رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اصلاح قوانین مربوط به ایجاد مزاحمت

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۹/۴/۴ در 04:06، DrMoReAz گفته است:

با سلام و عرض خسته نباشید به تیم مدیریت سرور

توی این چند روز که داشتم مواد اسلحه (Materials) جابجا میکردم متاسفانه یک سری افراد، چرخ ماشین یا موتور بنده رو پنچر میکردن؛ در حالی که هیچ وارنی برای گزارش به پلیس و وانتد گرفتن اون فرد به وجود نمیومد.

در واقع از این باگ سوء استفاده میکردن! (وقتی فقط به چرخ های ماشین کسی تیر بزنی وارن گزارش به 110 نمیاد)

از چندین هلپر در سرور پرسیدم که اگه فیلم بگیرم و در فروم شکایت کنم؛ مجازات این فرد چیه؟ در جواب میگفتن که اگه طرف توی فکشن نباشه مجازات نداره!

امیدواریم هر چه زودتر قوانین بهتری در این مورد اضافه کنید و مجازات این گونه ایجاد مزاحمت رو سخت تر کنید و اونو برای همه افراد سرور اعمال کنید.

با تشکر از پیگیری های شما...!

کاملا حق با شماست

قانون باید اصلاح بشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، LORDMohammad گفته است:

به نظرم که این یه باگ هست چون در هر حال باید بشه که به پلیس زنگ زد. حتی اگه کار کوچیکی باشه!!

بدون وارن هم میشه زنگ زد FBI میاد میگرده شخص رو :|

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

توی این چند روز که داشتم مواد اسلحه (Materials) جابجا میکردم متاسفانه یک سری افراد، چرخ ماشین یا موتور بنده رو پنچر میکردن؛ در حالی که هیچ وارنی برای گزارش به پلیس و وانتد گرفتن اون فرد به وجود نمیومد.

در واقع از این باگ سوء استفاده میکردن! (وقتی فقط به چرخ های ماشین کسی تیر بزنی وارن گزارش به 110 نمیاد)

از چندین هلپر در سرور پرسیدم که اگه فیلم بگیرم و در فروم شکایت کنم؛ مجازات این فرد چیه؟ در جواب میگفتن که اگه طرف توی فکشن نباشه مجازات نداره!

امیدواریم هر چه زودتر قوانین بهتری در این مورد اضافه کنید و مجازات این گونه ایجاد مزاحمت رو سخت تر کنید و اونو برای همه افراد سرور اعمال کنید.

سلام 

همینطور که میدونی اگر ۳یا۴ تا تیر به هر جا ماشین بخوره وارن‌ نمیره که البته در جاهایی این درسته چون ممکنه طرف به اشتباه تیر بزنه 

در حد ۳یا۴ تیر وارنی نباید ارسال بشه بلکه باید قوانینی ایجاد کنند و اگر فردی برای بار چندم این کار را کرد به جرم نون ارپی بهادمین جیل بشه❤❤

لینک به دیدگاه

شما درست میگید واقعا همش چرخ موتور منو پنچر میکنن!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mahdiyadi گفته است:

سلام 

همینطور که میدونی اگر ۳یا۴ تا تیر به هر جا ماشین بخوره وارن‌ نمیره که البته در جاهایی این درسته چون ممکنه طرف به اشتباه تیر بزنه 

در حد ۳یا۴ تیر وارنی نباید ارسال بشه بلکه باید قوانینی ایجاد کنند و اگر فردی برای بار چندم این کار را کرد به جرم نون ارپی بهادمین جیل بشه❤❤

فرقی نمیکنه به هر حال کسی نباید ازین قضیه سوء استفاده کنه و در صورت داشتن مدرک و فیلم از عمدی بودن این قضیه فرد مجازات بشه تا چنین مزاحمت هایی رو در سرور نداشته باشیم.

با تشکر از شما.

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه

میتونی متریال نزنی اگه خیلی زورت میاد والا همه ما با همین مشکلات ۵ کردیم اسکیلو

دفعه بعد متریال دلیورم میزاریم کنار متریال گت شما زیادی زورت نیاد این همه راه بری

و همیشه هم وارن میاد کلا ۲ دقیقه بیشتر طول نمیکشه ببری اسپری

در در ۱۳۹۹/۴/۶ در 15:08، 83mehrdad83 گفته است:

بدون وارن هم میشه زنگ زد FBI میاد میگرده شخص رو :|

یکم به اینام دقت کن

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

میتونی متریال نزنی اگه خیلی زورت میاد والا همه ما با همین مشکلات ۵ کردیم اسکیلو

دفعه بعد متریال دلیورم میزاریم کنار متریال گت شما زیادی زورت نیاد این همه راه بری

و همیشه هم وارن میاد کلا ۲ دقیقه بیشتر طول نمیکشه ببری اسپری

یکم به اینام دقت کن

وسط راه لس سانتوس لاس ونتوراس یکی از چرخای موتورت رو بگو پنچر کنن. بعد با همون موتور برو اسپری ببین چند دقیقه طول میکشه.

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

وسط راه لس سانتوس لاس ونتوراس یکی از چرخای موتورت رو بگو پنچر کنن. بعد با همون موتور برو اسپری ببین چند دقیقه طول میکشه.

جواب سوالای دیگرو ندادی اما برای من 1 ثانیه

/gotosbiz 39

?

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۰ در 18:01، GelofeN گفته است:

جواب سوالای دیگرو ندادی اما برای من 1 ثانیه

/gotosbiz 39 

?

ببینید عزیز دل برادر

بنده حتی اگه با دوچرخه مواد اسلحه ببرم و قابلیت پنچر شدن نداشته باشه؛ در هر صورت باز باید این قانون اصلاح بشه چون افرادی هستن که ازین موضوع و باگ سرور سوء استفاده میکنن.

موضوع فقط من نیستم و میتونی به وفور افراد دیگری رو که ازین مسئله بیزارند، پیدا کنی.

من خودم در حال حاضر ماهیگیری رو به بردن مواد اسلحه ترجیح میدم؛ شاید برات جالب باشه ولی چرخ قایق رو نمیتونن پنچر کنن.

با تشکر از انعطاف پذیری شما.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...