رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد چند دستور CMD

ارسال‌های توصیه شده

در 9 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

وقتی 10000 نفرو زیر پستت تگ میکنی معلومه میخونن ?

پس نگو رکورد :|

یه چیز بگم؟?این عدد 4000رو از کجا در اوردی?.

طبق گفته خود فروم بیشترین انلاینی تو 1روز 730نفر بوده حالا چطور این عدد رسیده به 4000تو یه روز?

کلا کسایی که دنبالم میکنن یا دنبالشون میکنم تگ کردم که بیشترشون هم نمیخواستم هم تگ کنم پست میزاشتن خودشون?

فشار هوا زیاد شده مگه نه???؟

تو  خود همین تاپیک بیشتر از من تگ کردن بقیه ولی هنوز 1/10هم نرسیده بازدیداش پس نگو بخاطر تگ کردن هست??

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

ناموسن سرشی یا تهشی تو؟(پیاز)

اخه به تو چرا حسودیم بشه فشار بخورم؟

چشما کجتو باز کن میبینی بیشترین افراد انلاین توی یک زمان مثلا درجا ۷۳۰ نفر انلاین بودن نه ۱ روز 

لول ۲۰ ?

با من کل نکن کسی که گذشتتو میدونه شاخ نشو براش :)

تو ولی بازم نگفتی اینی که میگی 4000تا کجاس ولی من که گفتم منظورم تو بخش مشکلات بود وگرنه خود بازید پست های عضویت رو میتونیم بگیم 20هزارتا بازدید?

لول 24?!

گذشتم هیچی نیست اصلا خودم واستون تعریف میکنم?

خب من وقتی اولین بار وارد سرور شدم هیچی نمیدونستم از هرچیزی که بگیری من 0%بودم که یه دوست خوب پیدا کردم به نام سعید که تو همون لول پایین یکم پول میداد و حمایت میکرد و بازی رو بهم یاد میداد که متاسفانع چند روز پیش بخاطر عدم همکاری بن شد 30روز ولی از همینجا ممنونم ازش❤

خب ما پیش رفتیم و تا لول 6اینا بود هیچ اصلا نمیدونستم فروم چی هست??و وقتی دیدم سعید رفته اقلیت مکانیک من گفتم چطور میشه اینجا رفت و گفت برو فروم ما همونجا اکانت فروم زدیم و فعالیتمون از همونجا شروع شد?

اولین اقلیت به اقلیت مدیک رفتم که لیدرش امیرحسین بود البته چون پر بود مدیک یه 8روز کشید تا اینکه زنگ زدن واس تست و رفتم با 4تا غلط جوابارو دادم و قبول شدم ?

بعد از اینکه مدتی گذشت رفتیم تاکسی که با ممد( @TheVisage )و @SuperMAN و @TlGeR هم اقلیتی بودیم اونجا و از همونجا با هرسه تاشون دوست شدم بعد اینکه لولم بالاتر رفت ممد یه گنگ زده بود که تو هم با اکانت Xx_killer اونجا بودی ولی بعدا دیگه ازبین رفت.

من با @SaLVaDoRو کیان اینا جنگ داشتم و معمولا 24ساعت جلوی خونشون داشتم تیر میزدم بهشون??البته الان با هم دوستیم.

بعد از این اتفاق رفتم VLA ولی بخاطر مشکلاتی که داشتم زیاد نمیتونستم فعالیت کنم و بیشتر مرخصی گزاشتم که به لیدر ها دلیل اصلیش رو میگفتم که @Tahdid و ممد و خودت و @Luciano و @Hitter با هم داخلش بودیم.

پس از این اتفاقات دیگه همینجور داشتم عضو اقلیت های مختلف میشدم و به یجایی رسید که عضو کلن ممد و خودت شدم?.

و دیگه هرکاری که لازم بود

کردم(Hermes)هم خریدم?

و میرفتیم با کلن های دیگه وار?

میرسیم به چندین نکته:

دربین این اتفاقات همینطور که خودتون میدونید یه بن شدم به خاطر ad/های اون روز?.

من مولتی زیادم دارم که بیشترشون رو رمزشون یادم رفته و فقط هم Taxi_Gرمزش یادم مونده واسه همین بعضی مواقع رو اون اکانت هستم?.

با Taxi_G ادم ازاری زیاد کردم ? ولی کاری که غیر خلاف قوانین باشه نه!

