رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ازدواج اجباری

ارسال‌های توصیه شده

در 30 دقیقه قبل، SWAT گفته است:

?‍♂️ !Stop making stupid people famous

?

Life is too short to worry about stupid things.
Have fun.
Fall in love.
Regret nothing

ترجمه=

[زندگی خیلی کوتاهه که بخوای برای چیز های احمق‍‍انه نگران باشی.
خوش بگذرون.
عاشق شو.
از چیزی پشیمون نباش.]

و

هیتلر، موسلینی، استالین، ناپلئون
همه احمق بودند!
کدام مرد عاقلی
بجای بافتن موی معشوقه اش
عمرش را صرف جنگ با دیگران میکند؟!!

?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

?

Life is too short to worry about stupid things.
Have fun.
Fall in love.
Regret nothing

ترجمه=

[زندگی خیلی کوتاهه که بخوای برای چیز های احمق‍‍انه نگران باشی.
خوش بگذرون.
عاشق شو.
از چیزی پشیمون نباش.]

و

هیتلر، موسلینی، استالین، ناپلئون
همه احمق بودند!
کدام مرد عاقلی
بجای بافتن موی معشوقه اش
عمرش را صرف جنگ با دیگران میکند؟!!

?

جای این  پند و نصیحتا، با اکانت مولتیت Taxi_G نظم سرور. رو به هم نریز‌

۱- هل دادن ماشین های اداره ی پلیس لوس سانتوس

۲-گذاشتن سه عدد اتوبوس در ورودی گاراژ اداره پلیس

۳- مسدود کردن خیابون با اتوبوس

۴-وارد شدن به جمعیت و تجاوز به میز حاج آقا expect 

۵- پخش آهنگ های ممنوعه 

۶- که متاسفانه از شانس بد بنده اون موقع با باندیکم ویدیو ضبط نمیکردم از بازیم ولی این کار هارو کردی.

ولی من فقط تو کف اونیم که ۴تا اتوبوس گذاشته بودی جلو در گاراژ چقدر وقت گذاشتی

ولی تا ۳ ۴  ساعت میرفتیم LVPd ماشین برمیداشتیم هول هم نمیشد داد سنگین بود 

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Original گفته است:

۵- پخش آهنگ های ممنوعه 

۶- که متاسفانه از شانس بد بنده اون موقع با باندیکم ویدیو ضبط نمیکردم از بازیم ولی این کار هارو کردی.

میشه منم فحش بدم؟? ftp بود هی مثل .... میزد به ماشین ناموسن دفعه بعد ramming on cop car میدمت شوخی ندارم کم  با کانت  اصلی کرم میریزی با اینم میریزی :|

دوستان فحش بدین کل کل کنید اینجا محله دعوا های شماست فحش بدید هاید بشه بخندیم این انقدر با این تاپیکش ذوق مرگ نشه هی بگه بهترین تاپیکو دارم ?

ویرایش شده توسط GelofeN

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

پیشنهادت خیلی خوبه چون کراشت رو مجبور میکنن ببرن کلیسا?

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Original گفته است:

۵- پخش آهنگ های ممنوعه 

1-من نبودم ?من اصلا به پارکینگ داخلی که قفله دسترسی ندارم پارکینگ بیرونی هم که هردفعه میرم این لیدر لئوپارد داره رو ماشینا میپره??

2-دوتا بود? اونم چون میخواستیم راب بزنیم?

3-این که من نبودم یعنی بودم ولی یه دوماه پیش بود? اینم باید بگی که ممکنه اتوبوس خاموش بشه و تا مکانیک نیاد شاید اونجوری بوده?

4- حاج آقا Expect آدم خوبیه فقط بعضی مواقع وانتد الکی میده بهم?

5-یجوری میگی آهنگ ممنوعه همه فکر میکنن توش به سرور و ... فحش دادم?کلا این اهنگ شاهین نجفی الان مثل قبل ممنوع نیست حتی تو فروم هم اهنگاشو گزاشتم?

6-مدارک کافی موجود نیست.اگر مدارک کامل تری دارید در تاپیک دیگری شکایت کنید.

+بسته شد.?

7-اون من نبودم من 2تا گزاشتم اونم خیلی وقت پیش ولی میدونم مولتی کی بود که داشت اونکارو میکرد?

8-من یه خیریه گانر های زندانی دارم اگر دوست دارید تو بازی بهش کمک کنید?

