رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

moltafet]m.a.s].بی توجهی به اعضا که پست گذاشتن و می خوان تست بدن.

kamyarente

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kamyar.entezari.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5Bmoltafet%5Dm.a.s.png

• توضیحات: این لیدر به اعضا که میخوان تست لدن و پست می زارن بی توجهی می کنه و برای اینکه پستمون قبول شه بار ها باید در بازی به ایشون زنگ بزنیم.من در بار اول که من پست گزاشتم 2بار به ایشون گفتم و ایشون بعد پست رو قبول کردن و من در بازی بیشتر از 3بار در بازی بهشون زنگ زدم و بعد ایشون تست گرفتن.در بار دوم که پست گزاشتم ایشون بعد 1ماه و نیم با اینکه فکشن جا داره قبول نکردن و من دو باره زنگ زدم بهشون که پست رو نگاه کنن و بعد از یک هفته پست اومد تو سایت  بعد بهشون زنگ مدیزنم میگم می تونم بیام تست بگیرید ایشون میگن ردی به دلیل اسرار. ببینید من اگه شما در بار اول تست بگیرید دیگه زنگ نمی زنم.

• مدارک (فیلم یا عکس): من عکسم دارم که ایشون میگه اسرار کردی تست نمی گیرم.اگه خواستید بگید بزارم اونو.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت بازیکن محترم و عزیز.
بنده تصور میکنم شما قوانین فکشن ها که اول هر صفحه هست رو مطالعه نکردید. با این حال یه سری توضیحات میدم تا رفع ابهام شود.
موضوع اول: بنده هیچ‌ بی توجهی به هیچ یک از بازیکنان سرور نمیکنم و اکثر بازیکنان و اعضای اقلیت در جریان هستند بنده تا زمانی که مشکلی پیش نیاد تلفن بنده همیشه /Turn on هست، و حتی بازیکنانی که پست گذاشتن (با اینکه بنده در انتهای پستم نوشتم که تماس گرفته میشود.) یک بار تماس میگرفتن و جواب خودشون رو میگرفتن در مورد تست دیگر تماسی گرفته نمیشد تا هماهنگی بنده.
موضوع دوم: تاخیری در تایید پست ها وجود نداره! تا زمانی که اقلیت پر باشه طبق گفته ناظر انجمن و موسس بنده نباید پستی رو تایید یا رد کنم.
موضوع سوم: پست قبلی شما تایید شد تست هم گرفته شد که شما حتی با ارفاق های من باز هم رد شدید.
موضوع چهارم: طبق قوانین لیدر هر اقلیت اختیار دارد که بهترین بازیکن رو در صورت کمبود جا در اقلیت بپذیرد.
در مورد نکات دیگر اینکه شما اظهار دارید که اقلیت جا داشته و بنده رسیدگی نکردم الحمدالله تمام اعضا در جریان اقلیت هستند و همچنین مدیریت محترم که نظارت کامل بر اقلیت های مهم سرور (HM,NG,PD,FBI) دارند.
طبق قانونی که در تمام صفحات (درخواست عضویت) تمام اقلیت‌ها نوشته شده، " لیدر اقلیت در صورت اصرار بازیکنان (صحیح کلمه اصرار میباشد نه اسرار) حق رد کردن پست را دارد."

با توجه به توضیحات کامل بنده فکر نکنم جای شک و ابهام برایتان باقی مانده باشد.

موفق باشید،با تشکر از گزارش شما. یا حق

لینک به دیدگاه

با سلام 

طبق عدله های دو طرف و بررسی های آن بازیکن طبق قوانین نباید با لیدر در مورد عضویت صحبتی کند تا زمانی که وضعیت مشخص بشه.

در در 11/6/2016 در 23:50، Ali گفته است :

خود شخص لیدر در اسرع وقت فرم شما را چک خواهد کرد و در صورت اطلاع رسانی از هر راهی به لیدر در رابط با فرمتان، لیدر حق رد کردن درخواست شما را دارد.

همچنین شما نیازی به آن نیست که با لیدر در مورد تست اصراری کنید ممکن است لیدر به غیر از شما کسانی که زود تر هماهنگ شده باشند از انها تست بگیرد و یا ممکن است کار دیگری داشته باشد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...