رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شایعه gta V برای موبایل

DSH

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام

چند وقتی هست که در سایت ها و جاهای دیگه بازی gta V  را با عنوان اندروید عرضه میکنند 

ولی در پاسخ به این سوال که ایا gta v  برای اندروید وجود دارد یا نه باید بگوییم که خیر و خیال همه را راحب کنیم

اما راه هایی هست که میتوان ان را در اندروید اجرا کرد البته با شبیه ساز هایی که  PC     ...    PS4  را به موبایل متصل

میکنند این کار شدنی هست پس بطور کلی هنوز هیچ منبعی از راکستار اعلام به اجرای بازی در موبایل 

نکرده است با  تشکر امید وارم خوشتون امده باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۱۹ در 14:25، 8KARiM8 گفته است:

با سلام و احترام

چند وقتی هست که در سایت ها و جاهای دیگه بازی gta V  را با عنوان اندروید عرضه میکنند 

ولی در پاسخ به این سوال که ایا gta v  برای اندروید وجود دارد یا نه باید بگوییم که خیر و خیال همه را راحب کنیم

اما راه هایی هست که میتوان ان را در اندروید اجرا کرد البته با شبیه ساز هایی که  PC     ...    PS4  را بهموبایل متصل

میکنند این کار شدنی هست پس بطور کلی هنوز هیچ منبعی از راکستار اعلام به اجرای بازی در موبایل 

بدون شبیه ساز هم هست و من خودم بازی کردم.

یک شرکت بازی GTA V رو نمونش ساخته و برای گوشی عرضه کرده ولی مشکل اینجاس تا الان فقط مرحله اول که دزدی بود اونو تونسته شبیه سازی کنه و طبق گفته شرکته سعی داره بقیشم شبیه سازی کنه و به صورت پولی منتشر کنه که فکر نکنم اگه بخواد بیاد هم خوب در بیاد چرا که GTA V 100 گیگ بود میخوان چطور کنن 4گیگ مثلا :| خود GTA SA 5گیگه بازیش 1GB  حجم بازی موبایلش.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بدون شبیه ساز هم هست و من خودم بازی کردم.

یک شرکت بازی GTA V رو نمونش ساخته و برای گوشی عرضه کرده ولی مشکل اینجاس تا الان فقط مرحله اول که دزدی بود اونو تونسته شبیه سازی کنه و طبق گفته شرکته سعی داره بقیشم شبیه سازی کنه و به صورت پولی منتشر کنه که فکر نکنم اگه بخواد بیاد هم خوب در بیاد چرا که GTA V 100 گیگ بود میخوان چطور کنن 4گیگ مثلا :| خود GTA SA 5گیگه بازیش 1GB  حجم بازی موبایلش.

اره دیدم اونو ولی بنظر من اگه همین ارساکیا برای موبایل اوکی بشه بیشتر GTA Vحال میده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

اره دیدم اونو ولی بنظر من اگه همین ارساکیا برای موبایل اوکی بشه بیشتر GTA Vحال میده

خود GTA SAرو موبایل من نصب نمیشه ?امیدوارم لانچر ارساکیا که واسه موبایل میاد این مشکل رو حل کنه?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۹ در 20:51، 8KARiM8 گفته است:

خوشبختانه داره درست میشه??

با سلام و احترام

اما راه هایی هست که میتوان ان را در اندروید اجرا کرد البته با شبیه ساز هایی که  PC     ...    PS4  را به موبایل متصل

یه زمانی من قفلی زده بودم رو‌‌ش که پیداش کنم??

همشونم فیک بودن??

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shxyan گفته است:

خوشبختانه داره درست میشه??

یه زمانی من قفلی زده بودم رو‌‌ش که پیداش کنم??

همشونم فیک بودن??

اره خودم یک زمانی پاره شده بودم براش ?

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 8KARiM8 گفته است:

اره خودم یک زمانی پاره شده بودم براش ?

نخ سوزن بفرستم؟ ??

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

با سلام و احترام

دوستانی که میگن GTA V برای اندروید هستو ما عکساشو دیدیم :

1-اونایی که عکسا رو میزارن میرن از GTA V PC عکس میگیرن و با فوتوشاپی چیزی کنترلر اندروید میزارن روش اگه توجه کنید میبینید عین GTA saـه اندرویده که fake بودن تصاویر رو اثبات میکنه

2-بنظرتون راکستار که GTA Sa رو با این همه باگ و لگ و هنگی برای PE منتشر کرد میتونه چنین بازیه سنگینی رو برای اندروید بیاره؟ :/

3-شبیه ساز PS4 میشه ولی به اینترنت قدرتمند نیاز داره ک لگ بپره و متاسفانه اینترنت پر سرعت در ایران وجود نداره (=

3>

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

به زودی با منتشر شدن AG:Android دیگر از دغدغه ی نبودن یک GTA Sa آنلاین رنج نمیبریم و راحت در گوشی هم از آرساکیا لذت میبریم?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Original گفته است:

به زودی با منتشر شدن AG:Android دیگر از دغدغه ی نبودن یک GTA Sa آنلاین رنج نمیبریم و راحت در گوشی هم از آرساکیا لذت میبریم?

کاش زودتر بیاد D=

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GalacticBoy گفته است:

کاش زودتر بیاد D=

البته اول باید سمپ اصلی باز نویسی بشه بنا بر برخی تغییراتی که در سمپ فعلی نمیشه انجامشون داد :|

فعلا درحال باز سازی سمپ هستن گویا

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Original گفته است:

البته اول باید سمپ اصلی باز نویسی بشه بنا بر برخی تغییراتی که در سمپ فعلی نمیشه انجامشون داد :|

فعلا درحال باز سازی سمپ هستن گویا

سمپ اصلی که آره زیاد باگ داره مثلا تو خونه ها Weapon هست که اگه بیاد دستت ADMIN BOT در جا بن میکنه (=

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

من یکی بازیش گرفتم رو اندروید ولی فقط مرحله اولش میومد و بقیه مراحلش باید جوین کانال یوتیوب میشدم برای همین میگم کامل نبود

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

Gta v خودش سیستم فضایی میخواد بعد چطور میخواد رو گوشی نصب شه؟ :| مگه خواب چنین چیزی رو بشه دید xD

ویرایش شده توسط AliRezaAlpha

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

??

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...