رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اصلاح قوانین مربوط به ایجاد مزاحمت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید به تیم مدیریت سرور

توی این چند روز که داشتم مواد اسلحه (Materials) جابجا میکردم متاسفانه یک سری افراد، چرخ ماشین یا موتور بنده رو پنچر میکردن؛ در حالی که هیچ وارنی برای گزارش به پلیس و وانتد گرفتن اون فرد به وجود نمیومد.

در واقع از این باگ سوء استفاده میکردن! (وقتی فقط به چرخ های ماشین کسی تیر بزنی وارن گزارش به 110 نمیاد)

از چندین هلپر در سرور پرسیدم که اگه فیلم بگیرم و در فروم شکایت کنم؛ مجازات این فرد چیه؟ در جواب میگفتن که اگه طرف توی فکشن نباشه مجازات نداره!

امیدواریم هر چه زودتر قوانین بهتری در این مورد اضافه کنید و مجازات این گونه ایجاد مزاحمت رو سخت تر کنید و اونو برای همه افراد سرور اعمال کنید.

با تشکر از پیگیری های شما...!

• مرسی 1

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

با سلام و عرض خسته نباشید به تیم مدیریت سرور

توی این چند روز که داشتم مواد اسلحه (Materials) جابجا میکردم متاسفانه یک سری افراد، چرخ ماشین یا موتور بنده رو پنچر میکردن؛ در حالی که هیچ وارنی برای گزارش به پلیس و وانتد گرفتن اون فرد به وجود نمیومد.

در واقع از این باگ سوء استفاده میکردن! (وقتی فقط به چرخ های ماشین کسی تیر بزنی وارن گزارش به 110 نمیاد)

از چندین هلپر در سرور پرسیدم که اگه فیلم بگیرم و در فروم شکایت کنم؛ مجازات این فرد چیه؟ در جواب میگفتن که اگه طرف توی فکشن نباشه مجازات نداره!

امیدواریم هر چه زودتر قوانین بهتری در این مورد اضافه کنید و مجازات این گونه ایجاد مزاحمت رو سخت تر کنید و اونو برای همه افراد سرور اعمال کنید.

با تشکر از پیگیری های شما...!

سرور به قول شما ارپیه ؟

من تو زندگی واقعی به تو میگم به سیک بیرون از موتور یا ماشین یا باید بکشمت یا باید چرخ پنچر  کنم این یه نوع زندگی میشه ولی خو دگ بیایی ماشین طرف بترکونی ی چی دگ حسابه 

?

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Evan گفته است:

سرور به قول شما ارپیه ؟

من تو زندگی واقعی به تو میگم به سیک بیرون از موتور یا ماشین یا باید بکشمت یا باید چرخ پنچر  کنم این یه نوع زندگی میشه ولی خو دگ بیایی ماشین طرف بترکونی ی چی دگ حسابه 

?

پنچر کردن چرخ ماشین یه نفر فرقی با تیر زدن به قسمت های دیگۀ ماشین نداره و در هر صورت باید بشه هر دو رو به 110 گزارش داد.

اما وقتی برای پنچر کردن این امکان نیست یعنی سوء استفاده از باگ بازی و باید برای اون مجازات تعیین کرد.

با تشکر از حُسن نیت شما!

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه

یه تفریح پنجر کردن چرخ موندع بود واسمون که اونم بگیرن دیگه هیچ?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Evan گفته است:

سرور به قول شما ارپیه ؟

?

البته ناگفته نماند؛ در زندگی واقعی هم اگر ماشین شمارو پنچر کنن و شما مدرکی داشته باشید میتونید در دستگاه قضایی شکایت کنید و خسارت این کار رو مطالبه کنید.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

یه تفریح پنجر کردن چرخ موندع بود واسمون که اونم بگیرن دیگه هیچ?

این عمل زشت تفریح نیست و عین مزاحمت است؛ مخصوصاً زمانی که طرف در حال بردن مواد اسلحه یا کار های مهم دیگری باشد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

البته ناگفته نماند؛ در زندگی واقعی هم اگر ماشین شمارو پنچر کنن و شما مدرکی داشته باشید میتونید در دستگاه قضایی شکایت کنید و خسارت این کار رو مطالبه کنید.

داداش گلم کسی حوصله دوندگی نداره اندازه اون پولی که بخوای خسارت بگیری باید بدی به اون دستگاه قضایی 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Evan گفته است:

داداش گلم کسی حوصله دوندگی نداره اندازه اون پولی که بخوای خسارت بگیری باید بدی به اون دستگاه قضایی 

توجه داشته باشید که بحث مالی نیست و بحث مجازات است.

