رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فروش اسکین

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه

قطعا همه این مشکلو دارن که برای خرید اسکین گلدی باید کلی بگردن دنبال ۶۰۰۰ گلد و کلی از دوستان هستند که چندین اسکین گلدی دارن و از آنها استفاده نمیکنند

پیشنهاد: من توصیه ام اینه افرادی که چند اسکین گلدی دارن و استفاده نمیکنن بتونن آنها رو بفروشند، هم به نفع افرادی میشه که تازه اومدن و قصد خرید دارند هم افرادی که از اون اسکین استفاده نمیکنند بتونن با پول گیم بفروشند و از پولش استفاده کنند

ممنون میشم نظرتونو بگید?

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 دقیقه قبل، AmyLee گفته است:

سلام خدمت همه

قطعا همه این مشکلو دارن که برای خرید اسکین گلدی باید کلی بگردن دنبال ۶۰۰۰ گلد و کلی از دوستان هستند که چندین اسکین گلدی دارن و از آنها استفاده نمیکنند

پیشنهاد: من توصیه ام اینه افرادی که چند اسکین گلدی دارن و استفاده نمیکنن بتونن آنها رو بفروشند، هم به نفع افرادی میشه که تازه اومدن و قصد خرید دارند هم افرادی که از اون اسکین استفاده نمیکنند بتونن با پول گیم بفروشند و از پولش استفاده کنند

ممنون میشم نظرتونو بگید?

عالی ❤️

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

داداش بیشتر درآمد سرور از اینجاس، بی شک رَدّـه

نه اتفاقا فرق نمیکنه،

الان لول پایین ها اسکین گلدی دارن و با گلد، اگه هم به پول گیم بشه بازم ۶ میل پول رو خودشون ندارن و از همون سایت میخرن

بعدم روند خرید گلد با ۶۰۰۰ گلد قطع نمیشه،

اینم میاد کنار اونا و یه روش برا خرید میشه

@Ali❤️

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بسیار خوبی هست مخصوصا برای کسایی که یک اسکین دارن و ازش خسته شدن چند وقتی بود که قصد داشتم در رابطه با این یک Topic بزنم ❤️

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

منم موافقم ❤️

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AmyLee گفته است:

سلام خدمت همه

ممنون میشم نظرتونو بگید?

عالی چطوری اینا به ذهنتون میرسه؟?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AmyLee گفته است:

من توصیه ام اینه افرادی که چند اسکین گلدی دارن و استفاده نمیکنن بتونن آنها رو بفروشند، هم به نفع افرادی میشه که تازه اومدن و قصد خرید دارند هم افرادی که از اون اسکین استفاده نمیکنند بتونن با پول گیم بفروشند و از پولش استفاده کنند

سلام @AmyLee پیشنهادت عالیه!

و کاش اینم اضافه میکردی که بشد اسکین هارو Trade داد. 

در کل دمت گرم عزیزم?❤️

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

اش اینم اضافه میکردی که بشد اسکین هارو Trade داد. 

سلام

اذه اینم ایده جالبی میتونه باشه

دعا کن سرور قبول کنه??

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، AmyLee گفته است:

سلام

اذه اینم ایده جالبی میتونه باشه

دعا کن سرور قبول کنه??

قطعا قبول نمیکنه چون اینجوری خرید گلد از شاپ میاد پایین و براشون به صرفه نیست (^o^)

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، AmyLee گفته است:

نه اتفاقا فرق نمیکنه،

الان لول پایین ها اسکین گلدی دارن و با گلد، اگه هم به پول گیم بشه بازم ۶ میل پول رو خودشون ندارن و از همون سایت میخرن

بعدم روند خرید گلد با ۶۰۰۰ گلد قطع نمیشه،

اینم میاد کنار اونا و یه روش برا خرید میشه

@Ali❤️

این موضوع نوشتم برات

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 22:42، CaptainMahdi گفته است:

پیشنهاد بسیار خوبی هست مخصوصا برای کسایی که یک اسکین دارن و ازش خسته شدن چند وقتی بود که قصد داشتم در رابطه با این یک Topic بزنم ❤️

جابجایی اسکین هم بزارین خیلی خوبه 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 18:35، AmyLee گفته است:

سلام خدمت همه

ممنون میشم نظرتونو بگید?

کاملا موافقم، امیدوارم رسیدگی بشه

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

اقا منم میدونم شما موافقین ولی نظر شما مهم نی xD 

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

به خاطر کم شدن درآمد موسس فکر کنم این پیشنهاد قبول نشه، ولی حداقل طوری کنید که بشه اسکینو به مبلغ 4000 گلد سل بک داد (یعنی به خود بازی فروخت، مثل ماشین که به خود نمایندگی میشه فروخت).

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 18:35، AmyLee گفته است:

سلام خدمت همه

ممنون میشم نظرتونو بگید?

به نظرم پیشنهاد واقعا خوبیه کسایی که میگن در آمد سرور قطع میشه برعکس در آمد موسس سرور خیلی بیشتر هم میشه چرا که همه شروع به خرید و فروش اسکین میکنن و خرید و فروش اسکین ملزم به خریده Gold از ucp هست به نظرم واقعا پیشنهاد خوبیه و واقعا در آمد موسس رو بیشتر هم میکنه! شبیه به فروش Neon هست که همه باید Gold داشته باشن تا بتونن Neon رو بفروشن دیگه!

?

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۹ در 00:03، AliAgent گفته است:

حداقل طوری کنید که بشه اسکینو به مبلغ 4000 گلد سل بک داد

عالی میشه. طرف از اسکین خسته میشه سل بک میده 2000 گلد میزاره روش دوباره اسکین میگیره و اگه فروش اسکین به پلیر رو قبول نکنن حداقل Trade داشته باشه و همین سل بک هم عالیه.

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

این پشنهاد مربوطه به فروشگاه میشه و بنده مایل به نظر دادن نیستم،

همچنین این قبیل پیشنهادات تنها توسط @Ali میبایست بررسی بشه.

منتظر باشید، بررسی میکنن خودشون به زودی،

موفق باشید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mohny گفته است:

این پشنهاد مربوطه به فروشگاه میشه و بنده مایل به نظر دادن نیستم،

همچنین این قبیل پیشنهادات تنها توسط @Ali میبایست بررسی بشه.

منتظر باشید، بررسی میکنن خودشون به زودی،

موفق باشید.

درود بر شما

راجب این یه چیزی بهتون بگم که خیلی جالبه که این پیشنهاد نه تنها به شاپ ضربه نمی زنه بلکه کمک هم می کنه

به این شکل که وقتی که من دو تا اسکین دارم یکیشو خسته شدم به قیمت 5k گلد میفروشم هم شخص مورد نظر گلد خریده که باهاش اسکین منو بخره و هم من احتمال 90 درصد اسکین دیگه میخرم.

با تشکر و سپاس از شما مانی عزیز

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...