رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی - Alibozorg

LarGeN

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همکار های محترم و گرامی . 

بنده شکایت دارم از لیدر هیتمن اقای Alibozorg 

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

SinGeL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AliBozorg.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

اقای ماهان : 

Mahan.png

اقای محمد:

Mamad.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توضیحات : 

• بسیاری از موارد هست که اگر بخواد طبق قانون رسیدگی بشه اقای Alibozorg دیگه جایی برای لیدری داخل هیتمن نداره 
  • از اول ماجرا شروع میکنیم برسیم به اخر ماجرا 
  • بنام خدا : 
  •  
  • مقدمه اولیه برای شروع مدارک : :اقای علی بزرگ یا همون لیدره هیتمن به بنده زنگ زدن و گفتن اسلوت هیتمن 14/15 شد ازتون تست میگیرم و بنده گفتم اوکی دستتون درد نکنه . 
  • و بعد پرسیدم چی شده که میخوایید از من تست بگیرید گفت که 14/15 شد تست میگیرم سوالی نیست ؟ گفتم خیر و گفتم میدونم که میخوای رد کنی و ایشون گفتن خیر من تست شمارو مثل تست های بقیه میگیرم گفتم اوکی خدا کنه اینجور باشه حالا تا اینجا هیچی نبود این برای اطلاع از قبل شروع مدارک 
  • اسلوت هیتمن خالی شد و به بنده زنگ زدن اماده برای تست گفتم اوکی رفتیم برای تست . 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• شروع مدارک : 
  • 1 : طبق گفته ی ایشون گفتند که تستون رو مثل بقیه میگیرم و من میخوام بدونم این سوالات رو که از من پرسیده کجای فروم بوده و بجز من از کی پرسیده : #درخواست_فیلم . 
  • مدارک سوالات عجیب و غریب  و نایاب در فروم و به دلیل تجربه بالای بنده و رفقای بنده این سوالات رو به دلیل اینکه تست منو رد نکنه مجبور به جواب دادن شدم . 

برای دیدن مدارک سوال عجیب غریب به ترتیب نگاه کنید

مورد اول : 

این سوالی که ایشون پرسیدن من درخواست دارم ببینم کجای فروم بوده لطفا زیر پست پاسخ بدند . 

و طبق قانون لیدر حق نداره غیر از فروم از خودش سوال بپرسه .

dmxh_ag-sa-0539.jpg

مورد دوم  : 

سوالات که #درخواست_فیلم کردم که ببینم ایا با بقیه دوستان هم یکسان بوده ؟ طبق گفته خودشون ؟  

اصلا نمیشه استفاده کرد اما ایشون جوری میپرسه که انگار میشه استفاده کرد 

( این ترفند یکی از ترفند های قدیمی  سوال برای رد کردن افرادیه که نمیخوایید بیاریدشون فکشن )

dsab_ag-sa-0548.jpg

مورد سوم :  پرسیدن چند سوال در یک سوال اونم با تایم یکسان بقیه سوال ها ! 

از بنده کل دستورات هیتمن رو میخوان اونم تو یک دقیقه در صورتی که باید سوال رو به طور مثال

Cmd فلان چکار میکنه یا cmd  فلان برای چیست بپرسه ولی کامل تو یه سوال میخواد اونم با تایم عادی ! و یکسان ! اگر سوالشون هم مشکلی نداره چرا تایم باید یکسان باشه ؟

dvjk_ag-sa-0561.jpg

خوب خوب اینا تا اینجا همش برای دست گرمی و تازه شناخت کمی از لیدر هیتمن اقای Alibozorg بود .

حالا میریم سراغ بقیه مدارک :

مدارک بعدی از تست duel  بنده که با 1000 بدبختی و مشکلاتی که در سوالات هیتمن بود و ادمین @HadiNT در جریان هستند  رفتیم سراغ تست Duel 

و به بنده بعد از اتمام سوالات گفتن خوشحال نباش duel مونده هنوز ! 

خوب میریم سراغ تست دوعل  : 

طبق گفته اقای علی بزرگ که گفتن تست شما با بقیه یکسانه ایشون یه 5 6 دقیقه بین تست دوعل فاصله انداختن تا اقای Fang را برای تست دوعل اماده سازه کنند. چرا ؟ چون که دوعل خودشون خوب نبود و تنها راه رد کردن بنده که براشون مونده بود تست دوعل بود و به همین دلیل اقای فنگ که 2 روزه اومدن تو هیتمن رو برای تست دوعل اوردن 

حالا میریم سراغ مشکلات تست دوعل

مدارک : 

مورد اول : من به ایشون گفتم که داخل فروم نوشته ساب لیدر و لیدر میتونه تست بگیره  ولی ایشون بنده رو تحدید کردن گفتن تست میدی یا ردت کنم ؟ خیلی واضح داخل مدارک معلومه !

s3cw_ag-sa-0562.jpg

من با اینکه به ایشون تذکر دادم رنک 1 نباید تست بگیره گفتن خیر میتونه تست میدی یا ردت کنم ؟ 

و پرسیدم اگه ندم رد میشم گفتند بله ! تو مدارک معلومه مشاهده کنید

این خودش یه تحدیده و میخوام بدونم یعنی چی ؟ که من میگم باید بپرسم مطمعن شم و میگه تست میدی یان ؟

ewo_ag-sa-0563.jpg

اینم مدارکی که نشون میده فنگ از من تست گرفته ! 

