رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ازدواج اجباری

ارسال‌های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

توی سرور هم مگه میشه بچه دار شد؟ ?

انتقادات و پیشنهادات رو خوندی؟ طرف تو زندگی واقعی اینقدر پای سیستمه نمیتونه حموم بره بعد میگه امکان دسشویی و حموم رفتن تو سرور رو قرار بدین. بچه که دیگه چیزی نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تویِ سرور اندازه بازیکنای پسر مگه دختر هست؟ ?
من تویِ زندگی واقعیم دارم از این موضوع فرار میکنم بعد اینجا نظریه اجباری شدنشو میدن؟?
دیگه امنیت نداریم.?

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
?Oɴᴇ ᴅᴀʏ ʏᴏᴜ·ʀᴇ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ᴍɪss ʜᴏᴡ ᴍᴜᴄʜ ɪ ᴄᴀʀᴇᴅ ᴀʙᴏᴜᴛ ʏᴏᴜ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

@83mehrdad83پیشنهادت بخوره تو سرت?

حتما باید هرجا ملت رو به جون هم بندازی?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

توی سرور هم مگه میشه بچه دار شد؟ 

در 9 ساعت قبل، NewT گفته است:

خواستن توانستن است 

در 8 ساعت قبل، BreXiS گفته است:

از تو حرکت از خدا برکت.

در 9 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

@83mehrdad83پیشنهادت بخوره تو سرت?

حتما باید هرجا ملت رو به جون هم بندازی?

در 8 ساعت قبل، Mohny گفته است:

هَن؟!

در 39 دقیقه قبل، BlueMooN گفته است:

تویِ سرور اندازه بازیکنای پسر مگه دختر هست؟ ?
من تویِ زندگی واقعیم دارم از این موضوع فرار میکنم بعد اینجا نظریه اجباری شدنشو میدن؟?
دیگه امنیت نداریم.?

در 8 ساعت قبل، Kiyanush گفته است:

خدایا بسه دیگه :| 

در ۱ ساعت قبل، Mary گفته است:

انتقادات و پیشنهادات رو خوندی؟ طرف تو زندگی واقعی اینقدر پای سیستمه نمیتونه حموم بره بعد میگه امکان دسشویی و حموم رفتن تو سرور رو قرار بدین. بچه که دیگه چیزی نیست.

بزودی قوانین و پیشنهادات هفتگی مجلس رو میزارم تو پیشنهادات و انتقادات :| چه دیدی شاید پیشنهادم قبول شد.

البته پیشنهادات کشور های دیگه هم میارم واسه سرور ?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

عوارض قرنطینه ?

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، EAZY گفته است:

عوارض قرنطینه ?

امیدوارم PYL زود بیاد و همونطور که گفتن که اگه بشه چند کشور خواهد شد طرح های مقابله با تحریم رو به عنوان پیشنهاد میزارم ?

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

امیدوارم PYL زود بیاد و همونطور که گفتن که اگه بشه چند کشور خواهد شد طرح های مقابله با تحریم رو به عنوان پیشنهاد میزارم ?

یعنی با این تاپیک غوغا کردی تو کمتر از 1 روز تو انجمن ?????تیتر اصلی انجمن شده این موضوعاتت

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Evan گفته است:

شب حجله هم داریم ؟؟؟ 

یا کشکی کشکی ازدواج میکنیم 

تو اپدیت شاید اومد ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

تو چرا بن نمیشی؟ نه آقا این چرا بن نمیشه؟ اصلا چرا بن نمیشه؟ اصلا چرا بن نمیشی؟ چراااا؟؟؟؟

میخوای پیشنهاد بزار یه اسکین ترامپ بسازن بعد تو PYL بزارنش امریکا یه روحانی هم بسازن بزارن توی HQ Mayor، نظرت؟ میخوای کرونا هم بیاد؟ یه وقتایی هم سیل بیاد Richman خراب شه؟ زلزله هم بیاد بانک LS بریزه ماشینای HQ PD هم بهم بریزن، یه موقع با Shamal داری میچرخی یه موشک بهت بخوره بعد لیدر NG بیاد بگه خطای انسانی بوده، بعدشم موشک بزنه ساب لیدر NG رو بکشه، الله اکبر :| 

• هاها 8

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

تو چرا بن نمیشی؟ نه آقا این چرا بن نمیشه؟ اصلا چرا بن نمیشه؟ اصلا چرا بن نمیشی؟ چراااا؟؟؟؟

میخوای پیشنهاد بزار یه اسکین ترامپ بسازن بعد تو PYL بزارنش امریکا یه روحانی هم بسازن بزارن توی HQ Mayor، نظرت؟ میخوای کرونا هم بیاد؟ یه وقتایی هم سیل بیاد Richman خراب شه؟ زلزله هم بیاد بانک LS بریزه ماشینای HQ PD هم بهم بریزن، یه موقع با Shamal داری میچرخی یه موشک بهت بخوره بعد لیدر NG بیاد بگه خطای انسانی بوده، بعدشم موشک بزنه ساب لیدر NG رو بکشه، الله اکبر :| 

پیشنهاد سیل و زلزه و خطای انسانی خیلی خوبه ?

