رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک بی دلیل-leopard.

sotvan1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirkia2000.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Leopard.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام

طبق قانون عمومی

نقل قول

جهت مدیریت آسان بازی و راحتی بازیکنان، زبان های رسمی مورد استفاده در بازی فارسی و انگلیسی می باشد.

- استفاده از زبان‌های دیگر در چت‌های عمومی (ad, /gov, /live, /news, /f, /r, /d/) ممنوع می باشد (مجازات: اخطار)

بنده شکایتی کردم در pm ایشون که شخصی این قانون بالا رو نقص کردن و ایشون گفتن به فکشن مربوط نیست

http://uupload.ir/files/gkxs_bandicam_2020-06-22_15-54-03-756.jpg

سپس با صحبت با ادمین برایه مطمعن شدن افشا نشدن چت صحبت کردم

http://uupload.ir/files/e7v_ag-sa-0088.jpg

http://uupload.ir/files/kzzl_ag-sa-0089.jpg

سپس شکایت طرح کردم و برایه اطمینان بیشتر رویه نوشته هایه غیر مربوط خط کشیدم

اما ادمین BuTler اصرار داشتن که افشایه چت /r هست و با پیگیری هایه ایشون و دوستانشون بنده کیک شدم

حالا با توجه به همه مدارک صحبت من با لیدر و ادمین اگر بخواهیم کسی که اینگونه قانون عمومی رو رعایت نکرده گزارش بدیم دیگه باید چیکار کنیم؟ باید شکایت از هر شخص رو بگردیم ببینیم چه ادمینی هست و در PM شکایت کنیم؟؟ بنده فقط صحبت هایه غیر زبان رسمی رو انتشار دادم و نه چیز دیگه و کیک شدم با اینکه ادمین گفته بود همینکارو کنم و لیدرم گفت به فکشن مربوط نمیشه پس جایه این شکایت به صورت درست کجا بوده؟ ایا ادمین ها وظیفه دارند در PM به شکایت رسیدگی کنند و قانون این است که Butler به من گفتن؟

بنده برایه گزارش مجبور به انتشار اون قسمت از حرف ایشون بودم

خواهشمند پیگیری هستم ، ما نمیتونیم برایه گزارش افراد بجایه تاپیک هایه عمومی در PM ادمین ها بچرخیم و مزاحم بشیم و قانونیم نیست که اینکارو اجبار کنه و روش درست طبق صحبت ادمین گذاشتن صحبت خود شخصی که قراره گزارش بشه و خط کشیدن و سانسور مسایل دیگر است که کار بنده هم همین بوده پس چرا کیک شدم؟

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام بنده به شما گفتم این موضوع به فکش مربوط نیست درست اما شما میتونستید مدرک خودتون رو هنگام شکایت به مسؤل محترم هلپر ها @BuTleR ارسال کنید در پیام خصوصی,  قانون میگه که شما حق ندارید

شما مجاز به انتشار بحث‌های موجود در چت دسته‌ها و اقلیت نیستید (چیزی که در r/ و یا d/ است باید در آن بماند!) (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

ولی شما انتشار دادید و قانونن باید کیک میشدید این سهله انگاری از خودتون بوده.

ویرایش شده توسط Leopard
  • دوست دارم که 1
  • هاها 2

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

با سلام 

اول از همه بگم مسئولین هلپر هیچ دوستی و رفاقتی با هلپرای عزیزمون نداریم قصه تعریف نکنید

بنده اومدم شخصا بهتون فروم PM دادم که به شکایتتون رسیدگی کنم چرا؟ چون بنده مسئول هلپرای عزیز هستم 

اما شما ترجیح دادید شکایت رو عمومی کنید با دلایل و منطق خودتون بنده بازهم بهتون گفتم اینکارو نکنید اما خب گوش به حرف بنده ندادید

چت فکشن هرچی که میخواد باشه چه صحبت و چه اصراری که بین لیدر و اعضا هست هرکدوم که به انتشار گزاشته بشه شامل کیک از اقلیت میشه 

حالا باز اگه شما قانون جدیدی تو فروم پیدا کردین که بین چت ها فرق باشه و برای هرکدوم قانون مجزا تعریف شده باشه به ما هم بگید استفاده کنیم و بهرمند بشیم

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مسولیته ادمین ها نیست که در PM به شکایات رسیدگی کنند و از جایی که یک قانون برایه انتشار و یک قانون برایه زبان رسمی در /d و /r ... هست یا قوانین تناقص دارند که اینطور نیست و صحیح ان است همانطور که منطقی تر است و ادمین فرمودند و طبق ریپورت هایه دیگر بنده بقیه هم همین نظر رو دارند، مورد نقص قوانین رو گزارش داده و بقیه موارد رو خط بکشیم(کاری که بنده کردم)

وقتی کسی در /r قانونی رو نقص میکنه که به لیدر مربوط نمیشه و خلاف قوانین عمومیه باید گزارش عمومی بشه((همون مورد نقص قانون)) در اینصورت نباید مشکلی باشه

فرض بفرمایید شخص هلپر نبودن و اعضا بودن،با این شرایط که ادمین شکایات اعضا چند وقت یکبار عوض میشوند نمیشد از طریق پیام پیگیر شد و اگر کمی منطقی فکر کنید به نتیجه میرسید باشد که رستگار شویم

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

نمیدونم جریان چیه تازگیا مد شده پلیر وظیفه ادمینا رو مشخص میکنند چه باحال?

وظیفه من رسیدگی به اشتباهات هلپر هاست حالا ممکنه در بخش شکایت باشه تو pm فروم باشه ممکنه در نرم افزار های غیر مربوط به مجموعه

اینی که شما میای با این اعتماد به نفس پشت سر هم شکایت میکنی قابل تامل نیست شکایتتون در مورد اخطار ندادن به هلپر هم برام جالبه که چجوری اکپست میشه و این موضوع باعث میشه شما روت زیاد از اندازه بره بالا و این موضوع ممکنه مشکلاتی برای شما ایجاد کنه برای مثال مجازات شکایت بی مورد بن هستش

انتشار چت دیگه باید چجوری باشه تا شما راضی باشی درست کیک شدی؟

اگر متوجه قوانین با صحبت نمیشید با روش های دیگه تست کنیم

رستگاریتونم برای خودتون نگه دارید ما همینجوری راحتیم

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

عذرمیخوام که با تاخیر پاسخگو بودم.

شکایت شما مورد قبول است.

شما با یک FW به فکشن باز خواهید گشت.

لطفا با بنده در بازی از طریق ریپورت در ارتباط باشید و از این به بعد شکایات خود را به صورت پیام شخصی برای مسئول مربوطه ارسال کنید.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...