رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Jayden - بلد نبودن قانون و پارتی بازی

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JayDeN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: درود بر شما. اومدم تو بخش شکایت های فکشن TMF و شکایت کردم ایشون راحت و مثل آب خوردن رد میکنن! 

ماجرا این بود که تو فکشن درگیری ایجاد شد و به من و به بعضی ها بی احترامی هایی کردن و منو با 2FW کیک کردن که قابل قبوله چون اونجا جایه موندن نبود ولی اونایی که بد بیرایی که گفته بودن FW ندادن.

وقتی تو فکشن بحث میافته باید به هر دو طرف مجازات بشن که این قانون رو رعایت نکردن و جالبه اومدم شکایت هم کردم میگه Timestamp/ یا Time دیده نمیشه!!! @JayDeN میشه بگی چجوری حساب کردی و زمان به این دقیقی ندیدی؟

"ممبراشون هم چت ها و متن های الکی و بی ارزش در قسمت گزارش اعضا میزارن که اصلا اخطاری بهشون نمیدن"

• مدارک (فیلم یا عکس): 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

من  به ممبر هام اخطار دادم واسه این پست هایی که گذاشتن

در رابطه با kick شدن شما از فکشن از شما شکایت شده که kick شدید و این که میگین به بقیه اخطار ندادم حتما نبودم میتونید ss بدیدforum  از این که به شما بی احترامی شده.

و شکایتی که کردین یه ss دادین که توش تاریخ و ساعت معلوم نیست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، JayDeN گفته است:

سلام دوست عزیز

من  به ممبر هام اخطار دادم واسه این پست هایی که گذاشتن

در رابطه با kick شدن شما از فکشن از شما شکایت شده که kick شدید و این که میگین به بقیه اخطار ندادم حتما نبودم میتونید ss بدیدforum  از این که به شما بی احترامی شده.

و شکایتی که کردین یه ss دادین که توش تاریخ و ساعت معلوم نیست

اگه اخطار دادید چرا دوباره چت های بی مورد در اون تاپیک قرار میدن؟

فعلا شما باید مدرک ارائه بدید و از خودتون دفاع کنید

اینم بگم که حتما باید مدرک بدیم ولی درصورت اینکه جلوی شما بی احترامی هایی به من کردن؟

اگه میخواید SS بدم که شما عین خیالتون نبود فکشن داره به کجا میره و هرکی داره به هرکی هر حرفی میزنه

(اگه اخطار دادید ارائه بدید تا رد بشه)

ویرایش شده توسط NimaB

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

من چت هایی که شما با هم بحث میکردید رو ندیدم یا AFK بودم یا به هر دلیلی ندیدم شما اگر از کسی شکایت داشتید میتونستید SS بدین به من نه این که خودتون فحش بدین

من شما رو  هم به خاطر اون فحش هایی که اون موقع دادین کیک نکردم چون ندیدم از شما داخل Forum شکایت شده.

و اخطار من به ممبر ها به خاطر پست الکی که گذاشتن

ajjd_gta_sa_2020-06-26_17-02-32-189.jpg

dmr8_gta_sa_2020-06-26_17-03-07-039.jpg

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

شکایاتی که شما از اعضای فکشن کردید و به علت اشتباه ( گفتن که ساعت و تاریخ مشخص نیست. ) از طرف لیدر رد شده، در هر صورت رد می‌شد چون در هر دو مورد شکایات:

1. مشخص نیست که مخاطب شخص شمایید یا خیر
  2. در یک مورد حتی بی احترامی ای صورت نگرفته

البته که چون از هم فکشنی خود شکایت داشتید، باید به لیدر گزارش میدادید نه داخل شکایت فروم.

شکایت شما رد شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...