رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نظارت نکردن رفاقتی بر ,وار

2upac

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %282pac%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Aminw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  RudeBoy.png

• توضیحات: نظارت نکردن هماهنگ شده بر وار به توسط عدم استفاده از kick respawn ...

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/2wfv_bandicam_2020-06-21_23-29-57-346.mp4

http://uupload.ir/view/gh4j_bandicam_2020-06-22_04-20-10-650.mp4

http://uupload.ir/view/5kto_bandicam_2020-06-21_23-41-39-577.mp4/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نامِ خدا

با سلام خدمتِ شاکی محترم

در 9 ساعت قبل، 2upac گفته است:

• توضیحات: نظارت نکردن هماهنگ شده بر وار به توسط عدم استفاده از kick respawn ...

مدارک این رو نمیگه

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/2wfv_bandicam_2020-06-21_23-29-57-346.mp4

بنده در این فیلم AFK بودم و به ادمینِ دیگه گفتم حواسش به وار باشه که در مدرک مشخص هست

این هم که چیزه خاصی دیده نمیشه و فقط دارید فیلم میگیرید از وار

این مالِ شکایتِ قبل هستش.

بنده در شکایتِ قبل دفاع کردم و بنده پارتی بازی انجام ندادم و قضاوت رو به @Spartan میدم و هرچی تصمیم بگیرند, درست هست.

و این که شما با اکانتِ فیک بودید و شما در وار حضور نداشتید و فکر نکنم به شما مربوط باشه.

موفق باشید.

???...Be Patient

رفیق پرچممون بالاست, بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن...❄️⛈️?

⭐?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ??⭐

⬇️     ?      ⬇️      ?     ⬇️      ❄️      ⬇️

❄️?️?...Revenge isn't in my plans. You will fuck yourself on your own

انقام تویِ برنامه من نیست. تو خودت خودتو به گند میکشی...❄️?️?

Aminw.png

لینک به دیدگاه

سلام از اونجایی که ادمین محترم حق دفاع کردن از خود رو دارن سعی کنن توضیح بدن توی وار چهار به چهار وظیفه ی (NG(eazye وسط درگیری چی بوده؟ اونم بالای ساختمون جایی که تیم دوستاش هستن تا جلوی هد شات شدنشونو بگیره و زمانی که تیر snow بش میخوره اونو وانتد کیل میکنه اونم وسط وار ۴ب۴ تو اوج درگیری.که snow رو jail میکنه تا وار ۳ب۴ بشه! ادمین وار  خوبمون همزمان با شاهد بودن این موضوع هیچ اقدامی انجام نمیده .

چند دقیقه قبل هم زمانی که یکی از تیم grove افتاده بود پایین شخصی دخالت در وار میکنه و با heli او رو بالای ساختمون پیش بقیه میبره، در این حین ادمین وار مربوطه AFK میکنه . ایشون تو وار های دیگه دقیقان این کار را تکرار کرده و فیلم ها موجود اند. 

به جرعت میشه گفت ایشون معرض ترین پارتی بازی رو تونستن به نمایش بزارن.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Aminw گفته است:

بنده در شکایتِ قبل دفاع کردم و بنده پارتی بازی انجام ندادم و قضاوت رو به @Spartan میدم و هرچی تصمیم بگیرند, درست هست.

???...Be Patient

Aminw.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳ در 13:19، Aminw گفته است:

این مالِ شکایتِ قبل هستش.

و این که شما با اکانتِ فیک بودید و شما در وار حضور نداشتید و فکر نکنم به شما مربوط باشه.

شما تو شکایت قبل گفتید این شکایت Snow هست ولی فیلم مال یکی دیگس من همون یکی هستم و شاهد پارتی بازی و بهم ریختن نظم War توسط شما بودم.

به روباه میگن که شاهدت کیه؟ میگه دمم, میشه بپرسم این فیلم رو چرا خودتون ندارید؟ چرا از کسی گرفتید؟ شکایتِ شما هست فیلمِ ایشون رو چرا میزارید؟ مدرک نداشتید از شکایته الکیتون؟ حرفی ندارم گلم.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 2upac گفته است:

شما تو شکایت قبل گفتید این شکایت Snow هست ولی فیلم مال یکی دیگس من همون یکی هستم و شاهد پارتی بازی و بهم ریختن نظم War توسط شما بودم.

به روباه میگن که شاهدت کیه؟ میگه دمم, میشه بپرسم این فیلم رو چرا خودتون ندارید؟ چرا از کسی گرفتید؟ شکایتِ شما هست فیلمِ ایشون رو چرا میزارید؟ مدرک نداشتید از شکایته الکیتون؟ حرفی ندارم گلم.

خب شما داخلِ وار بودید که شکایت کردید؟ اگر اسمِ شما بینِ 4 نفر بود, بنده حرفی نداشتم.

شما تنها یک Civil هستید در وار فقط نگاه میکردید, پس به شما مربوط نیست اصلا.

در در ۱۳۹۹/۴/۳ در 13:19، Aminw گفته است:

???...Be Patient

Aminw.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...