رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ماشینهای HQ

LockDown

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت همه دوستان

بنظرم یه مشکل اساسی هست که باید بش رسیدگی شه.ما که اعضای NG هستیم مثلا اگر /spawnchange کنیم که به بانک LV نزدیک باشه بعد از کیل شدن وقتی تو HQ ظاهر میشیم NRG تو HQ نداریم!و این بنظرم یه مشکل اساسیه که باید رسیدگی شه.ما برا استفاده از NRG باید به HQ PD و HQ FBi خودمونو برسونیم تا بتونیم NRG برداریم!اگه این مشکلو حل کنین و تعدادی NRG داخل HQ NG قرار بدید خیلی لطف بزرگی کردید!

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

If you want to achieve greatness stop asking for permission
اگر خواهان رسیدن به بزرگی هستی منتظر اجازه اش نباش !

Lock_Down.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم HQ NG حداقل سه NRG-500 و سه Infernus داشته باشه. بجای اینکار هرچی NRG, Infernus, Bullet و هر وسیله ی نظامی دیگه رو دادید به PD که اصلا بالانس و منصفانه نیست.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

به نظرم HQ NG حداقل سه NRG-500 و سه Infernus داشته باشه. بجای اینکار هرچی NRG, Infernus, Bullet و هر وسیله ی نظامی دیگه رو دادید به PD که اصلا بالانس و منصفانه نیست.

دقیقا، بیشتر از اندازه مورد نیازشون بهشون داده شده ماشین اما FBI و NG به اندازه نیازشونم ماشین ندارن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، LockDown گفته است:

بنظرم یه مشکل اساسی هست که باید بش رسیدگی شه.ما که اعضای NG هستیم مثلا اگر /spawnchange کنیم که به بانک LV نزدیک باشه بعد از کیل شدن وقتی تو HQ ظاهر میشیم NRG تو HQ نداریم!و این بنظرم یه مشکل اساسیه که باید رسیدگی شه.ما برا استفاده از NRG باید به HQ PD و HQ FBi خودمونو برسونیم تا بتونیم NRG برداریم!اگه این مشکلو حل کنین و تعدادی NRG داخل HQ NG قرار بدید خیلی لطف بزرگی کردید!

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، LockDown گفته است:

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

مارو که تگ نکردی ولی نظر میدم?

به جا اینکه ۳۰ تا ۳۰ تا ماشین بریزن تو HQ PD بجاش این ماشینارو بین FBI و NG تقسیم کنند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، LockDown گفته است:

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

اره ولی فکر کنم اگه مسول رسیدگی تاپیک بیاد بگه تو پیشنهادات و انتقادات مطرح کنی این مطلب رو ولی در هرصورت عالی.

(بیشتر موتور های ارتشی(پلیس و...) که تو جهان وجود داره سانچز هست و هیچ وقت NRG نیست :| ولی در هر صورت یک موتور یا 2تا سانچز برای رنک بالا تر از 2 یا 3 هم باید به دپارتمان اضافه کنند.)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

والا من یکبار این موضوع رو مطرح کردم ولی اصلا کسی از ادمین ها و موسس نگاه هم نمیکنن به گفته های ما یعنی هیچ ارزشی قائل نیستن

لینک به دیدگاه

دقیقا یکی NG و یکی FBI  ما هم که در FBI  هستیم ماشین ضد شورش اصلی که فقط باید در HQ  FBI  باید باشه را 

گذاشتین تو HQ PD 

اسمش FBI_TRUCK هست 

که مخصوص FBI  هست برای مقابله با FTP

ولی الان در  HQ PD هست بعدم ارگان های نظامی مخصوصا FBI  که کارش برخورد با شورش ها هست 

باید تجهیزات لازم را داشته باشه اما متاسفانه همش در HQ PD  هست لطفا رسیدگی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام 

این موضوع دربارش قبلا صحبت شده محکم یا ضعیف بودنش نمیدونم، اما NG به چندتا ماشین/موتور پر قدرت تو HQ نیاز داره، به این نظریه موافقم! 

