رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نمایش پست ها در فروم

DrMoReAz

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

برای فروم بنده به صورت خودکار برای هر تاپیک، قدیمی ترین پست ها نمایش داده میشه و باید صفحه آخر رو برای مطالب جدید باز کنم.

توی تنظیمات هم نتونستم موضوعی در مورد تنظیم نمایش پست ها بر اساس تاریخ یا چنین چیزی پیدا کنم.

اگه میتونید کمک کنید این مشکلو برطرف کنم. معمولا توی فروم های دیگه این موضوع توی تنظیمات هست اما من اینجا نتونستم پیدا کنم.

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 20:06، DrMoReAz گفته است:

با سلام

برای فروم بنده به صورت خودکار برای هر تاپیک، قدیمی ترین پست ها نمایش داده میشه و باید صفحه آخر رو برای مطالب جدید باز کنم.

توی تنظیمات هم نتونستم موضوعی در مورد تنظیم نمایش پست ها بر اساس تاریخ یا چنین چیزی پیدا کنم.

اگه میتونید کمک کنید این مشکلو برطرف کنم. معمولا توی فروم های دیگه این موضوع توی تنظیمات هست اما من اینجا نتونستم پیدا کنم.

واسه همه اینجوریه تنظیمات هم من چیزی ندیدم تو این مدت ولی میتونی از جستجو گر فروم استفاده کنی فیلتر داره?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

واسه همه اینجوریه تنظیمات هم من چیزی ندیدم تو این مدت ولی میتونی از جستجو گر فروم استفاده کنی فیلتر داره?

شما اگه سابقه فعالیت در فروم های دیگری داشته باشید چنین گزینه ای همیشه یکی از قابلیت های فروم هاست.

حالم ازتون به هم میخوره، شما لیاقت منو ندارید؛ من دیگه میرم خودافز.??????????‍♂️

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DrMoReAz گفته است:

شما اگه سابقه فعالیت در فروم های دیگری داشته باشید چنین گزینه ای همیشه یکی از قابلیت های فروم هاست.

اره من منظورم این بود تو اینجا که من تو این مدت بودم همچین تنظیماتی رو ندیدم و فقط تو جستجو گرش وجود داره.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...