رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از هلپر NuClear جواب اشتباه و بی احترامی

AliExpert

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  AliBozorg.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Nuclear.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  - 

• توضیحات:  جواب دادن اشتباه و بی احترامی 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

uqgv_ag-sa-0076.jpg

6e6l_ag-sa-0077.jpg

در این عکس ها میبینید که هلپر مورد نظر جوابی دادن که حتی در برابر همکاران هم گفتن کلنه [ گ... نخور ] فکشن وارن به همراه داره حالا چطوره که در برابر غیر همکار (که اخطار لفظی داره ) ایشون گفتن کیک با فکشن پانیش 80 به همراه داره ؟ و اینکه اگه بخواید بگید چون به شما نگفته نمیتونید ریپورت بدید دقیقا سر این جواب ایشون این برایان اومدن و منو رو ریپورت دادن  

نقل قول

1. زبان و رفتار

نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران که با Faction Warn پاسخ داده خواهد شد:
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)

نکته: شما تنها زمانی مجازات میشوید که همکار شما اقدام به گزارش شما کرده باشد!

نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران و یا سایر بازیکنان که با اخراج از اقلیت با 80FP پاسخ داده خواهد شد:
- توهین‌های با شدت بالا بدون سانسور شدن.

علاوه بر استفاده از زبان ناپسند بر روی همکاران، ما همچنین فعالیت‌های زیر را ممنوع میدانیم:
 - جر و بحث (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)
- تمسخر، بی احترامی و موارد این چنینی (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

- زدن تهمت به Cheat (هک، aimbot، ...) به هر شکل (حتی سانسور شده)، صحبت از Cheat حتی در F/ یا هر جا شدیداً ممنوع می باشد. (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

نکته: اگر فردی پس از گرفتن اخطار باز هم به کار خود ادامه داد مشمول مجازات اخراج از اقلیت با 80FP قرار خواهد گرفت.

بعدشم من رفتن از ایشون پرسیدم که درست گفتن ؟ واقعا مجازات 80 FP داره ؟ یه رسیدگی نمیکنن بعد بگن ؟ که این جواب من شد

NUCLEAR_1.jpg

NUCLEAR_2.jpg

nuclear_3.jpg

با تشکر 

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۳/۱۹ در 09:26، AliBozorG گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  AliBozorg.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Nuclear.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  - 

• توضیحات:  جواب دادن اشتباه و بی احترامی 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

uqgv_ag-sa-0076.jpg

6e6l_ag-sa-0077.jpg

در این عکس ها میبینید که هلپر مورد نظر جوابی دادن که حتی در برابر همکاران هم گفتن کلنه [ گ... نخور ] فکشن وارن به همراه داره حالا چطوره که در برابر غیر همکار (که اخطار لفظی داره ) ایشون گفتن کیک با فکشن پانیش 80 به همراه داره ؟ و اینکه اگه بخواید بگید چون به شما نگفته نمیتونید ریپورت بدید دقیقا سر این جواب ایشون این برایان اومدن و منو رو ریپورت دادن  

بعدشم من رفتن از ایشون پرسیدم که درست گفتن ؟ واقعا مجازات 80 FP داره ؟ یه رسیدگی نمیکنن بعد بگن ؟ که این جواب من شد

NUCLEAR_1.jpg

NUCLEAR_2.jpg

nuclear_3.jpg

با تشکر 

خب با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست عزیز:

1. اینکه شما اگر بنا به این فرمایشاتی که فرمودید: جواب سوال رو میدونستید چرا Helpme دادید پس این میشه مزاحمت برای هلپر سرور آرساکیا

2. بنده یک اشتباه کوچک کردم و شما میتوانستید جواب این سوال را در سایت سرور مطالعه کنید و در حیطه سوالات هلپری نمیباشد.

3.بنده هیچ توهینی در قبال شما انجام ندادم و فقظ از شما سوال پرسیدم که: آیا شما عقده دارید و هنوزم جوابش را نگرفتم پس بگذارید همینجا ازتون بپرسم:

آیا شما عقده دارید؟

دوست عزیز: کسی از پایین کشیدن دیگران به جایی نرسید باشد تا عاقل و رستگار شویم.

موفق باشید.

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

بسا کَسا که همی من شمارد او خود را

به ذره ای نگراید که برکشی به عیار!

Nuclear.png

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

مورد اول اینکه بنده سوال نپرسیدم و شخصی که شکایت من رو کرده سوال پرسیده پس قبل از جواب دادن کمی دقت کنید 

در مورد دوم هم وظیفه شما جواب دادن به سوالات می باشد و اگر اطلاع ندارید طبق قوانین میتوانید از هلپر یا ادمین ها بپرسید در چت /HC  و همینطور شما تست General دادین که این سوالات توش هست پس نمی تونید بگید که سوال از کره مریخ اومده

مورد سوم هم توهین نیست ؟ توهین بودن یا نبودن رو مدیریت تصمیم خواهند گرفت

شما همین حالا در فروم هم دارید توهین می کنید

در مورد نصیحت شما هم باید بگم بنده قصد تخریب کسی رو ندارم و شما با من مشکل شخصی دارید در نتیجه منم اومدم که گزارش شما رو بدم که عدالت اجرا شه 

مدارک : 

با تشکر از شما 

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @AliBozorG

نقل قول

نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران و یا سایر بازیکنان که با اخراج از اقلیت با 80FP پاسخ داده خواهد شد

عملکرده هلپر مربوطه صحیح بوده است!

در خصوص لحن صحبت ایشون تذکرات لازم داده میشود.

+بسته شد.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...