یکی از ادم ازاری هام کوبوندن با اتوبوس به مامور های پلیس بود که اونم میتونستن وانتد بدن?البته اگه هم بدون مدرک وانتد میدن باز شکایت نمیکردم! از Mc. L(اسم کاملش یادم نیست ولی همچین چیزی بود اولش دیروز یه کاری کرد که برخلاف قوانین بود ولی فقط خواستم سرکارش بزارم و شکایتی نخواهم کرد?)

البته تا چند روز پیش هم نیاز به پول داشتم ولی DADA POL MEDE? نگفتم و بجاش متن جدیدی رو ساختم که با تماس تلفنی سعی میکردم بگیرم که اونم پس میدم بهشون وقتی مشکل مالیم حل شد چرا که در حال حاضر با مشکلات مالی در سرور دست و پنجه نرم میکنم?.

این بود خلاصه وضعیت اکانتم از اول تا بحال که به صورت خلاصه وار بود و اگه چیزی از یاد رفت بگید??

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

کجاس ولی من که گفتم منظورم تو بخش مشکلات بود وگرنه خود بازید پست های عضویت رو میتونیم بگیم 20هزارتا بازدید?

لول 24?!

خب من وقتی اولین بار وارد سرور شدم هیچی نمیدونستم از هرچیزی که بگیری من 0%بودم که یه دوست خوب پیدا کردم به نام سعید که تو همون لول پایین یکم پول میداد و حمایت میکرد و بازی رو بهم یاد میداد که متاسفانع چند روز پیش بخاطر عدم همکاری بن شد 30روز ولی از همینجا ممنونم ازش❤

خب ما پیش رفتیم و تا لول 6اینا بود هیچ اصلا نمیدونستم فروم چی هست??و وقتی دیدم سعید رفته اقلیت مکانیک من گفتم چطور میشه اینجا رفت و گفت برو فروم ما همونجا اکانت فروم زدیم و فعالیتمون از همونجا شروع شد?

اولین اقلیت به اقلیت مدیک رفتم که لیدرش امیرحسین بود البته چون پر بود مدیک یه 8روز کشید تا اینکه زنگ زدن واس تست و رفتم با 4تا غلط جوابارو دادم و قبول شدم ?

بعد از اینکه مدتی گذشت رفتیم تاکسی که با ممد( @TheVisage )و @SuperMAN و @TlGeR هم اقلیتی بودیم اونجا و از همونجا با هرسه تاشون دوست شدم بعد اینکه لولم بالاتر رفت ممد یه گنگ زده بود که تو هم با اکانت Xx_killer اونجا بودی ولی بعدا دیگه ازبین رفت.

من با @SaLVaDoRو کیان اینا جنگ داشتم و معمولا 24ساعت جلوی خونشون داشتم تیر میزدم بهشون??البته الان با هم دوستیم.

بعد از این اتفاق رفتم VLA ولی بخاطر مشکلاتی که داشتم زیاد نمیتونستم فعالیت کنم و بیشتر مرخصی گزاشتم که به لیدر ها دلیل اصلیش رو میگفتم که @Tahdid و ممد و خودت و @Luciano و @Hitter با هم داخلش بودیم.

پس از این اتفاقات دیگه همینجور داشتم عضو اقلیت های مختلف میشدم و به یجایی رسید که عضو کلن ممد و خودت شدم?.

کردم(Hermes)هم خریدم?

میرسیم به چندین نکته:

من مولتی زیادم دارم که بیشترشون رو رمزشون یادم رفته و فقط هم Taxi_Gرمزش یادم مونده واسه همین بعضی مواقع رو اون اکانت هستم?.

یکی از ادم ازاری هام کوبوندن با اتوبوس به مامور های پلیس بود که اونم میتونستن وانتد بدن?البته اگه هم بدون مدرک وانتد میدن باز شکایت نمیکردم! از Mc. L(اسم کاملش یادم نیست ولی همچین چیزی بود اولش دیروز یه کاری کرد که برخلاف قوانین بود ولی فقط خواستم سرکارش بزارم و شکایتی نخواهم کرد?)

البته تا چند روز پیش هم نیاز به پول داشتم ولی DADA POL MEDE? نگفتم و بجاش متن جدیدی رو ساختم که با تماس تلفنی سعی میکردم بگیرم که اونم پس میدم بهشون وقتی مشکل مالیم حل شد چرا که در حال حاضر با مشکلات مالی در سرور دست و پنجه نرم میکنم?.

این بود خلاصه وضعیت اکانتم از اول تا بحال که به صورت خلاصه وار بود و اگه چیزی از یاد رفت بگید??

