رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی و بی لیاقتی لیدر Hitman

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

RoYce.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AliBozorg.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

سلام عرض میکنم خدمت کسی در حال خوندن این تاپیک هستش!

داستان داستانه بی لیاقتی لیدر هیتمن هست، از کسی که میخواد بدون رعایت کردن نوبت میاره! لطفا اخرین صفحه درخواست عضویت هیتمن رو نگاه کنید! من براتون راحتش می کنم خودم با اسم UCP میزارم و اگر میخواید خودتون مطمئن بشید لطف کنید برید خودتونم ببینم ( روی اینجا کلیک کنید)

خوب 

BryanT.png

EaSy.png

Dep.png

Fang.png

Saeed_Kabir..png

Violent.png

Delusion.png

...

خوب خوب، از بین این افراد کدوم مناسب تره؟ Easy! اینا حالا چجوری تست گرفتن؟ امدن اول از جناب Fang که دوست بنده هستش گرفتن و اوردن در صورتی که نفر 4 امی هستش که درخواست عضویت داده! 3 نفر قبل ایشان لول بالاتری نسبت به ایشان دارن! این یعنی پایمال کردن حق اون 3 نفر! اگر این اسمش پارتی بازی نیست چی هستش؟ میشه یه دلیل بیارید که به چه عنوان 3 نفر که لول شون بالاتر از ایشان هست اوردید؟ فک کنم داستان متوجه باشید. 

حالا کاشکی بعد از جناب FanG تستشون رو می گرفتید! اومدن دوباره یه پرش زدن به جای اینکه از Violent و Saeed_Kabir(حالا میگیم لولش کمتر از بقیه دونفر هست) تست بگیرن اون زمان هردوشون (Violent & Delusion) تو یه سطح بودن اومدن از Delusion گرفتن باز من و دوستم چیزی نگفتیم! ساعت 11 ظهر تست دوستمون شروع کرد (Delusion) ازش تستش شروع کرد 1 ساعت 50 سوال ازش پرسید! (یا خدا)! برا دوئل لیدر میگفت من نمیتونم Fc_Poker تو بگیر ( اگر نمی تونی یه تست دوتل بدی تشریف ببر دسته ملایم )! Fc_Poker اف شد لیدرم گفت بهمون برین پیش Fc_Poker و هم تو (Violent) بگو ازت تست رو بگیره بهش گفتم اف شد قشنگ 4 ساعت طول کشید ساب اومد به ساب گفتیم Delusion و Violent میگه چی شد! عرض کردن تا لیدر نگه نمی گیرم! (قشنگ معلومه نمیخواد کسیو بیار) بالاخره قبول کرد بیاد تست Delusion رو بگیره به PB رسیدیم Mahan اومده میگه بیا هم دیگرو بزنیم این نیاد ( اسکرین هست) ! کاری با ایناش نداریم که تست بنده خدا طول کشید که طرف پشیمون شد!

بریم سر اصل مطلب ===> لیدر بالاخره امد رفتیم جاش بگیم که ما به ساب گفتیم ساب اینجوری جواب داد! گفت بهش گفتم برین به Fc_Poker ( سه بار قشنگ تکرار کرد) بگید که ازتون بگید , خودش میگه بهش گفتم ! ?????

klny_ag-sa-0137.jpg

ما تو F/ گفتیم Fc_Poker کجایی Violent بیارم برای تست؟ ( کلا همین یه بار گفتم که اونم درخواست ندادم که بیا بگیر گفتم کجایی خوده لیدر گفته که منم ازش جاش رو خواستم)

خوده لیدر برگشت گفت برو ازش بگیر طبق اون لیستی که بهت دادم بهونه هم نگیر! ?????

qtv8_bandicam_2020-06-26_18-28-06-335.jp

این هی بهونه میاورد، منم گفتم بهش چه کسی را خودت میخوای بیاری؟ ( کجای دنیا این درخواست اینه که فلانی بیار؟؟؟؟  میشه عرض کنید) (اینارو یادتون باشه)

2a4n_bandicam_2020-06-26_18-34-53-668.jp

بعدش مارو تحدید میکنه بگی باز Fw میدم، منم دیگه ادامه ندادم! 

