رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد در مورده وانتد (wanted)

Gang

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود به تمامی کارکنان تیم ارساکیا .

پیشنهادی دارم {در مورده وانتد ها} که امیدوارم قبول کنید.

1. اگه کسی در حاله فرار است از تایمی که به زندان میوفتد کم شود.

من خودم بعضی مواقع اتفاق افتاده که 1 دقیقه فقط مانده بود وانتدم پاک شه که PD اومدو من بخاطره این 1 دقیقه، 5 دقیقه زندان موندم، یعنی بخواهید حساب کنید من (14 دقیقه + 5 دقیقه) 19 دقیقه واسه اینکه وانتد بپره صبر کردم.

2.قرار دادن ATM در زندان یا کارت به کارت کردن با گوشی

همه ما قطعا این مشکل را داشتیم که وقتی در زندان به مدت 1 ساعت و نیم میوفتادیم و ما با پول وکیل مشکلی نداشتم فقط مشکل اینجا بود که ما پوله نقد نداشتیم که مجوز بگیریم و همه پولمان را در حساب خود میریختیم.

3 . راحت تر کردن سیستم فرار 

گاردملی یا همون NG موظف هستند که نگهبان زندان باشند خب قطعا الان دیگه گارد در زندان هارو باز میکنن و منتظرن تا ما برسیم که 5K پول از هر کدوممون بگیرن (بابته کشتن)  تا وقتی در ها بسته شوند خب این عادلانه نیست باید برای گارد محدودیت بزارید مثلا هر 1 دقیقه فقط 2 گارد حق چک کردن زندان را دارند.

با تشکر از شما دوستان .MaMaDGanG

@Ali @Mohny @BuTleR @Peep @Shxyan

ویرایش شده توسط MAMADGANGz

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 دقیقه قبل، MAMADGANGz گفته است:

من خودم بعضی مواقع اتفاق افتاده که 1 دقیقه فقط مانده بود وانتدم پاک شه که PD اومدو من بخاطره این 1 دقیقه، 5 دقیقه زندان موندم، یعنی بخواهید حساب کنید من (14 دقیقه + 5 دقیقه) 19 دقیقه واسه اینکه وانتد بپره صبر کردم.

همه ما قطعا این مشکل را داشتیم که وقتی در زندان به مدت 1 ساعت و نیم میوفتادیم و ما با پول وکیل مشکلی نداشتم فقط مشکل اینجا بود که ما پوله نقد نداشتیم که مجوز بگیریم و همه پولمان را در حساب خود میریختیم.

گاردملی یا همون NG موظف هستند که نگهبان زندان باشند خب قطعا الان دیگه گارد در زندان هارو باز میکنن و منتظرن تا ما برسیم که 5K پول از هر کدوممون بگیرن (بابته کشتن)  تا وقتی در ها بسته شوند خب این عادلانه نیست باید برای گارد محدودیت بزارید مثلا هر 1 دقیقه فقط 2 گارد حق چک کردن زندان را دارند.

پیشنهاد های خوبی هستن.

الان تازگیا NGها پشت در ارنا  نگهبانی میدن میخواییم فرار کنیم با هلیکوپتر میان بکشن مارو @REXOR @BreXiS??

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، MAMADGANGz گفته است:

مخالفم

در 29 دقیقه قبل، MAMADGANGz گفته است:

موافقم، قرار دادن یه سری امکانات در زندان لازمه پیشنهاد قرار دادن باشگاه در زندان هم تایید شده و قراره در نسخه های آتی اضافه بشه

در 30 دقیقه قبل، MAMADGANGz گفته است:

نظری ندارم چون گارد ملی نبودم و تاحالا از زندان فرار نکردم که بخوام نظر خاصی بدم

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

من دیدم NG از در زندان (که LS هست) میاد داخل و از طریق دری که توی زندان هست میره توی حیاط و یه جا کمپ میکنه، شما کافیه بیل رو برداری -> W6 -> کیل

این بیکار بودن NG رو نشون میده فقط مونده بیان تو سلول بشینن، لطفا یه فکری بکنین یا یه مجازاتی قرار بدین برای محدود کردن NG که سر ساعت کل اعضای NG نیان جلو در و یا بعضیاشون که میان داخل خود Jail.

ویرایش شده توسط Kiyanush
لینک به دیدگاه

بنظرم باید در زندان قابلیت هایی بیاد که ادم حوصلش سر نره و یکی دیگه اینکه تا بخواد گیت ها باز بشه که بری از امکانات استفاده کنی تایم زندان تموم میشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

پیشنهاد های خوبی هستن.

الان تازگیا NGها پشت در ارنا  نگهبانی میدن میخواییم فرار کنیم با هلیکوپتر میان بکشن مارو @REXOR @BreXiS??

?????

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Kiyanush گفته است:

این بیکار بودن NG رو نشون میده 

هرموقع سیستم راب عادلانه شد دیگه ما هم نمیایم اینجوری تلافی کنیم تا اکتیویتی بگیریم ??

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MAMADGANGz گفته است:

گزینه 3 یه تغیراتی بدین بهتره 

سیستم فرار از زندان کلا باید عوض بشه این جوری نباشید که در یه تایم خاصی بشود فرار کرد 

کسی که قصد فرار دارد از داخل cell خود شروع به کار کند و روش فرار هم 2 نمونه باشد 

1-تتهایی = هیچ کس از زندانی هم با خبر نشوند ه داری فرار میکنی 

2-با ساخت cr و این که 3 نفر شدن و فرار کردن این نوع فرار باید هر 3نفر در بینکو باشند تا دسطور Clothes کار کند و بی سرو صدا تر باشد (زمان بیشتر ) داشته باشند تا w6 دریافت کنند

با گزنه 2 موافقم 

راستش گزینه 1 یه مشکل دارد 

تو دنیای واقعی کسی که فرار میکنند تایم زندانش رو بیشتر میکنن 

همین خدا رو شکر کن که بیشتر نمیکنیم

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WaTchDogs گفته است:

راستش گزینه 1 یه مشکل دارد                     تو دنیای واقعی کسی که فرار میکنند تایم زندانش رو بیشتر میکنن 

همین خدا رو شکر کن که بیشتر نمیکنیم

ولی اگه وانتد ۶ باشی هم همین کارو نمیکنی؟

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، MAMADGANGz گفته است:

ولی اگه وانتد ۶ باشی هم همین کارو نمیکنی؟

از اونجایی که من میدونم ونتد 6 از دست NG به سختی فرار میکنه حتی با Buff =Holy Hack  و اگر هم فرار کنه  همون تایم باید سردرگم باشه تا 1 دوه از ونتداشو بتونه پاک کنه ولی باز هم 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...