رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

xdevilx-deadli-MmD__M3 توهین

antoomi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: antoomi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XdevilX.png و DeaDli.png و MmD__M3.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ShuT_DowN.png

• توضیحات: سلام من ng هستم رفتم جیل برای گشت زنی که یه نفر میزنه به سل میگم نزن تو ویس فهش میده اینگلیسی کامل هم مشخص تو فیلم میگم چرا فهش میدی که با دو نفر دیگه فهش خواهر مادر رو بستن به من بعد چند روز بعد هم با دوستم بودم داشتم همینطوری دور میزدم که یه طرفه اومد پیشمون دوباره فهش داد عکس اون رو دوستم داره که دوستم pd هست برای خلافش لایسشو گرفت بعد باز من بردم برسونمش که گواهینامه بگیره تو ماشین باز داره فهشم میده پیادش کردم باز هم فیلم گرفتم که پادش میکنم باز فشو میکشه بهت اگه بخواین اون فیلم رو هم برای شما ارسال میکنم. بهدد از روزی که ویس اومده هر 10 تا وانتدی که یا میگیریم یا میکشیم 9 تاشون دارن فوهش ناموس میدن به خدا خسته شدم از پلیس های دیگه بپرسین لطفا یه فکری به حال ما کنید خواهشن این اصلا درست نیست

• مدارک (فیلم یا عکس): https://www.aparat.com/v/pJ1WH

• ناراحت 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم. @antoomi

مدرک شما برای بنده باز نشد، از سالم بودن مدرکتون اطمینان حاصل فرمایید و در تاپیکی دیگر ارسال کنید.

+بسته شد.

Hasan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...