رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن قابلیت های جدید

ارسال‌های توصیه شده

سلام

پیشنهادی که من دارم اینه که وقتی از دستور  Tgun/ برای انداختن اسلحه استفاده میکنیم اسلحه که روی زمین افتاده دوباره قابل برداشتن باشه برای مثال من اسلحه ام رو در یجای مخفی Tgun/ میکنم وبعد برم و از اونجا برش دارم، و شکل اسلحه که روی زمین انداخته شده معلوم باشه مثلا اگه من اسلحه m4 انداختم یک اسلحه m4 روی زمین معلوم باشه اگه متوجه منظورم بشین. این قابلیت خوبیه اگه اضاف بشه بد نمیشه ?

پیشنهاد بعدی اینه که داخل خونمون ما یک صندوق یا کمد یا کشو یا هرچی داشته باشیم که بتونیم تو اون پول بزاریم و حتی بتونیم در اون اسلحه بزاریم و هر وقت نیاز داشتیم  اسلحه بر داریم.

از بانک هم وقتی راب میزنن از پول کسایی که در  بانک حساب دارن کم بشه برای مثال من 200هزار تا پول دارم تو بانک بعد از اینکه از بانک راب میزنن بشه 195 یا 190 حالا کمتر یا بیشتر این به واقعی شدن بازی کمک میکنه و به همین دلیل هم بتونیم پول رو در خونمون بزاریم برای امنیت بیشتر مثلا در، گاوصندوق خونه که بتونیم این گاوصندوق هارو بخریم برای خونه و رمز بزاریم براش که اگر در خونه باز بود کسی وارد خونه شد نتونه دزدی کنه??

نظرتون؟

ویرایش شده توسط Mobinaiden

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه مقدار محدودی پول بشه توش گذاشت هم عالی میشه فکرت عالی بود?

ویرایش شده توسط HMH

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...