اون موقع شما موز بودی که 4k سین خورد 

۴ تا لول بالاتر شاخ تر نمیشی :|

منظورم از اون گذشتت که برای کل لیدرای ملایم از دست کش استفاده میکردی یادته؟??

اون 4k هم بفهم دارم میگم اون تو ۱ زمان 730 نفر انلاین بودن نه تو ۱ روز چرا نمیفهمی ای خدا ?

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

@GelofeN نمیخوام بگم ولی هر تاپیکی داری بحث راه میندازی

الان دقیقا به تو چه ربطی داشت تگ کردن ایشون که میپری بش؟

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Luciano گفته است:

@GelofeN نمیخوام بگم ولی هر تاپیکی داری بحث راه میندازی

الان دقیقا به تو چه ربطی داشت تگ کردن ایشون که میپری بش؟

شما وقتی تو گیم نمیدونی چه خبره و چه رابطه ای بینه منو اونه حرف نزنی سنگین تره ?

و به قول خودت به تو چه ربطی داشت؟:|

و کجا بحث کردم؟به جز با این مهرداد یک نفره دیگرو بگو فقط ۱ نفر 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

اون موقع شما موز بودی که 4k سین خورد 

۴ تا لول بالاتر شاخ تر نمیشی :|

منظورم از اون گذشتت که برای کل لیدرای ملایم از دست کش استفاده میکردی یادته؟??

اون 4k هم بفهم دارم میگم اون تو ۱ زمان 730 نفر انلاین بودن نه تو ۱ روز چرا نمیفهمی ای خدا ?

اقا من نمیگم که 4هزار تا سین نخورده میگم بگو کدوم پسته برم نگاه کنم?فقط داری حرف میزنی ولی میگم پستو بگو هی بهونه میاری.

اینجوری بود که تو بخش شکایت میومدن میگفتن @Ostad یا @AriaGh اومدن چهار روز پیش یکار خلافی کردن?مدرک هم ندم پرسیدن تو جواب بگم?:

در 14 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

اون موقع شما موز بودی

پ ن: چون با این دونفر دوست هستم اسمشون رو گفتم وگرنه یکی از بهترین ادمینان و اشتباهی ندیدم ازشون.

در 15 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

منظورم از اون گذشتت که برای کل لیدرای ملایم از دست کش استفاده میکردی یادته

مدرک بده?

به حرف باشه منم میگم تو برای لیدرای دسته ویژه از دست کش استفاده میکنی?

از کل لیدرهایی که لیدرم بودن بپرس بعد بگو? 

پ ن: زیادی تگ کنم تعداد بازدید های این تاپیک میره بالا بعد تو میای میگی دیدی رکورد زد?

در 17 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

شما وقتی تو گیم نمیدونی چه خبره و چه رابطه ای بینه منو اونه حرف نزنی سنگین تره ?

کم گوی و گزیده گوی 

به قول خودت نگم اونا رو سنگین تره 

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

تو ولی بازم نگفتی اینی که میگی 4000تا کجاس ولی من که گفتم منظورم تو بخش مشکلات بود وگرنه خود بازید پست های عضویت رو میتونیم بگیم 20هزارتا بازدید?

لول 24?!

کردم(Hermes)هم خریدم?

میرسیم به چندین نکته:

میشه زندگی نامتو واسه ما نگی؟ 

در ۱ ساعت قبل، GelofeN گفته است:

میشه تاپیکو به گند نکشی؟ 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، wolfe گفته است:

می تونیم محدودیت اعمال کنیم مثلا هر شخص در هفته فقط به تونه 20k BSmat بگیره یا اگه Buff بود به تعدادی بتونه بگیره که BSmat که برای ساخت اون  Buff استفاده شده(مقداری که برای 100% احتمال ساختن اون بکار میره) حداکثر تا 20k BSmat باشه این جوری یه تجارت جدید هم درست میشه مثلا من میرم ریسک می کنم 5k BSMat میزنم برای Buff Hide-leve بعد 1 دونه بدست مییارم اگه مثلا هر 10k BSMat 20k باشه بعد من Buff Hide-level رو 25K میفروشم (در صورتی که من 10k بابت 5k BSMat دادم.یعنی 25k $ سود.)

البته من نظری در مورد قیمت ندارم و همه قیمت ها که گفتم فرضی بود.?

