رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Aminw - پارتی بازی واضح در وار

MHI

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Snow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aminw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: iWeeD.png

RudeBoy.png

Abolfazl.png

• توضیحات: خب اولا ایشون ادمین وارن و کلا یک بارم تو وار نمیبینیمشون بعد اینجا که من داشتم تک به تک با iweed میزدم اومد جلوی من cop  eazy eوانتد داد با گان کشت . (بچه سال بودن کاپ که هیچی) 

ریپورت دادم هیچ کاری با ایشون نکردن unjail هم که نکردن مدارک هم که واضح زیر. 

تو فیلم اگه توجه کنین کسی از GSF تو تورف نیست اچ پی من که با گان دیگل داره کم میشه EAZYE میزنه.

کل این شکایت درباره ادمین واریه که همه اینارو میدید و کاری نمی کرد حتی unjail نشدم با eazye هیچ برخوردی نشد

• مدارک (فیلم یا عکس): ss ها = http://uupload.ir/view/g7_aminw.rar/

http://uupload.ir/view/5kto_bandicam_2020-06-21_23-41-39-577.mp4/ film

• دوست دارم که 1

0_o

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نامِ خدا

با سلام خدمتِ شاکی محترم @Mhi

در 24 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

توضیحات: خب اولا ایشون ادمین وارن و کلا یک بارم تو وار نمیبینیمشون بعد اینجا که من داشتم تک به تک با iweed میزدم اومد جلوی من cop  eazy eوانتد داد با گان کشت . (بچه سال بودن کاپ که هیچی)  

بله بله بنده اصلا نبودم (حرفِ اعضا VLA), میخواستم بگم جنابِ ''IWeed'' داشتند که با شما درگیری میدادند چه ربطی به ''Cop'' داره؟ شما داخلِ فیلمِ خودتون واضح هست که شما تیر زدید بهش که وانتد داشتید که شما رو کشته, خودتون تیر زدید بعد میگید مشکل ادمینِ وار هست؟

در 30 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

کل این شکایت درباره ادمین واریه که همه اینارو میدید و کاری نمی کرد حتی unjail نشدم با eazye هیچ برخوردی نشد

بنده دلیل نمیبینم که ''Unjail'' کنم و نمیتونم این کارو انجام بدم.

در 31 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

تو فیلم اگه توجه کنین کسی از GSF تو تورف نیست اچ پی من که با گان دیگل داره کم میشه EAZYE میزنه. 

چون شما وانتد داشتید و به کارشون رسیدند و اگر برخورد انجام بشه با خودِ فرد انجام میشه!

در 31 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

بنده کاری نکردم؟ بنده حتی جنابِ ''Eazye'' رو بردم پیشِ ادمینِ عزیز "'Mehdi'' و صحبت کردیم و اونجا مشکل برطرف شد.

در 32 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

• مدارک (فیلم یا عکس): ss ها = http://uupload.ir/view/g7_aminw.rar/

این مدرک چه ربطی به من داره؟؟ این اشتباهِ شما هست که باید دقت میکردید.

در 33 دقیقه قبل، Mhi گفته است:

به روباه میگن که شاهدت کیه؟ میگه دمم, میشه بپرسم این فیلم رو چرا خودتون ندارید؟ چرا از کسی گرفتید؟ شکایتِ شما هست فیلمِ ایشون رو چرا میزارید؟ مدرک نداشتید از شکایته الکیتون؟ حرفی ندارم گلم.

ادمینِ مربوطه ی عزیز توضیحاته ایشون بود و الان بنده میخوام توضیح بدم.

توضیح: بنده تا جایی که تونستم داخلِ وار وظیفمو انجام یعنی اینکه برخورد کردم با کسی که در وار دخالت میکرد که در مدارکِ بنده کاملا مشخص هست و یک چیزِ دیگه بنده چون تنها بودم, از ادمین های عزیزِ سرور کمک گرفتم که به بنده کمک کنند که مشکلی در وار پیش نیاد.

درباره ی مدارکِ جالبِ شما میخواستم بگم که عزیز با خودتون چند چند هستید؟ مدرک دارید از خودتون بدید خب چرا از ''2upac'' (دمتون) مدرک میزارید؟ با اینکه ایشون Civil هستند و حتی به ایشون هم مربوط نمیشه.

موضوع اینجاست که مدارکِ شما کامل هم نیست ''NG'' عزیز به وظیفش عمل کرده و بنده اگر "'Kick'' میکردم ایشون رو میگفتند به چه دلیل کیک کردید؟ شما جواب میدید؟ شما تیر رو گرفتید رویه ''Eazye'' بعد میگید دخالت کرده که از دخالتِ ایشون هم مدرک ندارید از خودتون رفتید از ''2upac'' (دمتون) گرفتید؟ که ایشون ''Civil'' هست و به ایشون مربوط نمیشه.

