رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قیمت ماشین دست دوم

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید 

یه مشکل وجود داره درمورد قیمت ماشین یا موتور دست دوم

اونم اینه که با یه مقدار خیلی ناچیز اودومتر کلی از قیمت ماشین پایین میاد مثلا یه ماشین قیمتش هست 1 میلیون بعد اینکه اودومترش میشه 1k همه ماشینو به قیمت 600k میخوان

مثلا من خودم یه موتور sanchez خریدم و الان میخوام بفروشمش ولی حتی وقتی ماشینی هم نزدیکم نیست سوارش نمیشم و ب تاکسی زنگ میزنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 32 دقیقه قبل، mostafa8390 گفته است:

با سلام و خسته نباشید 

اونم اینه که با یه مقدار خیلی ناچیز اودومتر کلی از قیمت ماشین پایین میاد مثلا یه ماشین قیمتش هست 1 میلیون بعد اینکه اودومترش میشه 1k همه ماشینو به قیمت 600k میخوان

مثلا من خودم یه موتور sanchez خریدم و الان میخوام بفروشمش ولی حتی وقتی ماشینی هم نزدیکم نیست سوارش نمیشم و ب تاکسی زنگ میزنم

عزیز قیمت ها توافقی هست و این مربوط به خودتون هست که به چه قیمت بفروشید و روی چه قیمتی توافق کنید.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

عزیز قیمت ها توافقی هست و این مربوط به خودتون هست که به چه قیمت بفروشید و روی چه قیمتی توافق کنید.

این حرف شما کاملا درسته ولی توافقی در کار نیست چون وقتی ماشین 1k کارکرده باشه مصرف بنزینش زیاد میشه واسه همین محدوده قیمت خرید و فروشش میاد پایین

لینک به دیدگاه

سبک اینجا رول پلی هست، و در زندگی واقعی هم همینطوریه و ماشین و موتور ها بر اساس اینکه خریدارشون کمه یا زیاده قیمتشون تعیین میشه، مثلا ماشین آلفا کار کرده ادومتر 2کا، حدود 600کا و 500کا میرزه، چون فروشی نداره

اما موتوری مثل NRG 2.1 2.2 2.3 میدن درحالی که قیمت نمایندگی 1.275 هست.

کلا نباید ماشین از نمایندگی خرید، مگر اینکه بخوای تا ابد نگه داری.

در 6 ساعت قبل، mostafa8390 گفته است:

با سلام و خسته نباشید 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mostafa8390 گفته است:

این حرف شما کاملا درسته ولی توافقی در کار نیست چون وقتی ماشین 1k کارکرده باشه مصرف بنزینش زیاد میشه واسه همین محدوده قیمت خرید و فروشش میاد پایین

همچنین یه قابلیتی هم تو شاپ هست با گلد میتونی odoرو صفر کنی?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، gamersj گفته است:

اگر دیگه کسی از نمایشگاه نخره بازی ادامه پیدا نمی کنه و از حالت رول پلی خارج میشه و  ماشین ها با کارکرد کم پیدا نمیشه بلکه بهتره از نمایشگاه هم خرید کرد?

اینم درسته، اما کسی که معمولا تازه کاره و یا میخواد ماشینشو تا ابد نگه داره ماشین میخره.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

به نظر من حرفت درسته منم همین مشکلو داشتم و دارم، ماشین ادومتر 1600 هس 200کا از قیمت اصلیش کمتر میخوان

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Evan گفته است:

میشه شما یه صحنه ی رول پلی تو این سرور به ما نشون دهید ؟

آ باریکلا الان معنی رول پلی شده کم شدن hp و نیاز به غذا خوردن

همین تو یه سرور باشه میگن رول پلی

من یه پیشنهاد دیگه هم داده بودم در مورد همین سطح پایینrp ممنون میشم نگاه کنید

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mostafa8390 گفته است:

آ باریکلا الان معنی رول پلی شده کم شدن hp و نیاز به غذا خوردن

همین تو یه سرور باشه میگن رول پلی

من یه پیشنهاد دیگه هم داده بودم در مورد همین سطح پایینrp ممنون میشم نگاه کنید

دادا میگم دادن پیشنهاد مثل اب در هاونگ کوبیدن علی که تا 6 ماه سر لانچر موبایله Mohny هم که داره Ucp اوکی میکنه 

دادن پیشنهاد الکی چیزی عوض نمیکنه

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...