در 7 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

میشه منم فحش بدم؟? ftp بود هی مثل .... میزد به ماشین ناموسن دفعه بعد ramming on cop car میدمت شوخی ندارم کم  با کانت  اصلی کرم میریزی با اینم میریزی :|BK

دوستان فحش بدین کل کل کنید اینجا محله دعوا های شماست فحش بدید هاید بشه بخندیم این انقدر با این تاپیکش ذوق مرگ نشه هی بگه بهترین تاپیکو دارم ?

من هر زمان زدم مدرک داشتی وانتد بده ?

دیروز داشتیم دوئل میزدیم تیرم خورد بهت 1ساعت رفتم زندان دیگه 5دقیقه که چیزی نیست?

بهترین تاپیکو دارم?

دیروز تنها تاپیکی که تو این بخش مونده بود تا رکوردشو بزنم تاپیک @ZombieRangerبود که اونم زدم ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

پیشنهادت خیلی خوبه چون کراشت رو مجبور میکنن ببرن کلیسا?

اع اومدی اتفاقا میخواستم تگت کنم امروز بیای ببینی پیشنهادات به کجا رفته ??

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

1-من نبودم ?من اصلا به پارکینگ داخلی که قفله دسترسی ندارم پارکینگ بیرونی هم که هردفعه میرم این لیدر لئوپارد داره رو ماشینا میپره??

2-دوتا بود? اونم چون میخواستیم راب بزنیم?

3-این که من نبودم یعنی بودم ولی یه دوماه پیش بود? اینم باید بگی که ممکنه اتوبوس خاموش بشه و تا مکانیک نیاد شاید اونجوری بوده?

4- حاج آقا Expect آدم خوبیه فقط بعضی مواقع وانتد الکی میده بهم?

5-یجوری میگی آهنگ ممنوعه همه فکر میکنن توش به سرور و ... فحش دادم?کلا این اهنگ شاهین نجفی الان مثل قبل ممنوع نیست حتی تو فروم هم اهنگاشو گزاشتم?

6-مدارک کافی موجود نیست.اگر مدارک کامل تری دارید در تاپیک دیگری شکایت کنید.

+بسته شد.?

7-اون من نبودم من 2تا گزاشتم اونم خیلی وقت پیش ولی میدونم مولتی کی بود که داشت اونکارو میکرد?

8-من یه خیریه گانر های زندانی دارم اگر دوست دارید تو بازی بهش کمک کنید?

من هر زمان زدم مدرک داشتی وانتد بده ?

دیروز داشتیم دوئل میزدیم تیرم خورد بهت 1ساعت رفتم زندان دیگه 5دقیقه که چیزی نیست?

بهترین تاپیکو دارم?

دیروز تنها تاپیکی که تو این بخش مونده بود تا رکوردشو بزنم تاپیک @ZombieRangerبود که اونم زدم ?

عزیز من من جهت شوخی و خنده گفتم اینارو به خودت نگیر، اتوبوس رو همین دیروز زمانی که میز حاج آقا اکسپکت بود 

دفاعیه پلیر مربوطه تایید شد،

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Original گفته است:

عزیز من من جهت شوخی و خنده گفتم اینارو به خودت نگیر، اتوبوس رو همین دیروز زمانی که میز حاج آقا اکسپکت بود 

دفاعیه پلیر مربوطه تایید شد،

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

منم به شوخی گفتم :|

• ناراحت 1

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

منم به شوخی گفتم :|

به دلیل بازکردن تاپیک الکی و شوخی، شما از انجمن به مدت 5 روز محروم خواهید شد.

بسته شد.

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Original گفته است:

بسته شد.

ازدواج اجباری حق مسلم ماست :|?

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Original گفته است:

بسته شد.

اینو ??

تو ادمین بودی چیکار میکردی؟?

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، FareWell گفته است:

اینو ??

تو ادمین بودی چیکار میکردی؟?

شمارو 30روز بن میکردم به جای 5 روز برای شکایت الکی در انجمن ?

Originall.png

لینک به دیدگاه

عدد مقدس رو از دست دادم?

در در ۱۳۹۹/۳/۲۷ در 14:32، WachDogs گفته است:

سعی کن پستی نزاری تا لایک بشه :) عدد مقدسی داری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، gamersj گفته است:

65 بدم خدمتتون  یا 85?