الانا هم تایر گرون شده میصرفه شکایت کنی. (#توی باغ باشیم)

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

توجه داشته باشید که بحث مالی نیست و بحث مجازات است.

الانا هم تایر گرون شده میصرفه شکایت کنی. (#توی باغ باشیم)

کسی بخواد تو واقعیت شکایت کنه اول باید مدرک کامل داشته باشه تا قاضی حکم صادر کنه اگه نداشته باشه مدرک کافی باید پول دادگاه و وکیل شخص طرف هم خودش حساب کنه!

همونطور که تایر گرون شده هزینه شکایت و وکیل هم گرونه :D

لینک به دیدگاه

وارن میاد هیچ وقت نمیشه وارن نیاد

یعنی چی تایر گرون شده  ? چه ربطی داره اصلا شما ماشینت بترکه تایر های قبلیته

اگرم بخوای دلخواه بندازی $50 نمیدونستم زورت میاد ۵۰ دلار پول بدی میتونی ندی برای تایر هات ?

و اون زمانیه که ماشین بترکه تایرو بزنن کاری نمیشه

ویرایش شده توسط GelofeN

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

وارن میاد هیچ وقت نمیشه وارن نیاد

یعنی چی تایر گرون شده  ? چه ربطی داره اصلا شما ماشینت بترکه تایر های قبلیته

اگرم بخوای دلخواه بندازی $50 نمیدونستم زورت میاد ۵۰ دلار پول بدی میتونی ندی برای تایر هات ?

و اون زمانیه که ماشین بترکه تایرو بزنن کاری نمیشه

دوست عزیز لطفا اول برید یک بار تست کنید بعد بیاید اینجا سخنرانی راه بندازید؛ هیچگونه وارنی زمانی که یکی از چرخ های ماشین زده بشه نمیاد.

با تشکر از حُسن نیت شما...!

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

کسی بخواد تو واقعیت شکایت کنه اول باید مدرک کامل داشته باشه تا قاضی حکم صادر کنه اگه نداشته باشه مدرک کافی باید پول دادگاه و وکیل شخص طرف هم خودش حساب کنه!

همونطور که تایر گرون شده هزینه شکایت و وکیل هم گرونه :D

بنده هم وقتی مدرک دارم انتظار دارم که قاضی حکم صادر کنه.

میشه از افرادی که مزاحمت ایجاد میکنند به راحتی فیلم گرفت و در فروم شکایت کرد.

با تشکر از شما.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

دوست عزیز لطفا اول برید یک بار تست کنید بعد بیاید اینجا سخنرانی راه بندازید؛ هیچگونه وارنی زمانی که یکی از چرخ های ماشین زده بشه نمیاد.

یک فیلم بده ببینم کی وارن نیومده ?

همیشه وارن میاد شده ۱ تیر به ماشین خورده وارن وانتد اومده برام

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

خسارتش تو بازی 20$ پنچر شدی بیا خودم میدم :) 

در 12 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

یک فیلم بده ببینم کی وارن نیومده ?

همیشه وارن میاد شده ۱ تیر به ماشین خورده وارن وانتد اومده برام

:) 

در 13 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

بنده هم وقتی مدرک دارم انتظار دارم که قاضی حکم صادر کنه.

میشه از افرادی که مزاحمت ایجاد میکنند به راحتی فیلم گرفت و در فروم شکایت کرد.

با تشکر از شما.

شکایت هایی که ارزش برسی دارن حدود 1 هفته زمان میبرد الان واسه 20$ میخوای شکایت کنی :) عجب

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

معمولا یکبار تیرزدن و صدمه کم هیچ وقت وارن نمیاد مثل همون اولین تیری که با رایفل به شخصی میزنیم وارن وانتدی نمیره چرخ هم دقیقا مثل اونه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، WaTchDogs گفته است:

خسارتش تو بازی 20$ پنچر شدی بیا خودم میدم :) 

:) 

شکایت هایی که ارزش برسی دارن حدود 1 هفته زمان میبرد الان واسه 20$ میخوای شکایت کنی :) عجب

دوست عزیز 20$ نیست.

زمانی که شما مواد اسلحه میبری هر بار حداقل 1500$ سود میکنی.

پنچر کردن ماشین شما وسط راه باعث توقف شما میشه و حدودا 6000$ وقت تلف میشه. و توجه داشته باشید که آزار و اذیت دیگران علاوه بر صدمات مالی باعث صدمات روانی به آنها نیز میشود.

شماره بنده توی بازی 730-0079 هست؛ زنگ بزنید 10000$ پیش میگیرم.

