رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اخطار بی دلیل در فروم - BuTleR

Scarlet

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scarlet.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BuTleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات:

با سلام!

ایشون به بنده در فروم یک اخطار دادن نمیدونم سر چه موضوعی اما اینطور که در توضیحات اخطار معلومه برای کاندید های Mayor به من اخطار دادند و اونم نمیدونم که چرا و به چه دلیل؟!!!

مورد اول: اگر به بنده در مورد کاندید شهردار شدن به خاطر بعضی از رای های فیکی که به بنده داده شد دادید فکر میکنم اشتباه کردین چون من در این کار دخیل نبودم و برای خراب کردن من اومدند این کارو کردند و میتونید آیپی هایی که اکانت ها ساخته شده رو چک کنید!

مورد دوم: من از همون موقع که از این موضوع با خبر شدم به @LearninG جناب Kamyab و خانم @Meli گفتم و اونهارو در جریان گذاشتم و اونها گفتند: ** موردی نداره و مهم نیست چون رای هایی که فیک و اصلی نیستند شمرده نمیشوند و اصلا به حساب نمیان!**
مورد سوم: من خودم قبول میکنم بعضی از رای ها فیک بوده و اصلی نیستند و برای همین سریعا رفتم و به مسعولین خبر دادم! پس جناب @BuTleR لطفا قبل از دادن اخطار با بقیه همکارانتون همانگ کنید! برای چی الان من باید یک اخطار بگیرم که پست هام بعد از تایید شدن و با نمره های منفی نمایش داده بشه......؟!!!!

در ضمن اگر خیلی به من شک دارید میتونید از IP های اکانت هاس ساخته شده بفهمید که چه کسی این کار رو کرده و اصلا نیازی به گفتن نداره این مورد!,,,( @Ali ) اگر یکی از اون اکانت ها برای من بود و توسط بنده ساخته شده بود اکانت بنده رو کلا مسدود کنید و از سرور هم بزنید کلا آیپی بنم کنید!!! این مدرک و اینم حرف هایی که خودم دارم میزنم اوکی؟!!
لطفا قبل از مجازاتی که میخواید بکنید از صحت اون اطمینان داشته باشید!

کسانی که در جریان هستند >>> @LearninG - @Meli

• مدارک (فیلم یا عکس): 

rkqz_capturexz.png

#قضاوت_ممنوع!

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده برای کارام داخل فروم نیاز به هماهنگی با کسی ندارم 

در صورتی که از جانب ملی و کامیاب مدرکی از شما ارسال شد وارن شما پاک میشه

در 7 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

برای همین سریعا رفتم و به مسعولین خبر دادم!

همرو در جریان بزارید

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

8oht_ag-sa-0944.jpg

☝️

در ۱ ساعت قبل، BuTleR گفته است:

در صورتی که از جانب ملی و کامیاب مدرکی از شما ارسال شد وارن شما پاک میشه

مدرکه دیگری خواستید در خدمتم!

در ۱ ساعت قبل، BuTleR گفته است:

همرو در جریان بزارید

این حرفتون یعنی چی الان؟ منظورتون چیه میشه بگید؟

* فقط وارن و اخطاری که به من دادید قرار نیست پاک بشه, شما کار اشتباهی کردی و باید مجازات بشید!

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

درست غلط کار بندرو شما تایین نمیکنید

هنوز صحبتی از جانب کامیاب عزیز در مورد شما بیان نشده و وارن شما فعلا پاک نمیشود

در در ۱۳۹۹/۳/۳۱ در 20:35، Scarlet گفته است:

این حرفتون یعنی چی الان؟ منظورتون چیه میشه بگید؟

انجمن آرساکیا 3 ناظم داره و شما برای پیگیری اینجور مسائل داخل فروم باید ارتباط بر قرار کنید با ناظمان نه داخل بازی 

کامیاب لطف کردند کارتون رو داخل بازی اوکی کردن، در اینجور مسائل همه ناظمین رو در جریان کارتون قرار بدید تا مشکلی براتون پیش نیاد

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مدیریت

درود

این فرد در تیم کارکنان حضور ندارند.

اخطار شما هم مدتش تموم شده.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...