?45

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

?45

850 چطوره :| ؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۴ در 20:30، 83mehrdad83 گفته است:

باسلام

اومدم پیشنهاد ویژه به سرور بدم امیدوارم آقایان @Ali و @Mohny از پیشنهاد خوششون بیاد?

موضوع:طرح ازدواج اجباری!

قانون اول: ابتدای دوره ازدواج اختیاری ۱۷ لول و انتهای آن ۲۸ است و اگر کسی ازدواج نکرد باید ازدواج اجباری داشته باشد.

قانون دوم: اگر کسی بعد از لول ۲۸  از ازدواج امتناع کرد از او ربع درآمد کسب و کار و صنعت یا مالیات از تجارت او گرفته می‌شود و به آنها که می‌خواهند ازدواج کنند و گرفتار فقر هستند داده می‌شود.

قانون سوم: اگر فرد در این دوره لولی ازدواج نکرد اگر بی ماشین بود، ماشین او مجانی است و اگر مشکل  بزرگ تری داشت از ازدواج او امتناع شود و اگر مشکل او حل شد و ازدواج نکرد باید تمام هزینه‌های ازدواج یک زوج را پرداخت کند.

قانون چهارم: اگر پس از دوره ازدواج اختیاری فرد ازدواج نکرد از او در مناصب Staffو دسته ویژه و دسته ملایم و کارهای کلیدی بیش رنک از 2نتواند داشته باشد.

قانون پنجم: اگر صاحبان مشاغل و کسب و کار به تعداد تعیین شده از جوانان که در دوره ازدواج اختیاری هستند چه دختر باشد و چه پسر وام خودکفایی و ازدواج بدهند از دو تا سه سال معاف از هرگونه مالیات و یک عدد از مجازات های او از UCPپاک می‌شوند.

قانون ششم: کسی که لول او بالایی چهل است و خونه ندارد اگر به لحاظ جسمی و مالی، شرایطش را داشته باشد موظف است که با توجه به توانایی‌های او از یک تا سه تا از  ماشین های سرور خرید کند و یکی از آنها را به نام همسر خود بزند ولی اگر توان خرید ندارد باید هزینه اجاره کردن ماشین رو روزانه بپردازد.(همسر(زن)باید تنها یک ماشین بخرد و به نام شوهر خود کند.)

قانون هفتم: هرکس در این دوره ازدواج کرد و اکانت بزرگ‌تری ندارد که به اقلیت خدمت کند استخدام رسمی اقلیت دولتی می‌شود و همچنین یک دختر اگر اکانت بزرگ‌تر(حتی اکانت خود) ندارد که به اقلیت خدمت کند شوهر او معاف از مالیات و سربازی تا زمان پایان حیات ازدواج است.

قانون هشتم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری ازدواج کرد اگر فقیر بود به او در نزدیک‌ترین محل سکونت HQ در شهر خود زمینی یا منزل مسکونی یا مغازه‌ای برای کسب و کار که قابل برگشت باشد از طرف دولت‌ و حکومت داده می‌شود.

قانون نهم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری و قبل از ۲۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب 2 ماشین شد از مالیات معاف می‌شود و یارانه بیشتری از دولت‌ها دریافت می‌کند.(این مورد با پول حاصل از خرید گلد به دست نمیاید و حتما باید با پولی که از کار انجام شده به دست امده خرید شده باشد و ماشین هم از400هزار دلار گرون تر باشد.)

قانون دهم: کسی که بدون ازدواج به سفرهای خارجی (LV وSF ) می‌رود عوارض خروج بیشتری باید بدهد و اگر بدون عذر معقول همسر خود را با خود نبرد و یا در ساعت 12شب تا 5صبح ازدواج کند نصف دارایی‌های او برای همسر اول و فرزندان است.

قانون یازدهم: کارمندان اقلیت و Staff تنها به دلیل تحصیل علم در داخل یا خارج از LS تنها دو سال می‌توانند تأخیر در ازدواج داشته باشند.

قانون دوازدهم: گواهی گذراندن حداقل دو دوره رایگان «حقوق متقابل و مرتبط زن و شوهر» و «روش تعامل و آموزش رفتن به اقلیت » قبل از ازدواج اختیاری یا ازدواج اجباری باید توسط دختر و پسر ارائه گردد تا پنج درصد به وام ازدواج آنها اضافه شود.

امیدوارم از طرح خوشتون اومده باشه??

