رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AbbasMZ-Kill In Event

Milad999

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MiLaD999.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AbbasMZ.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: بعضی از افراد حاظر در ایونت

• توضیحات: با سلام و احترام ، ایونت LCS بود و من در ماشین نشسته بودم . ناگهان پلیری به نام sinak2467 اقدام به Carjack کرد ، پس از بارها Carjack و بازپس گیری ماشین توسط خودم ، ادمین عباس اومد و جفتمون رو به علت Car Jack کیل داد ( در حالی که من و بقیه افراد درون اونت میگفتیم که کار سینا است ! ایشون به چه حقی اقدام به انجام این کار کرده ؟ ممنون میشم پیگیری کنید ( در عکس دوم از خود ادمین عباس عکس ننداختم و از این بابت عذر میخوام به دلیل کمبود مدرک نبندید.)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0003.jpg

AG_SA_0004.jpg

<< دیوانگان را تدبیری نیست ... >>

=-= MiLaD999.png =-=

=-= MiLaD1St.png =-=

<< خدایا شکرت >>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شاکی محترم @Milad999

شکایت شما رد میشود.

مدارک شما کافی نیست!

نقل قول

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

بدرود!

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد، مدارک شما برای اثبات شکایت کافی نمیباشد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...