رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین های مکرر turbo

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TurB0o.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: قبلا این شکایت رو کردم ولی ظاهرا ادمین ucp ایشونو چک نکرده لطفا چک کنید ایشون 9 بار برای توهین میوت شد یعنی توهنی مکرر که 5 تا 7 روز بن داره

• مدارک (فیلم یا عکس): 2017_06_07_01_11_15_%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 22 ساعت قبل، DEANAMBROSE77 گفته است :

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TurB0o.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: قبلا این شکایت رو کردم ولی ظاهرا ادمین ucp ایشونو چک نکرده لطفا چک کنید ایشون 9 بار برای توهین میوت شد یعنی توهنی مکرر که 5 تا 7 روز بن داره

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1. شما گیر دادین منم اعصابم خورد بی احترامی کردم ادمینم mute دادن بعد شما معلوم نی دنبال چی هستین هی شکایت میکنین از بنده.

2.  برا ucp هم تو قسمت محرومیت معلومه که اکانت از کدوم تاریخ دستم بوده و توهین های قبل به من ربطی نداره.

3. شما میری تیکه میندازی به طرف بعد انتظار داری چی بگن بهت!!!!! بعدم ss میگیری میزاری سایت.شکایت های ایشون ببینین همش دنبال ss گرفتن از بقیه هستین واقعا 

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد ( قانونی در مورد محرومیت های مکرر از صحبت منجربه محرومیت از سرور نداریم، لطفا قوانین از خودتون اضافه نکنید )

موفق باشید.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام

با عرض پوزش از شاکی محترم، طبق بررسی های انجام شده، اشتباه تیم ادمینی بود که این شکایت رد شد

شکایت شما مورد تایید قرار گرفت ( بازیکن مورد نظر 7 روز از سرور محروم شد )

موفق باشید.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...