میگن زیاد درخواست کردم! اقا شما 0 تا 100 کار رو دارم نشونت میدم اصلا درخواستی داشتم مبنی بر اینکه فلانی رو بیار؟ از به بعد از کسی سوال کنید که کجایی؟ یعنی فلانی رو بیار!  ?????

g1q_bandicam_2020-06-26_18-36-31-585.jpg

گفتم لیدر اومده بهم گفته! میگه لیدر پیشمه! (داداش یه گیم سال 2004 ارزش نداره دروغ بگی!) منم براش از حرف لیدر اسکرین فرستادم (همون اولین اسکرین) گفتم بیا! 

be4l_bandicam_2020-06-26_18-50-52-047.jp

یعنی چی؟ میگه کلا نمیگیرم! عزیز دلم به دوست داشتن تو هست مگه؟ ( وقتی لیدر سطحش پایین باشه، میبینید که چه وضعیتی پیش میاد تو فکشن ا) یعنی نمی دونم اینا چجوری به اسکرین شات لیدر میگن درخواست! من هیچ درخواستی نکردم xD!

حسن گفت تست کیو میخوای بگیری منم گفتم Violent!

ysgf_bandicam_2020-06-26_18-52-50-846.jp

حسن گفت Fc_Poker وقتی میگه نمیگیرم نمیگیره دیگه منم گفتم لیدر کسه دیگه ای هستش! (فکر کنم بهش برخورد زیاد تو نقش فرو رفته بود، به مولا لیدر کسه دیگهای هست فاز لیدری بر ندار)

zh0v_bandicam_2020-06-26_19-03-31-063.jp

خودتون اسکرین های پایین ببینید من اصلا داشتم با ساب حرف میزدم؟؟ 

bb00_bandicam_2020-06-26_19-03-38-715.jp

بعد دو دقیقه اومده بهم Fw داده، اونم سر اینکه جر و بحث با ساب لیدر! WTF اصن جر و بحثی صورت گرفته که میدی؟

75im_bandicam_2020-06-26_19-15-21-999.jp

خوب لیدر عزیز (Pro Player) میگی برو به ساب بگو و خودت میگی بهش گفتم بگیره! ما رفتیم اصلا نگفتیم بگیر گفتیم کجایی Violent بیارم پیشت! هر چی میخوای به خودش بگو خوب! میگه لیدر پیشمه اگر لیدر پیشته پس این حرفه چیه! 

رفتیم میگیم لیدر رفتیم بهش گفتیم FW داده میگه دلیلش این بوده که زیاد اسپم کردی! وای خدا حداقل میخواید دروغ بگید باهم هماهنگ کنید این گفته سر جر و بحث! این لید میگه اسپم والا به مولاا قسم من فقط گفتم کجاایی ، گفتم کیو خودت میخوای بیاری ، اسکرین از حرف لیدر دادم که حرف اون بوده! میگن زیادییی درخواست کردی! 

خودت پایین در خواست عضویتا میزنی که برای ارتباط با من ((( ملاقات با یکی از اعضای هیتمن و اطلاع دادن آن شخص به من ))) ما فقط اومدیم گفتیم کجایی یا رو با  Smile جواب مارو میده! مگه من گفتم بیا بگیر! xD که میگی نمی گیرم! گفتم کجایی حوابش یه چیز دیگس!

ygo2_85.jpg

Fw سر چیی اخه! لیدری که میگه برو بگو ما هم گفتیم کجایی؟ ولمون کنید باو

____________________________________________________________________________________________________________________________________

مگه شما نگفتید جناب Easy تست رد شده؟ چی شد دوباره اینوایت دادید؟ Easy که تو تست دوئل رو باخت! مگه نمیگن بعد 3 روز بعد رد تست باید دوباره پست بزارن پس چی شد؟ تموم کن علی این کارارو!!! لطفا فیلم تستش رو برای @Spartan ارسال کن! تا اونجایی که خودم و جناب Delusion بودیم دوئل رو باخت!