و آخرین مطلب اینکه خواهشا از باختن عصبی نشید و سرِ کسی خالی نکنید, چون قوی بودنِ حریفِ شما دلیل بر عصبانیتِ شما نیست.

مدارک از کار های بنده و ادمین های عزیز, به ادمین عزیزِ مربوطه, @Spartan داده خواهد شد.

موفق باشید.

???...Be Patient

رفیق پرچممون بالاست, بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن...❄️⛈️?

⭐?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ??⭐

⬇️     ?      ⬇️      ?     ⬇️      ❄️      ⬇️

❄️?️?...Revenge isn't in my plans. You will fuck yourself on your own

انقام تویِ برنامه من نیست. تو خودت خودتو به گند میکشی...❄️?️?

Aminw.png

لینک به دیدگاه

سلام چون اینجا جوری شکایت از منم حساب میشه اومدم دفاع کنم
اولش که باید با مدرک از اکانت خودتون شکایت کنید
دومش هم شما اتک کاپ بی مورد دادید با اینکه من کاری با شما نداشتم و با هماهنگی داشتم وار رو تماشا میکردم
کلا 2دقیقه از وارتون هم مونده بود و اصلا ممبر های گروو نمیرسیدند که بیان تورف و کیلشون بدید و نرسیدند اصلا
شماهم یکم رو خودت کار کن اسکور -1؟
@Spartan دخالتی نکردم تو شکایت. شکایت از من هم حساب میشد بخاطر همین دفاع کردم

• مرسی 1

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

اصلا شما توی تورف چیکار میکنین من دارم تک به تک میزنم این میاد جلوم وایستاده با شاتگان تیرم که پخش میشه میخوره بهش وارن میده . وانتد میده من فکر کنم اصلا نباید تو درگیری ایشون حضور داشته باشه نیاد جلوی من بعد خدمت شما @Aminw اصلا این فیلم که میبینی بعده اینع که وانتد گرفتم شما کجا میبینی که من eazye رو میزنم ؟

@Aminw   وارو که نباختیم بیام شکایت کنم . بعدم وار فیلم نمی خواد  فیلم نداشتم اومدم فیلم رفیقمو دادم

این شکایتم رد شه بخواطر مدارک یه شکایت دیگه میزنم فیلم نباشه باز ببینم اونجا چه بهونه ای داری

ویرایش شده توسط Mhi

0_o

لینک به دیدگاه

با سلامِ دوباره.

بازم که میگم خودتون قبول دارید که مدرک ندارید.

مدرک از ''2Upac'' (دمتون) گذاشتید.

در ۱ ساعت قبل، Mhi گفته است:

اصلا شما توی تورف چیکار میکنین من دارم تک به تک میزنم این میاد جلوم وایستاده با شاتگان تیرم که پخش میشه میخوره بهش وارن میده . وانتد میده من فکر کنم اصلا نباید تو درگیری ایشون حضور داشته باشه نیاد جلوی من بعد خدمت شما @Aminw اصلا این فیلم که میبینی بعده اینع که وانتد گرفتم شما کجا میبینی که من eazye رو میزنم ؟ 

شما داری میگی که اومده بعد میگی از کجا میبینی؟ حالت خوبه گلم؟ عجب بابا عجب.

بنده فیلم وار رو دادم و عدالت رو برقرار کردم عزیز.

در ۱ ساعت قبل، Mhi گفته است:

این شکایتم رد شه بخواطر مدارک یه شکایت دیگه میزنم فیلم نباشه باز ببینم اونجا چه بهونه ای داری 

بنده بهونه ندارم, وقتی وظیفمو درست انجام دادم, 1000 تا شکایت کنید.

در 1 ساعت قبل، Aminw گفته است:

و آخرین مطلب اینکه خواهشا از باختن عصبی نشید و سرِ کسی خالی نکنید, چون قوی بودنِ حریفِ شما دلیل بر عصبانیتِ شما نیست.

بدرود.

• دوست دارم که 1

???...Be Patient

رفیق پرچممون بالاست, بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن...❄️⛈️?

⭐?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ??⭐

⬇️     ?      ⬇️      ?     ⬇️      ❄️      ⬇️

❄️?️?...Revenge isn't in my plans. You will fuck yourself on your own

انقام تویِ برنامه من نیست. تو خودت خودتو به گند میکشی...❄️?️?

Aminw.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما در حال بررسی میباشد.

از شکیبایی شما مچکریم.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...