آره موافقم

اینجوری محدودیت هم ایجاد میشه

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

تاپیکو به گند نکشی؟ 

نه چون تاپیکه چرتیه از دستی دارم این کارارو میکنم هاید بشه :|

در 1 ساعت قبل، Luciano گفته است:

کم گوی و گزیده گوی 

به قول خودت نگم اونا رو سنگین تره 

پس هیس ?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

نه چون تاپیکه چرتیه از دستی دارم این کارارو میکنم هاید بشه :|

کار خوبی نمیکنی. 

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اقا من نمیگم که 4هزار تا سین نخورده میگم بگو کدوم پسته برم نگاه کنم?فقط داری حرف میزنی ولی میگم پستو بگو هی بهونه میاری.

اینجوری بود که تو بخش شکایت میومدن میگفتن @Ostad یا @AriaGh اومدن چهار روز پیش یکار خلافی کردن?مدرک هم ندم پرسیدن تو جواب بگم?:

پ ن: چون با این دونفر دوست هستم اسمشون رو گفتم وگرنه یکی از بهترین ادمینان و اشتباهی ندیدم ازشون.

مدرک بده?

به حرف باشه منم میگم تو برای لیدرای دسته ویژه از دست کش استفاده میکنی?

از کل لیدرهایی که لیدرم بودن بپرس بعد بگو? 

پ ن: زیادی تگ کنم تعداد بازدید های این تاپیک میره بالا بعد تو میای میگی دیدی رکورد زد?

کل پستایه علی میتونی بری ببینی از جمله چگونه شکایت کنیم

۲.خودت خوب میدونی نیاز به مدرک نیست :)

۳.BK=Bari Kalla

در 5 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

کار خوبی نمیکنی. 

شما خودت از mohamadw عصبی بودی تاپیک زدی برای مسخره کردنش! هرکس از کسی زیاد خوشش نیاد شروع میکنه به کل کل خودت بهتر میدونی توش حرفه داری :|

لینک به دیدگاه

من هم مخالفم، چون همون طور که میگید باف قدرت های شیطانی میده و به قول @Abner پلیر گلدی همش بی اس و باف میخره و استفاده ازش زیاد میشه مخصوصا توی وار همه باف میزنن دیگه، علی هم اگه میخواست اینطور باشه که اون صلیب ها رو جایی نمیذاشت که راحت نشه پیدا کرد

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

کل پستایه علی میتونی بری ببینی از جمله چگونه شکایت کنیم

حتما پست چگونه شکایت کنیم تو 1 روز شده 9200 بازدید  و اون تاریخ 2017 اشتباه هست :|

بعد من مقام علی رو دارم؟ :| تو میگی پست شکایت من میگم پست درخواست عضویت رو نگاه کن 20هزار تا بازدید حتما تو یه روز :|؟؟

در 8 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

به حرف باشه منم میگم تو برای لیدرای دسته ویژه از دست کش استفاده میکنی

اینو چرا تو نقل قولت پاک کردی :|؟

بعد من تمام تایم بازی کردم بدون Sleep و AFK هست وگرنه خیلیا اومدن بعد من تو بازی ولی چون زدن رو AFK و Sleep الان لول 31 هستن نمونش رو خواستی نشونت میدم.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

در نسخه بعدی تنظیمی برای حل این مشکل (Crash/Timeout) در هنگام Boss Fight اعمال شده ولی راجع به دستوراتی که عرض کردید نظرم منفی نیست.

آفرین!

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

حتما پست چگونه شکایت کنیم تو 1 روز شده 9200 بازدید  و اون تاریخ 2017 اشتباه هست :|

بعد من مقام علی رو دارم؟ :| تو میگی پست شکایت من میگم پست درخواست عضویت رو نگاه کن 20هزار تا بازدید حتما تو یه روز :|؟؟

اینو چرا تو نقل قولت پاک کردی :|؟

بعد من تمام تایم بازی کردم بدون Sleep و AFK هست وگرنه خیلیا اومدن بعد من تو بازی ولی چون زدن رو AFK و Sleep الان لول 31 هستن نمونش رو خواستی نشونت میدم.

اخه بد بخت من به دلیل فحش ناموس به لیدر کیک شدم از کل دسته ها من مگه مثل تو ام ??? چی میگی حاجی اصلا میشناسی منو؟ برو از لیدرا بپرس بگو ژلوفن چرا کیک شد ? تو رو کسی نمیشناسه اما منو میشناسن مونده رنک ۲ نیستم مثل تو ??