____________________________________________________________________________________________________

@Ali ایشان اصلا صلاحیت لیدری هیتمن را ندارند، در قوانین هیتمن گفته است که: 

<<< قتل هرچقدر خاموش تر و ساکت تر انجام شود ارزشمند تر است. >>>

<<< ارزش یک قتل طبق موارد روبه رو به ترتیب بستگی دارد: فاصلۀ شما نسبت به Contract، زمان کشتن، دیده نشدن و با یک حرکت کار را تمام کردن. >>>

pzvb_noob.jpg

لیدر هیتمن در میتینگ عرض کردن کسی که در حال ماهی گیری و در داخل قایق است از اسنایپر نباید استفاده کنید خودتون رو در داخل اب بندازید بروید سمتش و اون رو بکشید یعنی ایشان اصلا از قوانین چیزی بلد است؟؟ یکی بگه؟؟؟ رکن اصلی هیتمن به فاصله و دیده نشدن است! همیشه هیتمن 1 اسلات که خالی میشد سریع پر میشد! الان وضع هیتمن رو مشاهده می کنید! کسی که از قانون چیزی سر در نمیاره 

rubb_ag-sa-0125.jpg

تست دوئل میده به رنک 1 بگیره! خودشم که از قوانین چیزی سر در نمیاره و از خودش قوانین میزنه و از قوانین های خودش تست میگیره نه از فروم! جدیدا هم میگه من دیگه تست نمی گیرم به ساب بگید ساب ازتون بگیره! اونم از وضع میتینگ بر قرار کردنت! ( وسط میتینگ اومده میگه همه بیاید Crew و تو w/ با هم حرف نزنید!) .

اینم از سطح Contract زدنت! که میای میگی همشون Crash میشدن! بعدش میبینی خیته بعدش میگی ادمین باهم کار دارن و اینا چه کاری بات دارن (ِیعنی 37 بار باهات کار داشتن؟) عشقم میدونستی دروغ گفتن در این باره FP 80 هست اصلا؟ 

اخه میگی وظیفم نیست کانترکت زدن  اخه عشقم نه تست میگیری نه مدیریت نه تست دوئل، اومدی لیدری بگی من لیدر HM بودم؟؟ xD

u1ov_ag-sa-0124.jpg

dxsm_ag-sa-0126.jpg

@PlayBoy @SWAT خودتون ببینید کیا جاتون اومدن!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 2

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود

در مورد اینوایت کردن و توی صف بودن من لیدر تصمیم میگیرم که چه کسی توی اولویت هست و قبل از تست از مسئول های محترم رنک بالاتر می پرسم که درست هست صف من یا نه بعد میام تست میگیرم پس لطفا این کار من رو زیر سوال نبرید چون در حیطه کاری مدیران هست.

در مورد فکشن وارن اولتون که توی عکس های خودتون مشخصه از جمله 

• ایجاد مزاحمت برای لیدر و ساب لیدر
  • گوش ندادن به حرف رنک بالاتر
  • ایجاد بی نظمی در چت /f 
  • بی احترامی مستقیم به لیدر

میتوان اشاره کرد 

به کیک با F80 هم میتوان به بی احترامی مستقیم شما به فکشن اشاره کرد.

پ.ن: 

نقل قول

در صورت مزاحمت برای لیدر و ساب لیدر تا زمانی که نوبت شما نرسیده باشد از شما تست گرفته نمی شود.

هرگونه اشتباه و یا بد دهنی در صورتی که از خط قرمز بگذرد با دریافت 80FP و اخراج از اقلیت ختم خواهد شد.

مدارک به مسئولان محترم لیدرها ارسال شدند.

پیروز باشید.

Hitman Agency Leader

نقل قول

لیدر هیتمن در میتینگ عرض کردن کسی که در حال ماهی گیری و در داخل قایق است از اسنایپر نباید استفاده کنید خودتون رو در داخل اب بندازید بروید سمتش و اون رو بکشید یعنی ایشان اصلا از قوانین چیزی بلد است؟؟ یکی بگه؟؟؟ رکن اصلی هیتمن به فاصله و دیده نشدن است! 