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@Javi @Luciano @Cuthbert @Sobi @SaLVaDoR @Tahdid

@اونایی که یادم رفته?

@REXOR

به به عالیییییییی ?الان نه اینکه همه چی سرور خوبه فقط همین مونده هممون گی بشیم? فکر نکنم کلا دختر هایسرور به ۵ تا برسن حالا از این به بعد هر کی میاد یه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

850 چطوره :| ؟

?

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Original گفته است:

شمارو 30روز بن میکردم به جای 5 روز برای شکایت الکی در انجمن ?

با نمک شدی عمو جان?

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mahdiyadi گفته است:

به به عالیییییییی ?الان نه اینکه همه چی سرور خوبه فقط همین مونده هممون گی بشیم? فکر نکنم کلا دختر هایسرور به ۵ تا برسن حالا از این به بعد هر کی میاد یه

تو روحت ?

و باعث میشه جمله:"DADA BE MAN EZDAVAJ MIKONI"زیاد بشه ?

من برم کپی رایت جمله هرو بگیرم?هرکی خواست استفاده کن باید 200 تا گلد بده گفته باشم?

ویرایش شده توسط wolfe
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gamersj گفته است:

داداش چرا هی پایین میای می خوای پی پی گنجشک بهت بدم?

=))لایکم 38تاست گفتم به 85 یا 65 رسوندنش غیر ممکنه گفتم 45 واسه این 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۴ در 20:30، 83mehrdad83 گفته است:

باسلام

اومدم پیشنهاد ویژه به سرور بدم امیدوارم آقایان @Ali و @Mohny از پیشنهاد خوششون بیاد?

موضوع:طرح ازدواج اجباری!

قانون اول: ابتدای دوره ازدواج اختیاری ۱۷ لول و انتهای آن ۲۸ است و اگر کسی ازدواج نکرد باید ازدواج اجباری داشته باشد.

قانون دوم: اگر کسی بعد از لول ۲۸  از ازدواج امتناع کرد از او ربع درآمد کسب و کار و صنعت یا مالیات از تجارت او گرفته می‌شود و به آنها که می‌خواهند ازدواج کنند و گرفتار فقر هستند داده می‌شود.

قانون سوم: اگر فرد در این دوره لولی ازدواج نکرد اگر بی ماشین بود، ماشین او مجانی است و اگر مشکل  بزرگ تری داشت از ازدواج او امتناع شود و اگر مشکل او حل شد و ازدواج نکرد باید تمام هزینه‌های ازدواج یک زوج را پرداخت کند.

قانون چهارم: اگر پس از دوره ازدواج اختیاری فرد ازدواج نکرد از او در مناصب Staffو دسته ویژه و دسته ملایم و کارهای کلیدی بیش رنک از 2نتواند داشته باشد.

قانون پنجم: اگر صاحبان مشاغل و کسب و کار به تعداد تعیین شده از جوانان که در دوره ازدواج اختیاری هستند چه دختر باشد و چه پسر وام خودکفایی و ازدواج بدهند از دو تا سه سال معاف از هرگونه مالیات و یک عدد از مجازات های او از UCPپاک می‌شوند.

قانون ششم: کسی که لول او بالایی چهل است و خونه ندارد اگر به لحاظ جسمی و مالی، شرایطش را داشته باشد موظف است که با توجه به توانایی‌های او از یک تا سه تا از  ماشین های سرور خرید کند و یکی از آنها را به نام همسر خود بزند ولی اگر توان خرید ندارد باید هزینه اجاره کردن ماشین رو روزانه بپردازد.(همسر(زن)باید تنها یک ماشین بخرد و به نام شوهر خود کند.)

قانون هفتم: هرکس در این دوره ازدواج کرد و اکانت بزرگ‌تری ندارد که به اقلیت خدمت کند استخدام رسمی اقلیت دولتی می‌شود و همچنین یک دختر اگر اکانت بزرگ‌تر(حتی اکانت خود) ندارد که به اقلیت خدمت کند شوهر او معاف از مالیات و سربازی تا زمان پایان حیات ازدواج است.

قانون هشتم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری ازدواج کرد اگر فقیر بود به او در نزدیک‌ترین محل سکونت HQ در شهر خود زمینی یا منزل مسکونی یا مغازه‌ای برای کسب و کار که قابل برگشت باشد از طرف دولت‌ و حکومت داده می‌شود.

