رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده از CMD برای کلاه برداری

Useless

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sajjad_dastjerdi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RimoMaster.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Aminw.png

• توضیحات:  باسلام و عرض خسته نباشید من تعداد 200عدد طلای بازی رو میخواستم به این آقا بفروشم که بعد از به توافق رسیدن سر قیمت CMD فروش رو از ایشون پرسیدم ایشون با گفتن این CMD /sell giftcard   id 225 cod به من باعث شد که به جای 225000 مبلغ 225$ رو بزنم بعد از این کار ایشون با ترک کردن صحنه و خندیدن مداوم من رو به تمسخر گرفتند و جواب گو نشدن من حتی ادمین AMINW رو اوردم پیششون و به ایشون هم گفت که نمیدم هر کار دوست داری بکن و خودش ادمین ARIA رو اورد که از محکوم شدن خود جلو گیری کند و در آخر از او تشکر کرد بابت همراهی او در این کلاهبرداری لطفا رسیدگی کنید حق الناسه من واسه اون پول زحمت کشیدم

• مدارک (فیلم یا عکس):AG_SA_0065.jpgAG_SA_0066.jpgAG_SA_0067.jpgAG_SA_0068.jpgAG_SA_0069.jpgAG_SA_0071.jpgAG_SA_0072.jpgAG_SA_0074.jpg

C25D14F7_2D66_4690_B44E_4594040D9D33.jpe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم. @sajjaddastjerdi

طبق قوانین عمومی سرور:

ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد.

شما میتونستید از یک هلپر سوال بکنید.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

Hasan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...