Id : FanG

rank 1 Hitman 

Fang.png

b44m_ag-sa-0566.jpg

و همه ی اینها به کنار بنده الان درخواست فیلم تست دوعل Fang رو هم دارم که ایشون تست گرفته پس باید فیلم هم بده . 

با تمام این مشکل ها و تحدید های بنده با امید خدا رفتم سراغ تست و رد شدم . و ایشون گفتند خداحافظ 

(جالب برام اینجاس شخصی که 2 روز میاد داخل هیتمن تست دوعل میگیره بازم رنک 3 4 5 میگرفت یچیزی ! )

و مثل اینکه دوستان به ایشون داخل چت اقلیت گفتن عزیزم اقای لیدر رنک 1 نباید تست بگیره  و ایشون گفته کجا نوشته و تازه رفته چک کرده دیده که بله ! نباید رنک 1 میگرفته و زنگ زده به بنده گفته لیدر بیاد سوال میکنم دوباره تست میگیرم چه فایده ؟ ایشون مثلا #لیدر هستن ؟ لیدر این قانون عادی ساده سرور رو نباید بدونه ؟؟؟ اونم لیدر هیتمن ؟ فکشنی به این بزرگی ؟

و بعد از تخریب کردن من داخل تست بعد از اون همه سختی چه فایده داره که زنگ زدید میگید یبار دیه ؟ در صورتی که من بهتون گفتم رنک 1 نمیتونه ولی شما بنده رو تحدید  کردید .

این زنگ زدن شما جریان نوش دارو بعد مرگ سهراب رو داره و هیچ چیزی از جرم و ناعدالتی شما کم نمیکنه.

چکیده = حرف دل تمامی اعضا

فک نمیکنم با این همه مدارک  این همه نارضایتی اعضای هیتمن از اقای alibozorg ایشون صلاحیت لیدری برای هیتمن داشته باشه . این رو من نمیگم میتونید مشاهده کنید از وقتی ایشون اومدن همش بحثه  و اینکه خیلیا از این فکشن به دلیل لیدر شدن ایشون رفتن. 

( با تشکر از همکاران گرامی که وقت میزارن این شکایت رو پیگیری کنند )

• دوست دارم که 5

-----------------------------------------------------------------------------------------------

میگه که دنیا که جای رضلیه رابطه های این روزا مثل جام حذفیه ♩♫
اصولا اون كه واسه ى تو همه هستيه واسه يكى ديگه دم دستيه ♩♫
روزگار میگزره ورق میخوره قلب ما میشکنه ترک میخوره ♩♫
یکی سلامتی عشق عرق میخوره عشق زیر یکی دیگه عرق میکنه ♩♫

?✌️Mr.Yas✌️?

SinGeL.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شاکی محترم @LarGeN

نقل قول

1 : طبق گفته ی ایشون گفتند که تستون رو مثل بقیه میگیرم و من میخوام بدونم این سوالات رو که از من پرسیده کجای فروم بوده و بجز من از کی پرسیده : #درخواست_فیلم . 

مدارک سوالات عجیب و غریب  و نایاب در فروم و به دلیل تجربه بالای بنده و رفقای بنده این سوالات رو به دلیل اینکه تست منو رد نکنه مجبور به جواب دادن شدم . 

هیچ کدام از سوالات بیرون از فروم نبوده و در صورتی که بیرون از فروم بوده چطور شده که شما توی ثانیه جواب دادید؟ و این سوالات مورد تایید بوده.

نقل قول

سوالات که #درخواست_فیلم کردم که ببینم ایا با بقیه دوستان هم یکسان بوده ؟ طبق گفته خودشون ؟  

اصلا نمیشه استفاده کرد اما ایشون جوری میپرسه که انگار میشه استفاده کرد 

بنده اول تست هم گفتم که من 50 عدد سوال آماده دارم که از این سوال ها تست گرفته میشه حالا ممکنه شانسی بعضی از سوالات برای شما سخت/ساده بوده باشه اما اونطور که شما از تست معلوم بود با فروم و قوانین آشنایی داشتید و سوالات رو تا حدودی جواب دادید

توی تست General که هم خود شما دادید از اینگونه سوالات خیلی هست و اتفاقا اونجا شما 45 ثانیه وقت دارید اما اینجا 1 دقیقه و تنها 15 سوال قوانین عمومی رو باید جواب بدید.

نقل قول

( این ترفند یکی از ترفند های قدیمی  سوال برای رد کردن افرادیه که نمیخوایید بیاریدشون فکشن )

شما میخواید به مهمترین فکشن سرور یعنی Hitman Agency وارد شید پس سوالات گمراه کننده ( اما ساده ) هم توی تست وجود داره 

مثلا توی تست از شما پرسیده شده مجازات کسی که با دستور /report از یک فرد شکایت می کنه چیه ؟ که شما به سادگی جواب دادید مجازاتی نداره.