قانون نهم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری و قبل از ۲۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب 2 ماشین شد از مالیات معاف می‌شود و یارانه بیشتری از دولت‌ها دریافت می‌کند.(این مورد با پول حاصل از خرید گلد به دست نمیاید و حتما باید با پولی که از کار انجام شده به دست امده خرید شده باشد و ماشین هم از400هزار دلار گرون تر باشد.)

قانون دهم: کسی که بدون ازدواج به سفرهای خارجی (LV وSF ) می‌رود عوارض خروج بیشتری باید بدهد و اگر بدون عذر معقول همسر خود را با خود نبرد و یا در ساعت 12شب تا 5صبح ازدواج کند نصف دارایی‌های او برای همسر اول و فرزندان است.

قانون یازدهم: کارمندان اقلیت و Staff تنها به دلیل تحصیل علم در داخل یا خارج از LS تنها دو سال می‌توانند تأخیر در ازدواج داشته باشند.

قانون دوازدهم: گواهی گذراندن حداقل دو دوره رایگان «حقوق متقابل و مرتبط زن و شوهر» و «روش تعامل و آموزش رفتن به اقلیت » قبل از ازدواج اختیاری یا ازدواج اجباری باید توسط دختر و پسر ارائه گردد تا پنج درصد به وام ازدواج آنها اضافه شود.

امیدوارم از طرح خوشتون اومده باشه??

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@Javi @Luciano @Cuthbert @Sobi @SaLVaDoR @Tahdid

@اونایی که یادم رفته?

@REXOR

حاجی اینجوری بنیان روابط خانوادگی تضعیف میشه و جوانان سرور ما به راه های نامشروع کشیده میشن?

لینک به دیدگاه

اپدیت 0.1.3 این پیشنهاد:

به دلیل احتمال کمبود همسر وشوهر امکان ازدواج با 2 نفر یا بیشتر فراهم شود ولی در عوض باید 3برابر مالیات سرور و به اضافه مالیات های هر دو شخص باید از هر فرد که چند شوهر و یا همسر دارد کسر شود.

مثال:X با Y و L ازدواج کرده و مالیات سرور 200دلار می باشد.200دلار هر سه نفر می شود 600دلار وضرب در 3 می شود 1800دلار.یعنی 1800دلار از هر فرد(X And Y and L)کسر می شود.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اپدیت 0.1.3 این پیشنهاد:

به دلیل احتمال کمبود همسر وشوهر امکان ازدواج با 2 نفر یا بیشتر فراهم شود ولی در عوض باید 3برابر مالیات سرور و به اضافه مالیات های هر دو شخص باید از هر فرد که چند شوهر و یا همسر دارد کسر شود.

مثال:X با Y و L ازدواج کرده و مالیات سرور 200دلار می باشد.200دلار هر سه نفر می شود 600دلار وضرب در 3 می شود 1800دلار.یعنی 1800دلار از هر فرد(X And Y and L)کسر می شود.

:| مالیات 2K بدیم هر ساعت که چی بشه ازدواج هیچ سودی نداره تو سرور نکنیم بهتره 

:| مگه تو سرور سربازی هم باید رفت :| عجب

ویرایش شده توسط WachDogs

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

:| مالیات 2K بدیم هر ساعت که چی بشه ازدواج هیچ سودی نداره تو سرور نکنیم بهتره 

این فقط موقعی هست که با بیش از 1نفر ازدواج کردیم?

در 8 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

مگه تو سرور سربازی هم باید رفت :| عجب

این رو میشه اضافه کرد بدین صورت که به یه لول مشخصی رسیدیم به دپارتمان گارد ملی بریم و تا موقعی که 1لول زیاد شد تو اونجا بمونیم.

سرباز ها حق /Ms و Arrestندارن و اکتویتی هم لازم ندارن و فقط به اعضای گارد ملی کمک میکنند تا افراد رو بزنند در عوض وقتی سربازی تموم شد یک مبلغ(مثلا60هزار دلار چون تا 1لول داخل اینجا خواهیم بود.)به افراد داده شود.

این سربازان تو شکست راب ها،حفاظت از زندان،کمک به اعضای گارد ملی در صورت نیاز و ... استفاده می شوند?

البته چون سرباز هستند در صورت نیاز به کمک از طرف دپارتمان پلیس و FBI میتونند از این سربازان کمک بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...