با تشکر از همکاری دلسوزانۀ شما...!

در 7 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

معمولا یکبار تیرزدن و صدمه کم هیچ وقت وارن نمیاد مثل همون اولین تیری که با رایفل به شخصی میزنیم وارن وانتدی نمیره چرخ هم دقیقا مثل اونه

این یه باگه و استفاده از این باگ برای ایجاد مزاحمت میشه سوء استفاده از باگ های بازی و باید مجازات سختی برای اون در نظر گرفت.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

دوست عزیز 20$ نیست.

پنچر کردن ماشین شما وسط راه باعث توقف شما میشه و حدودا 6000$ وقت تلف میشه. و توجه داشته باشید که آزار و اذیت دیگران علاوه بر صدمات مالی باعث صدمات روانی به آنها نیز میشود.

اگه 4چرخ رو بزنن وارن میاد و اون 1 چرخ هم طبیعیع تو واقعیت با میخ شاید بزنن پنجر کنن تو سرور با تفنگ :|

در 12 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

این یه باگه و استفاده از این باگ برای ایجاد مزاحمت میشه سوء استفاده از باگ های بازی و باید مجازات سختی برای اون در نظر گرفت.

اصلا هم باگ نیست و این رو برای این گزاشتن یهو داریم با یه نفر duel میدیم تیرمون خورد به طرف وارن نره براش.

اون پنچر کردن هم وارن میره ولی برای بار اول نه.

باید این رو هم بگیم که با این قابلیت وارن وانتد به پلیس ها هم خواهد رفت و ما تو راب ها و یا جایی دیگه وقتی میخوایم تایر ماشین پلیس رو بزنیم تا چپ کنه راحت وارن میده.در واقع این یه ویژگی هست :|

همچنین شخصی که تایر رو زده شما میتونید حتی با اینکه وارنی نیومده call 110/ کنید و در اسرع وقت مامور FBI میاد شخص رو میگرده.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اگه 4چرخ رو بزنن وارن میاد و اون 1 چرخ هم طبیعیع تو واقعیت با میخ شاید بزنن پنجر کنن تو سرور با تفنگ :|

دوست عزیز این همه پافشاری شما بر سر این موضوع چیست؟

قوانین سرور باید در جهت بازی بهتر و راحت تر بازیکنان باشند نه در جهت آزار و اذیت بازیکنان.

در صورتی که در سرور آرساکیا قصد آزار و اذیت دیگران را دارید میتونید از دستور q/ استفاده کنید.

با تشکر از شما.

ویرایش شده توسط DrMoReAz

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

دوست عزیز 20$ نیست.

همین صدمات هست که بازی جذاب شده وگرنه میرفتیم تو خیابون با موتور دور دور 

در 36 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

همچنین شخصی که تایر رو زده شما میتونید حتی با اینکه وارنی نیومده call 110/ کنید و در اسرع وقت مامور FBI میاد شخص رو میگرده.

:| مواد زدری؟

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

همین صدمات هست که بازی جذاب شده وگرنه میرفتیم تو خیابون با موتور دور دور

یعنی شما به خاطر پنچر کردن ماشین ها بازی میکنید؟

پیشنهاد من به شما جی تی ای آفلاین هست. اونجا میتونید رمز ترافیک در شهر را بزنید و از ساحل شرقی تا ساحل غربی ماشین پنچر کنید.

با تشکر از علایق شما.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

قوانین سرور باید در جهت بازی بهتر و راحت تر بازیکنان باشند نه در جهت آزار و اذیت بازیکنان.

در صورتی که در سرور آرساکیا قصد آزار و اذیت دیگران را دارید میتونید از دستور q/ استفاده کنید.

با تشکر از شما.

اگه قرار براین باشه کل سرور همون کاری های روزانه که هرروز تو خیابون اتفاق میفته باشه که دیگه نمیومدیم GTA SA بازی کنیم که.

دستور Q/ هم نه تنها من خود علی و ادمین ها هم هرروز استفاده میکنند?

زمانی که PYL بیاد طبق گفته علی اصلا قانونی وجود ندارد :|

در 23 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

:| مواد زدری؟

اره تو بازی یکم Drugs زدم که cop اومد دید وانتد داد :|

در 44 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

برای اینه که اگه سرور زیادی بره به سمت واقعیت بازی خسته کننده میشه همچون بازی های بزرگ شرکت یوبی سافت که بجز واچ داگز و 3نسخه اول و نسخه اخر اساسین کرید همشون رو این کار کرده بودن که براساس واقعیت باشه و همین موضوع حوصله افراد رو سر میبرد و بعد یه مدت دیگه بازی نمیکردن اون بازی هارو.

