ میکنم، حسش نیست الان

• دوست دارم که 2

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره البته مسئولین نمیتونن بیشتر از یکبار در هفته این کارو کنن ولی اگه هرهفته یه صندلی داغ داشته باشیم تاثیرش روی فروم و ارتباط بین اعضا خیلی بیشتر میشه و خلاصه خوب میشه دیگه...

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

@ThisIsEziO @Mary @Spartan @Ali @Mohny  @GelofeN @RoFF7  @HajAta @NimaB  @Slark  @Cuthbert @amirkia2000   @Shxyan  @ZombieRanger  @Sobi  @Ariyan   @Rexa  @iNViSiBIe  @Leopard @BlueMooN  @Royaaa  @LearninG  @Eh3an  @AmyLee @FoRoDo  @Kiyanush     @sinak2467    @Ostad  @AbbasMZ @Mohny

و @ های دیگری که فراموش کردم.

در 12 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

اره البته مسئولین نمیتونن بیشتر از یکبار در هفته این کارو کنن ولی اگه هرهفته یه صندلی داغ داشته باشیم تاثیرش روی فروم و ارتباط بین اعضا خیلی بیشتر میشه و خلاصه خوب میشه دیگه...

دقیقا هدف اصلی من از این پیشنهاد همین بود!

@FerDinaND رو یادم رفت تگ کنم ?

در 11 ساعت قبل، CaptainMahdi گفته است:

متاسفانه سر ادمین ها و کله گنده هامون شلوغه وقت اینکه بشینن و با بقیه بگو بخند کنن ندارن ??

درسته اما بخش صندلی داغ خیلی وقته که داره خاک میخوره باید تحول جدی داخلش صورت بگیره!

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

موافق❤️

سپاس عزیزم

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

هرچی شما بگی?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

برو بریم?

میشه منو بیاری صندلی داغ من خیلی به علیرضا گفتم که تعلیق شد حالا یه لطفی کن منو دعوت کن صندلی داغ :)

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

موافقم?

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۹ در 23:54، Original گفته است:

درود بر دوستان عزیز

بخش صندلی داغ انجمن  ضعیف هست

به دلایل زیر:
 هر 2 ماه - 3 ماه یک بار فقط یک مصاحبه انجام میشه که تایم خیلی زیادیه

فقط ادمین ها مهمان صندلی داغ هستند

خب پیشنهاداتی دارم برای بهبود این اوضاع

هر هفته حداقل با یک ادمین - پلیر مصاحبه داشته باشیم ( هرچند من میگم بیشترشم بکنیم )

پلیر های قدیمی و معروف هم باهاشون مصاحبه انجام بشه.

انجام این فعالیت ها موجب فعالیت بیشتر اعضا در فروم و همچنین پرسیدن سوالات بی جواب از پلیر ها خواهد شد!

و این عمل با استقبال خیلی خوب پلیر ها مواجه خواهد شد

@Mohny @Ali   @83mehrdad83

بقیه رو فردا تگ میکنم، حسش نیست الان

اره واقعا خوبه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این پیشنهاد رو تا حدودی پلیر عزیزمون @SuperMAN عملی کردند، و یه ایده  جذاب به ذهنم رسید!
پلیر ها هم همدیگرو به صندلی داغ با تایتل مناسب و با رضایت خود اون شخص دعوت کنند

و اگر مخالف این داستان بود شخص خاطی اخطار دریافت کنه و تاپیک پاک بشه!

@LearninG @FerDinaND

Originall.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...