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

همینطور FBI

در در ۱۳۹۹/۳/۲۰ در 03:53، CaptainMahdi گفته است:

با سلام 

این موضوع دربارش قبلا صحبت شده محکم یا ضعیف بودنش نمیدونم، اما NG به چندتا ماشین/موتور پر قدرت تو HQ نیاز داره، به این نظریه موافقم! 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۱۹ در 18:30، LockDown گفته است:

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

کاملا موافقم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

?هنوز رسیدگی نشده چه جالب=))

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۴ در 11:01، WachDogs گفته است:

?هنوز رسیدگی نشده چه جالب=))

شاید این پیشنهاد باید تو پیشنهادات و انتقادات باشه تا @Mohny رسیدگی کنه?

لینک به دیدگاه

واقعا برام سئوال شده حدود 4ماه میشه آپدیتی نداشتیم و خبری هم ازشون نیست و وقتی میپرسیم 2تا جواب میدن 

1-صبر

2-از رگ گردن به شما نزدیک تر است

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

واقعا برام سئوال شده حدود 4ماه میشه آپدیتی نداشتیم و خبری هم ازشون نیست و وقتی میپرسیم 2تا جواب میدن 

1-صبر

2-از رگ گردن به شما نزدیک تر است

من که از @Mohny پرسیدم گفت قراره از ورژن 3.4.4مستقیم بریم به 3.5.0و برای این طولانیه و 80% اپدیت هم کامل شده. 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من که از @Mohny پرسیدم گفت قراره از ورژن 3.4.4مستقیم بریم به 3.5.0و برای این طولانیه و 80% اپدیت هم کامل شده. 

خوب الان ورژن چندیم؟ :|   

1.1.X ? مگه نیستیم  میشود هر 7 روز یه ورژن اپدیت کنن تا ما هم حوصلمون سر رود 

لینک به دیدگاه

نه اون ورژن لانچر هست که دست @Ali هست.

ورژنی که توش اپدیت وسایل و چیز های جدید میاد اپدیت سمپ هست که توسط @Ali و @Mohny انجام میشه.

الان 3.4.4هستیم و قراره به اپدیت 3.5.0بریم.

اپدیت 3.5.0 بزرگترین اپدیت قبل از ورژن4.0.0هست چرا که اگه بری پیشنهادات پذیرفته شده نگاه کنی میبینی یا زدن Target ver:3.5.0 و یا Target ver:4.0.0 و این دوتا ورژن یه اپدیت بزرگ با چیز های جدید هستن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

نه اون ورژن لانچر هست که دست @Ali هست.

ورژنی که توش اپدیت وسایل و چیز های جدید میاد اپدیت سمپ هست که توسط @Ali و @Mohny انجام میشه.

الان 3.4.4هستیم و قراره به اپدیت 3.5.0بریم.

اپدیت 3.5.0 بزرگترین اپدیت قبل از ورژن4.0.0هست چرا که اگه بری پیشنهادات پذیرفته شده نگاه کنی میبینی یا زدن Target ver:3.5.0 و یا Target ver:4.0.0 و این دوتا ورژن یه اپدیت بزرگ با چیز های جدید هستن.

اها اکی مرسی ( ولی از 3.4.4 تا الان تقریبا 3ماه هست که هیچ عملکردی نمیبینیم)

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، WachDogs گفته است:

اها اکی مرسی ( ولی از 3.4.4 تا الان تقریبا 3ماه هست که هیچ عملکردی نمیبینیم)

در در ۱۳۹۹/۳/۲۵ در 02:24، Mohny گفته است:

اونطور که در برنامه ها ذکر شده مستقیما میریم برای 3.5.0، مگر اینکه آپدیت / تغییر / رفع مشکل ضروری ای رخ بده که مجبور به اعمال در 3.4.x شیم!

پ.ن: بیش از 80% نسخه 3.5.0 تکمیل شده.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اونطور که در برنامه ها ذکر شده مستقیما میریم برای 3.5.0، مگر اینکه آپدیت / تغییر / رفع مشکل ضروری ای رخ بده که مجبور به اعمال در 3.4.x شیم!

پ.ن: بیش از 80% نسخه 3.5.0 تکمیل شده.

خوب این 80% به اسم 3.4.x قرار بدهند که ببینیم واقعا آپدیتی در راه هست و سرکار نیستیم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۱۹ در 18:30، LockDown گفته است:

سپاس از زحمات شما

@REXOR

@FireEBi

@ZombieRanger

@CaptainMahdi

@H1DDEN

@Eh3an

@Aryaw

کاملا صحیح?

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

آره واقعا فکر خوبی هست!?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خوبع ولی کو تا رسیدگی??

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...