به قول یکی از دوستان که تو تاپیک قبلی گفته بود:

ما اومدیم اینجا که یکم با زندگی واقعیمون تفاوت باشه نه اینکه همون کار هایی که هرروز تو واقعیت میفته اینجا هم تکرار شه.فکر کنم شما از اونایی بودی که تو GTA افلاین پشت چراغ وا میستادی تا سبز شه :|

در 9 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

یعنی شما به خاطر پنچر کردن ماشین ها بازی میکنید؟

پیشنهاد من به شما جی تی ای آفلاین هست. اونجا میتونید رمز ترافیک در شهر را بزنید و از ساحل شرقی تا ساحل غربی ماشین پنچر کنید.

با تشکر از علایق شما.

یعنی شما اومدید کار های روزانتون اتفاق بیفته؟

پیشنهاد من به شما زندگی در واقعیت است.اونجا میتونید به راحتی هرکاری خواستید بکنید و اگر کسی خواست پنچر کنه شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

آره اتفاق افتاده ماشینمو پنچر میکنن وارن نمیاد ایجاد مزاحمت میکنن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

ما اومدیم اینجا که یکم با زندگی واقعیمون تفاوت باشه نه اینکه همون کار هایی که هرروز تو واقعیت میفته اینجا هم تکرار شه

اگه میخواید سرور به واقعیت نزدیک نباشه قوانین مهمتری هست که باید تغییر بدی عزیز دل برادر.

یه چیزی مث قوانین پلیس رو در نظر بگیر:

جریمه به خاطر رانندگی در لاین مخالف؟جریمه به خاطر رانندگی در پیاده رو؟سرعت 100 کیلومتر در شهر؟......

وقتی چنین قوانینی هست پس قانون مهمی که باعث جلوگیری از ایجاد مزاحمت بشه چیز بعیدی نیست و بایدم باشه.

پس برادر من؛ کمتر زیر پست بنده دیکته بنویس و اول برو سراغ اولویت ها.

در ضمن؛ چت باکسو در عکس های زیر مطالعه بفرمایید:

https://bit.ly/3dtKtSQ

https://bit.ly/3gaU17d

در صورتی که شما هم از این دست افراد هستید و از ایجاد مزاحمت برای دیگران لذت میبرید؛ قطعا از بیماری رنج برده و نیاز است که در اسرع وقت به یک روانپزشک مراجعه کنید.

با تشکر از مدافعان سلامت...

ویرایش شده توسط DrMoReAz
  • دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

اگه میخواید سرور به واقعیت نزدیک نباشه قوانین مهمتری هست که باید تغییر بدی عزیز دل برادر.

جریمه به خاطر رانندگی در لاین مخالف؟جریمه به خاطر رانندگی در پیاده رو؟سرعت 100 کیلومتر در شهر؟......

وقتی چنین قوانینی هست پس قانون مهمی که باعث جلوگیری از ایجاد مزاحمت بشه چیز بعیدی نیست و بایدم باشه.

در صورتی که شما هم از این دست افراد هستید و از ایجاد مزاحمت برای دیگران لذت میبرید؛ قطعا از بیماری رنج برده و نیاز است که در اسرع وقت به یک روانپزشک مراجعه کنید.

نه من که حوصلم سر میره میرم لیست بن شدگان میخونم از اینا نیستم ولی گاهی اوقات لازم میشه که یجور ضرر برسونیم به طرف که وانتد نگیریم??

اون جریمه اینا هم فقط بخاطر اینه که اکتویتی پلیس کامل بشه و پول داشته باشن?

وگرنه اگه کسی سرعت غیرمجاز بره کسی شکایت کنه ازش محکوم میشه؟

من هرچقدر هم مثل و توضیح بدم دوباره میخواییم ادامه بدیم چرا که من مخالفم و تو موافق و هرکدوممون هم حتی حرف حق بزنیم باز نمیتونیم منطق رو بگیم?

این رو فقط @Ali و @Mohny جواب بدن که آیا این کار باگ هست یا ویژگی که باعث تفاوت میشه ؟?

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، DrMoReAz گفته است:

موافقم. نظرت اگه انجام بشه به نظم سرور خیلی کمک می کنه. البته اگه بعضیا فراموش نکرده باشن که اینجا RP هست!!!
به نظرم که این یه باگ هست چون در هر حال باید بشه که به پلیس زنگ زد. حتی اگه کار کوچیکی باشه!!

ویرایش شده توسط LORDMohammad

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...