رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ Car

83mehrdad83

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

mehrdad_joker.png

- توضیح کامل باگ:با سلام وقتی ما تلفن همراه رو با دستور Turn on/ روشن میکنیم وتا وقتی که گوشی در سمت راست در حال روشن شدن است  قفل ماشین هم باز میکنیم و میریم داخل ماشین قسمت Lock و odoماشین از بین میره و برای برگشت اینا باید دوباره پیاده بشیم و سوار ماشین شویم.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در صورت نیاز قرار داده می شود.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

توضیح داده شد.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

mehrdad_joker.png

- توضیح کامل باگ:با سلام وقتی ما تلفن همراه رو با دستور Turn on/ روشن میکنیم وتا وقتی که گوشی در سمت راست در حال روشن شدن است  قفل ماشین هم باز میکنیم و میریم داخل ماشین قسمت Lock و odoماشین از بین میره و برای برگشت اینا باید دوباره پیاده بشیم و سوار ماشین شویم.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در صورت نیاز قرار داده می شود.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

توضیح داده شد.

سلام این باگ برای منم اتفاق افتاده و باعث میشه ادومتر ماشین رو نبینیم

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۳۰ در 10:03، 83mehrdad83 گفته است:

با سلام وقتی ما تلفن همراه رو با دستور Turn on/ روشن میکنیم وتا وقتی که گوشی در سمت راست در حال روشن شدن است  قفل ماشین هم باز میکنیم و میریم داخل ماشین قسمت Lock و odoماشین از بین میره و برای برگشت اینا باید دوباره پیاده بشیم و سوار ماشین شویم.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در صورت نیاز قرار داده می شود

این برای وقتیه که تازه وارد سرور شدی و تا از خونَت در میای میری سواره ماشینت میشی و وضعیت lock status و odometr رو نشون نمیده و ربطی به turn on نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

این برای وقتیه که تازه وارد سرور شدی و تا از خونَت در میای میری سواره ماشینت میشی و وضعیت lock status و odometr رو نشون نمیده و ربطی به turn on نداره

نه اصلا من تازه وارد سرور نشده بودم و یه دوساعتی بود تو سرور بودم دیدم این اتفاق افتاد.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

نه اصلا من تازه وارد سرور نشده بودم و یه دوساعتی بود تو سرور بودم دیدم این اتفاق افتاد.

همه ی اینا تو توطئه های امریکاس 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Evan گفته است:

همه ی اینا تو توطئه های امریکاس 

باگ رو ظبط کردم الان میدم :|

http://uupload.ir/view/1q76_gta_sa_2020-06-20_18-42-09-418.mp4/

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

?

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...