نقل قول

از بنده کل دستورات هیتمن رو میخوان اونم تو یک دقیقه در صورتی که باید سوال رو به طور مثال : 

کل CMD های هیتمن کلا 3 CMD هستن

/Portable

/Ram

/F

اونهایی که شما فکر میکنید توی لپ تاب شما هستن که اصلا هیچ ربطی به این سوال نداره اما من باز هم گفتم ایراد نداره اول نمیدونستید که شروع کردید به گفتن دستورات Portable

نقل قول

طبق گفته اقای علی بزرگ که گفتن تست شما با بقیه یکسانه ایشون یه 5 6 دقیقه بین تست دوعل فاصله انداختن تا اقای Fang را برای تست دوعل اماده سازه کنند. چرا ؟ چون که دوعل خودشون خوب نبود و تنها راه رد کردن بنده که براشون مونده بود تست دوعل بود و به همین دلیل اقای فنگ که 2 روزه اومدن تو هیتمن رو برای تست دوعل اوردن 

بنده در حال صحبت کردن با آقای @HadiNT در مورد نحوه ی تست و سوالات مشورت می کردم و فاصله ایی ننداختم که شما Micorphone خودتون رو توی بازی بسته بودید ( دلیلشو خودتون میدونید ) نشنیدید

و بنده هم توی دوئل خوب هستم اما با گرفتن فیلم کلا لگ میشم و شما اینطوری بدون گرفتن فیلم و با زدن کامند  /skate 3 نسبت به من برتری 100 درصد دارید توی دوئل

نقل قول

مورد اول : من به ایشون گفتم که داخل فروم نوشته ساب لیدر و لیدر میتونه تست بگیره  ولی ایشون بنده رو تحدید کردن گفتن تست میدی یا ردت کنم ؟ خیلی واضح داخل مدارک معلومه !

توی فروم نوشته که لیدر و ساب لیدر تست دوئل میتونن بگیرن اما دقیقا ننوشته بود که نمیتوانیم به یکی از اعضای هیتمن برای دوئل گرفتن درخواست کنیم و همانطور که دیدین ساب لیدری من نداشتم و آقای Fc_Poker توی بازی حضور نداشتن

نقل قول

و همه ی اینها به کنار بنده الان درخواست فیلم تست دوعل Fang رو هم دارم که ایشون تست گرفته پس باید فیلم هم بده . 

با اینکه ایشون با لانچر هستن و من ناظر باید فیلم بگیرم اما ایشون هم فیلم گرفتن و فیلم به مسئولان عزیز ارسال شد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما توی 3 الی 4 سوال به اشتباه جواب دادید اما من در حق شما ارفاق کردم و چون گفتید سوالات سخت هست گفتم ایرادی نداره و شما باید رد می شدید اما توی سوال 18 هیتمن که واضح بود به صورت کامل رد شدید و دستور Gethit رو بلد نبودید و باید رد می شدید که شروع کردید به /PM دادن به ادمین ها که آقای Hadi اومدن و گفتن ارفاق کنید و تست رو ادامه بدید و ما ادامه دادیم

( مدارک اطمینان از واضح بودن سوال ارسال میشه )

بعد که نوبت تست دوئل شد شما توی همون تست اول Deagle در حال شکست خوردن بودید که با کامند /skate 3 دوئل رو بردید و توی Duel بعد یعنی MP5 به FanG باختید اما من گفتم دوباره برگردید و تست M4 بدید که توی تست M4 هم باختید و بعدش توی تست Sdpistol هم باختید 

اما بازم حاضر به قبول باخت نبودید و من همون لحظه به شما زنگ زدم که در صورتی که مسئول لیدر ها تایید کردن که تست دوئل رو باید ساب لیدر یا لیدر بگیره من از شما تست دوباره می گیرم و شما قبول نکردید و بعدش مسئول لیدر ها آقای @FerDinaND اومدن و به شما گفتن که تست دوئل رو دوباره بدید با ساب لیدر FC_Poker اما باز هم شما قبول نکردید

حتی در زمان تست من ساب لیدری نداشتم و FC_Poker به رنک 5 ارتقا پیدا کرده بودن ( 4 به 5 ) و رنکشون 5 موند که دوباره امشب برگردونده شدند.

مدارک تست کامل و دوئل و امتناع کردن شما از دوئل دوباره و موارد دیگه به سرپرست محترم مجموعه @Spartan و مسئولان عزیز لیدرها  @FerDinaND و @LearninG  ارسال شد

پیروز و سربلند باشید

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @LarGeN

دوست عزیز توجه داشته باشید که شما قرار است عضو فکشن Hitman Agency شوید.

شکایت شما در مورد تست Duel گرفتن رنک یک و نپرسیدن سوالات از فروم (تا حدودی) قبول شد ، لیدر محترم اخطار دریافت کرد ، موفق باشید.

+بسته شد.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...