رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درست کار نکردن فرم

mohammad1382

ارسال‌های توصیه شده

خب اول از همه سلام 

ببخشید من وقتی یه پست میزارم یا شکایتی میکنم اون پست رو 2بار باید بزارم مثلا الان یه شکایتی میکنم خب ارسال رو میزنم چیز خاصی نمیگه فقط مینویسه این مطلب شما نیاز به تایید مدیران است و من کروم رو میبندم بعد چند ساعت که باز میکنم ببینم چی نوشتن جوابش میبینم پستم نیس میرم چک میکنم پروفایلمو تا ببینم اخرین پستمو میبینم چیزی نیس بعد همون پست رو وقتی که دوباره میزارم این بار بعد چند ساعت میبینم بلخ show شده و پستمو همه میبینن ولی چرا بایدمن 1پستو2بار بزارم؟

از ادمین Hasan کمک گرفتم گفت تا حالا همچین موردی نداشتیم بورو مشکلات بزار پست رو تا رسیدگی بشه.

ممنون از ادمین خوب و درجه 1 @Brigand 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۳/۲۰ در 02:28، mohammad1382 گفته است:

خب اول از همه سلام 

ببخشید من وقتی یه پست میزارم یا شکایتی میکنم اون پست رو 2بار باید بزارم مثلا الان یه شکایتی میکنم خب ارسال رو میزنم چیز خاصی نمیگه فقط مینویسه این مطلب شما نیاز به تایید مدیران است و من کروم رو میبندم بعد چند ساعت که باز میکنم ببینم چی نوشتن جوابش میبینم پستم نیس میرم چک میکنم پروفایلمو تا ببینم اخرین پستمو میبینم چیزی نیس بعد همون پست رو وقتی که دوباره میزارم این بار بعد چند ساعت میبینم بلخ show شده و پستمو همه میبینن ولی چرا بایدمن 1پستو2بار بزارم؟

از ادمین Hasan کمک گرفتم گفت تا حالا همچین موردی نداشتیم بورو مشکلات بزار پست رو تا رسیدگی بشه.

احتمالا قسمت موضوع رو بد مینویسی. 

اینجور بنویس مثلا 

فحاشی - Shxyan 

چیت - Moji

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۳ در 14:04، Shxyan گفته است:

احتمالا قسمت موضوع رو بد مینویسی. 

اینجور بنویس مثلا 

فحاشی - Shxyan 

چیت - Moji

:| نه اونم درسته اگه اونجوری باشه بار دوم هم نمیره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۲۸ در 10:53، mohammad1382 گفته است:

:| نه اونم درسته اگه اونجوری باشه بار دوم هم نمیره

عجیبه! 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۰ در 02:28، mohammad1382 گفته است:

خب اول از همه سلام 

درود

شاید شما کلمه ی مناسبی به کار نمیبرین در اولی و یا یه جای کارتون در پست اولتون مشکل داره، آیا بعد از ارسال پست اول پست دوم رو هم بدون ویرایش مینویسین یا چیزی رو ویرایش میکنین؟ مثل متن و ...

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

بده پست هاتو خودم بزارم دیگه :|

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۲۴ در 01:34، Shxyan گفته است:

چیت - Moji

????

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Ajab

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...