البته بزودی تمام این هارو به عنوان شبیه سازی به عنوان انمیشن میخوام بسازم تو سرور?

معتادا بن نمیشن دادا??

ولی این که با شامال میچرخی و موشک میزنه تو PYLحتما میاد چون مرز هارو رد میکنی و گارد ملی کشور دیگه میاد میزنه تورو?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

? وای دلم

خطای انسانی بهترین بود ?

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در مورد کرونا هم من خیلی از سرور های خارجی رو دیدم که یه قسمت تو Statsزدن به اسم مریضی مثلا فرد یه مدت زیاد تو سرور میچرخه یا مثلا رفته تو کوه باد خورده بهش یا اتیش گرفته و... تو قسمت اسم بیماری میاد مثلا انفلونزا خوکی و یا فلج و یا سرماخوردگی و تنها راه درمانش هم خبر کردن Medicبود تا درمانت کنه و اگه نزاری medicدرمان کنه بیماریت بدتر میشه و پول درمان هم گرون تر و تو کار های مختلف تاثیر میزاره مثلا یهو داری راه میره میمره شخص یا سوار ماشین هستی یهو کنترل ماشین از دستت در میره و میکوبی به یجا و در کل صعیف میشی تا زمانی که بیماری رو درمان کنی.

همچین چیزی رو هم تو بعضی سرور های ایرانی دیدم که اگه خواستن عکس از اون قسمت رو میدم.

@Mohny

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

اقا ول کن @83mehrdad83

فکرشو کن به خاطر اجرای این پیشنهادات بخواد PYL به تاخیر بیوفته خودت راضیی؟ :| 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

اقا ول کن @83mehrdad83

فکرشو کن به خاطر اجرای این پیشنهادات بخواد PYL به تاخیر بیوفته خودت راضیی؟ :| 

نه راضی نیستم?

ولی بعد اومدن PYLبه عنوان اپدیت بیاد راضیم?

لینک به دیدگاه

?WTF?

نماز جماعت هم بزاریم؟ کارکنان دسته ویژه + ملایم  اجباری باشه رفتن به نماز دسته متوسطه دل بخواهی باشه؟ اینو هم بزاریم نظرت :|

WTF

در 1 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

در مورد کرونا هم من خیلی از سرور های خارجی رو دیدم که یه قسمت تو Statsزدن به اسم مریضی مثلا فرد یه مدت زیاد تو سرور میچرخه یا مثلا رفته تو کوه باد خورده بهش یا اتیش گرفته و... تو قسمت اسم بیماری میاد مثلا انفلونزا خوکی و یا فلج و یا سرماخوردگی و تنها راه درمانش هم خبر کردن Medicبود تا درمانت کنه و اگه نزاری medicدرمان کنه بیماریت بدتر میشه و پول درمان هم گرون تر و تو کار های مختلف تاثیر میزاره مثلا یهو داری راه میره میمره شخص یا سوار ماشین هستی یهو کنترل ماشین از دستت در میره و میکوبی به یجا و در کل صعیف میشی تا زمانی که بیماری رو درمان کنی.

همچین چیزی رو هم تو بعضی سرور های ایرانی دیدم که اگه خواستن عکس از اون قسمت رو میدم.

@Mohny

?

تو بعضی از سرور ها هم به بخشید این کلمه رو نمیتونم به زبان بیارم  (***) هست اونو هم بیاریم ?

• هاها 1

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

?

تو بعضی از سرور ها هم به بخشید این کلمه رو نمیتونم به زبان بیارم  (***) هست اونو هم بیاریم ?

موافقم?

?

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

بنظرم این پیشنهاد یکی از بهترین پیشنهاد ها هست.

ما الان با کمبود ازدواج در ایونت مواجه هستیم و این پیشنهاد خوبه چرا که کسی نمیاد با لول پایین ها ازدواج کنه و ما الان راحت میتونیم ازدواج کنیم.

لینک به دیدگاه

الان من سوالم اینه چرا منو تگ کردی؟?

خب طرحت به من چه ربطی داره؟? مگه من باید بپسندم؟

اگه هست بگو ک بدونم.

در 26 دقیقه قبل، mahan74 گفته است:

بنظرم این پیشنهاد یکی از بهترین پیشنهاد ها هست.

ما الان با کمبود ازدواج در ایونت مواجه هستیم و این پیشنهاد خوبه چرا که کسی نمیاد با لول پایین ها ازدواج کنه و ما الان راحت میتونیم ازدواج کنیم.

وات د فاز؟ ?

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

خب طرحت به من چه ربطی داره؟? مگه من باید بپسندم؟

نظر بدید  و بازید پست هم بره بالا واسه همین تگ کردم??

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

حواست باشه با موشک هواپیما خودی رو نزنی :|

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، EAZY گفته است:

حواست باشه با موشک هواپیما خودی رو نزنی

تهدید رو به فرصت تبدیل میکنیم نگران نباش?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...