رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ندادن جوایز ایونت, پارتی بازی و جواب اشتباه | Nima_Kimura

Scarlet

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scarlet.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Kimura.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Ocanner.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید.

ایشون در ایونتی که Organizer بودن یعنی ایونته سوال و جوال Tell/ , جوایزی که بندی چندین بار برده بودم را ندادند و همچنین در E/ سوالی پرسیدند که جوابش رو خودشون هم اشتباه دادند و اینکه یک سوالی پرسیدند که اسم قبلی خودشون چی هستش و من جواب دادم و چندین بار اسپم کردن و در آخر به جای اینکه اسم برنده رو بگم فقط گفتن جواب میشه فلان چیز *** و هیچ برنده ای رو انتخاب نکردن و نگفتن.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

6dt4_ag-sa-0778.jpg

اینجا پرسیدند که بیزینس 38 در LS هست یا Lv که در جواب ....... مدرک پایینی

ptiu_ag-sa-0777.jpg

اینجا میبینید که جواب رو میگن LV بوده ولی در صورتی که شما در بازی Findbiz 38/ بزنید میبینید که بیزینس آیدی 38 در LS هست!

و مدرکه بعدی .....

ealx_ag-sa-0781.jpg

و همچنان من دارم جواب رو میفرستم برای ایشون اما هیچ واکنشی نشون نمیدن و نمیگن که استوپ یا چیزی....

ylox_ag-sa-0780.jpg

sr_ag-sa-0779.jpg

و در آخر من همچنان دارم جواب رو میفرستم اما ایشون کار خاصی نمیکنه و میاد در E/ اعلام میکنه که فقط جواب چی هستش ولی در صورتی که  من همین جواب رو چندین باره دارم میفرستم.

kq9d_ag-sa-0783.jpg

و در اینجا هم که میگن حله؟ اما بنده تایید نمیکنم و سریع از بازی Q/ میدن چون پول بقیه ی سوال ها و برنده ها رو هم واریز نکردند.

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز جوایز کلا 10k بود. ن هر جواب 10k اگه تو Title میگفتم هر جواب 10k بله شما درست میگید! اما نه! Winner آخر 10k میگیره! 

که منم 10k رو تقیم کردم بهتون

سپاس 3>

ویرایش شده توسط NCuBuS
.
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Sajjad.ViRuS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Edrisw.png

Peep.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام لطفا توجه کنید که از دقیقه  2:07به بعد اونجایی که میشیم سه نفر peep فقط منو هدف قرار میده. من نمیدونم دلیلش چیه واقعا اگه میخواد دوستش یا اشناش به این طریق برنده اونت بشه به ما بگه ما دیگه اونت نریم. من اینو نمیفهمم که چرافقط باید منو هدف بگیره. فیلم هم گویای کامل این قضیه هست. ممنون میشم رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s13.picofile.com/file/8400059050/Rec_0028_1.mp4.html

عدالت چه زیباست

Sajjad.ViRuS.png                       

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VirusSajjad گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Sajjad.ViRuS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Edrisw.png

Peep.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام لطفا توجه کنید که از دقیقه  2:07به بعد اونجایی که میشیم سه نفر peep فقط منو هدف قرار میده. من نمیدونم دلیلش چیه واقعا اگه میخواد دوستش یا اشناش به این طریق برنده اونت بشه به ما بگه ما دیگه اونت نریم. من اینو نمیفهمم که چرافقط باید منو هدف بگیره. فیلم هم گویای کامل این قضیه هست. ممنون میشم رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s13.picofile.com/file/8400059050/Rec_0028_1.mp4.html

عزیز اشتباه ارسال کردی جاش اینجا نیست.

در 5 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scarlet.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Kimura.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Ocanner.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید.

ایشون در ایونتی که Organizer بودن یعنی ایونته سوال و جوال Tell/ , جوایزی که بندی چندین بار برده بودم را ندادند و همچنین در E/ سوالی پرسیدند که جوابش رو خودشون هم اشتباه دادند و اینکه یک سوالی پرسیدند که اسم قبلی خودشون چی هستش و من جواب دادم و چندین بار اسپم کردن و در آخر به جای اینکه اسم برنده رو بگم فقط گفتن جواب میشه فلان چیز *** و هیچ برنده ای رو انتخاب نکردن و نگفتن.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

6dt4_ag-sa-0778.jpg

اینجا پرسیدند که بیزینس 38 در LS هست یا Lv که در جواب ....... مدرک پایینی

ptiu_ag-sa-0777.jpg

اینجا میبینید که جواب رو میگن LV بوده ولی در صورتی که شما در بازی Findbiz 38/ بزنید میبینید که بیزینس آیدی 38 در LS هست!

و مدرکه بعدی .....

ealx_ag-sa-0781.jpg

و همچنان من دارم جواب رو میفرستم برای ایشون اما هیچ واکنشی نشون نمیدن و نمیگن که استوپ یا چیزی....

ylox_ag-sa-0780.jpg

sr_ag-sa-0779.jpg

و در آخر من همچنان دارم جواب رو میفرستم اما ایشون کار خاصی نمیکنه و میاد در E/ اعلام میکنه که فقط جواب چی هستش ولی در صورتی که  من همین جواب رو چندین باره دارم میفرستم.

kq9d_ag-sa-0783.jpg

و در اینجا هم که میگن حله؟ اما بنده تایید نمیکنم و سریع از بازی Q/ میدن چون پول بقیه ی سوال ها و برنده ها رو هم واریز نکردند.

بنده هم سوالی رو دیدم که پرسیدن لیدر هیتمن کیه؟ و جواب رو ادمینی رو گفتن که تازه /MakeLeader کرده بود. عزیزم بهتر نیست قبل اینکه ایونت بزاری بری جواب سوال ها رو چک کنی؟ از UCP هم میتونی ببینی. جوابش EhsaN هست و درخواست فیلم اون قسمت از ایونت رو دارم ازت.

ویرایش شده توسط Kiyanush
لینک به دیدگاه

این هم عذرخواهی کردم که 

عزیزان Winner ha farda Sa'at 12:00 دمه بانک لوس سانتوس باشند و جوایز 1k شان را بگیرند!

در 1 ساعت قبل، Kiyanush گفته است:

عزیز اشتباه ارسال کردی جاش اینجا نیست.

بنده هم سوالی رو دیدم که پرسیدن لیدر هیتمن کیه؟ و جواب رو ادمینی رو گفتن که تازه /MakeLeader کرده بود. عزیزم بهتر نیست قبل اینکه ایونت بزاری بری جواب سوال ها رو چک کنی؟ از UCP هم میتونی ببینی. جوابش EhsaN هست و درخواست فیلم اون قسمت از ایونت رو دارم ازت.

من فیلم دارم از اول تا آخرش اما ایونت نزدیکه 1ساعت بود! تا فیلمو بفرستم صبح میشه و حجم اینترنت هم زیاد میبره ? لطفا کوتاه بیاین دوستان من اصن غلط کردم ایونت گذاشتم خدااااااااا :(

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...