الان منظورت منم؟اسلیپ میکنم؟بچه خوشگل من استفم اصلا نمیتونم اسلیپ بزارم با راک دروید 

سطحو

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GelofeN گفته است:

اخه بد بخت من به دلیل فحش ناموس به لیدر کیک شدم از کل دسته ها من مگه مثل تو ام ??? چی میگی حاجی اصلا میشناسی منو؟ برو از لیدرا بپرس بگو ژلوفن چرا کیک شد ? تو رو کسی نمیشناسه اما منو میشناسن BT=Ba Tashkor

مونده رنک ۲ نیستم مثل تو ??

الان منظورت منم؟اسلیپ میکنم؟بچه خوشگل من استفم اصلا نمیتونم اسلیپ بزارم با راک دروید 

سطحو

خب مگه از اول استف بودی که اسلیپ نتونی بزاری?

خب قانون رو رعایت نمیکنی??هرکی قانون رعایت میکنه باید بهش گفت از دستکش استفاده میکنه?؟

اینجور باشه هزار نفر هستن یکی از همونا احسان(مارکلوف)هست?

من میخوام برم دسته های ملایم رو بگردم و محدودیتیم هم نیست? دسته متوسط هم یه بار رفتم ولی یکی از مشکلات همون نرسیدن به تایم وار ها هست و برای این نمیام دسته ویژه چون وقت ندارم مهارت دلال اسلحه رو ببرم 5کنم.

تا لول 25که میتونستی sleepکنی؟?یجور میگی استفم انگار از لول 1با این اکانتت اونجایی و نمیتونستی اسلیپ کنی?

بعد با تاپیک دورهمی ارساکیایی اگه میخوای ادامه بدی?

اینجور این تاپیک بازدیدش میره بالا و میگی دیدی فلان تاپیک رکورد زد?

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

اخه بد بخت من به دلیل فحش ناموس به لیدر کیک شدم از کل دسته ها من مگه مثل تو ام ??? چی میگی حاجی اصلا میشناسی منو؟ برو از لیدرا بپرس بگو ژلوفن چرا کیک شد ? تو رو کسی نمیشناسه اما منو میشناسن مونده رنک ۲ نیستم مثل تو ??

سطحو

باز تو بحث راه انداختی، بس کن دیگه این طرز صحبت و بحث برای یه هلپر خوب نیست تازه انتظار داری ادمینم بشی!

دلایل 80FP ات هم همش فحاشی بوده، اگر میخوای برات توضیح میدم چرا و چگونه.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mohny گفته است:

در نسخه بعدی تنظیمی برای حل این مشکل (Crash/Timeout) در هنگام Boss Fight اعمال شده ولی راجع به دستوراتی که عرض کردید نظرم منفی نیست.

آفرین!

@Mohny مرسی، جایزمو بدین xD 

در 3 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

خب مگه از اول استف بودی که اسلیپ نتونی بزاری?

خب قانون رو رعایت نمیکنی??هرکی قانون رعایت میکنه باید بهش گفت از دستکش استفاده میکنه?؟

اینجور باشه هزار نفر هستن یکی از همونا احسان(مارکلوف)هست?

من میخوام برم دسته های ملایم رو بگردم و محدودیتیم هم نیست? دسته متوسط هم یه بار رفتم ولی یکی از مشکلات همون نرسیدن به تایم وار ها هست و برای این نمیام دسته ویژه چون وقت ندارم مهارت دلال اسلحه رو ببرم 5کنم.

تا لول 25که میتونستی sleepکنی؟?یجور میگی استفم انگار از لول 1با این اکانتت اونجایی و نمیتونستی اسلیپ کنی?

بعد با تاپیک دورهمی ارساکیایی اگه میخوای ادامه بدی?

اینجور این تاپیک بازدیدش میره بالا و میگی دیدی فلان تاپیک رکورد زد?

در 3 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

سطحو

بس کن دیگه!

@GelofeN@83mehrdad83

ویرایش شده توسط Shxyan

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

بس کن دیگه!

@GelofeN@83mehrdad83

من که خودم دارم میگم اگه میخواد ادامه بده بریم اون یکی تاپیکت?

دورهمی ارساکیایی

.

.

.

.

.

.

.

@Mohny میگم چرا تو فروم یه بخش نیست واسه خود PC؟?واسه PS4و ایکس باکس گزاشتین یه بخش جدا  ولی PCنداره ?

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

بس کن دیگه!

@GelofeN@83mehrdad83

به خاطر این  و @Original بس میکنم البته باز هم عددی نمیبینمت جوابتو بدم ...

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...