در این باره هم باید بگم که شما حرف من رو اشتباه متوجه شدید و منظور از این حرف من این بود که اگر کانترکت شما وسط دریا بود و زوم تفنگ Sniper شما به ایشون نمیرسید از این ترفند استفاده کنید که شما چون گوش نمیدید چیزایی که خودتون فکر می کنید رو بیان می کنید

در مورد leavehit کردن هم توی هیچ یک از تایپ های چت لاگ من leavehit وجود نداره و توی شکایت قبلی این توضیحات داده شد اما از این بعد برای اطمینان خاطر برای خودم مدارک از Quit کردن شخص کانترکت گرفته میشه

یا حق

و اینکه موارد میتینگ و چت 

عقلیت رو افشا میکنید خودش مجازات داره

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

ایجاد مزاحمت برای لیدر و ساب لیدر

میشه بگید کجاش؟ پرسیدم کجایی بیام. مگه خودت نگفتی برو به Fc_Poker بگو 3 بار خودت گفتی! حرف خودتم نقض میکنی؟؟ 

در 1 ساعت قبل، RoYce گفته است:

klny_ag-sa-0137.jpg

گوش ندادن به حرف رنک بالاتر

الان شما گفتی برو بگو تازه منم نگفتم بیا بگیر گفتم کجایی بیا Violent پیاده کنم؟؟ بعد 2 دقیقه امده Fw داده اون دلیلش گوش نکردن نبوده دلیلش چیز دیگه بود من اصلا با ایشان حرفی نزدم داشتم با حسن حرف میزدم!

روش جدیده میگن برو به فلانی بگو! بعد میان میگن گوش نکردن

خوب مگه شما نگفتی؟ برو پیش Fc_Poker بهش گفتم؟ چرا زیر حرفت میزنی

بی احترامی مستقیم به لیدر

چی گفتم ؟ بی احترامی

نقل قول

در صورت مزاحمت برای لیدر و ساب لیدر تا زمانی که نوبت شما نرسیده باشد از شما تست گرفته نمی شود.

هرگونه اشتباه و یا بد دهنی در صورتی که از خط قرمز بگذرد با دریافت 80FP و اخراج از اقلیت ختم خواهد شد.

خودت میگی برو میزنی زیر حرفت ! جالبههه

کجایی یک از حرفای من درخواست بوده؟ فقط خواستم یارو رو پیاده کنم! به ساب میگم کجایی بیام Violent رو بیرام، میگه تست نمیگیرم اصن مگه من گفت تست بگیر؟؟ یا بگو نیا یا خودت بهش بگو! لیدر خودش گفته برو بگو الان میان میگن ایجاد مزاحمت!

ویرایش شده توسط RoYce
.

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

اینم از حرفای خودش والا ما به حرف لیدر گوش کردیم، یکی به من بگه کجای اینا من اسپم دادم از بالا تا پایین!

wjf7_ag-sa-0059.jpg

ms7h_ag-sa-0060.jpg

nyl5_ag-sa-0061.jpg

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

دوست عزیز و گرامی جناب Royce شما خودتون عضو هیتمن بودید چرا دنبال لیدر و ساب لیدرید برای تست گرفتن از یک فرد دیگه؟

شوخی / توهین / اسپم / صحبت بی مورد (شخصی) / Caps Lock On (حروف بزرگ در چت اقلیت) مجاز نیست ( F/ )

ما در این کار جدی هستیم و هر کس که بخواهد به شوخی بگیرد از اقلیت به همراه 80FP اخراج خواهند شد.

اگر هم قرار باشه پیگیر ممبرهای جدید باشید جاش توی چت F نیست.

نکته‌ی بعد اینکه اولا لیدر برای @FerDinaND قبل از تمام این موضوعات لیست ممبرهایی که قراره ازشون تست گرفته بشه رو ارسال کرده و مورد تایید بوده.

اگر هم که اینطور نبود لیدر مختاره با توجه به لیاقت افراد و تشخیص خودش از افراد تست بگیره. Hitman فکشن پر طرفداریه هرکس که Invite بشه قطعا میگن پارتی بازی بوده.

در مورد بخش دوم شکایتتون هم که قبلا از ایشون شکایت شده و طبق مقررات مجازات شدند.

FW شما کاملا درست بود به دلیل اینکه با وجود اینکه چندبار سابلیدر میگه الان نمیتونم تست بگیرم شما همچنان اصرار میکنید.

FP80 هم که خودتون قطعا در جریان دلیلش هستید.

شکایت شما رد شد.

موفق باشید.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...