رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین و گوتو بی موردو ایجاد مزاحمت AryiaN

Roya

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roya.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aryian.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:Mc.LaReN.png

skyline_.png

• توضیحات: با سلام!

من کنار دوستام بودم میخواستیم هاترینگ بخریم که این آقای آرین با دوستاش (invisible) اومدن بی احترامی کردن . طبق قوانین سرور ادمین حق زدن کلماتی مثل فشاری و گوه نخور به پلیر رو ندارند که بعدش بیان دوباره گوتو کنن و بخاطر اشتباه و توهینشون ب پلیر مزاحمت ایجاد کنن. ناگفته نمونه این اقا بنظرم لیاقت حضور در استف رو نداره ایشون تو تایم لیدریشم اشتباهات زیادی داشته! زمانی که لیدر مدیک هم بودن من و دوستم رو بدون تست اینوایت کردن که البته مدرکشون هم هست ولی خب تایمش گذشته! ولی اگه بخواید در اختیارتون میزارم. سر صحبتم فقط بی لیاقتی ایشون و عدم صلاحیت حضور در استف رو میرسونه.

ایشون همیشه برای من و دوستام مزاحمت ایجاد میکنه از @Spartan و @meli و @Ali درخواست رسیدگی دارم.

AG_SA_0319.jpg

AG_SA_0018.jpg

AG_SA_0019.jpg

• دوست دارم که 4

?
?Roya.png?

?  ?? ???? ?? ?????? ?? ???  ?  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 تا 21 فکر نمیکنم تاریخ مصرف گذشته باشه!!  هیچ توجیهی برای گوتوهای بی مورد و آزار و اذیت پلیرها ندارید ! تازه بقیه گوتوهاتون رو هم نذاشتم فکر کنم همین کافی باشه??

درضمن هر مدرکی داشتی حتما بدو برو تحویل بده ولی فکر نمیکنم بتونی ب جایی برسونیش?

?
?Roya.png?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Roya گفته است:

16 تا 21 فکر نمیکنم تاریخ مصرف گذشته باشه!!  هیچ توجیهی برای گوتوهای بی مورد و آزار و اذیت پلیرها ندارید ! تازه بقیه گوتوهاتون رو هم نذاشتم فکر کنم همین کافی باشه??

درضمن هر مدرکی داشتی حتما بدو برو تحویل بده ولی فکر نمیکنم بتونی ب جایی برسونیش?

شما اگه صحبتی با من داشتی میتونستی Find کنی بیای نه اینکه از CMD ادمینی سواستفاده کنی و مزاحمت ایجاد کنی. تازه اینا به کنار شما به چه حقی منو Respawn دادی؟ که توی مدارک هم مشخصه!!!

?
?Roya.png?

لینک به دیدگاه

سلامی دباره 

مداک اولتون 1- عکس توسطه یه شخض دیگه گرفته شده 2- تایمش برای 8 روز پیشه

مدارکه 2 عه شما هم اعتبار نداره چون من به شما اومدم اخطار دادم که نظم سرور رو به هم نزنید که در این خصوص مدارک به مدیریت محترم ارسال میشه تا با شما برخورد بشه

بدرود

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما قبول شد، ادمین مربوطِ یک اخطار دریافت کرد.

+بسته شد.

• ناراحت 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...