رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد مزاحمت Aminw

ThugStyle

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %282pac%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aminw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Eazy.png

Afee.png

OsMeyL.png

• توضیحات: ایجاد مزاحمت و درخواست قرار دعوا بعد از پینت بال و پیگیر بودن شدید و ذکر انکه در وار های آتی حواس ایشون شش دانگ به بنده  خواهد بود و تهدید به مجازات در اولین استفاده استفاده بنده از /skate 3 در Turf. و بعد از اتمام ماجرا Goto بی مورد و ایجاد مزاحمت سعی بر متهم کردن بنده به فحاشی  در meeting 2هفته پیش و فحاشی در /F. در ضمن توهین ایشون که به دلیل خام بودن وی برخوردی صورت نگرفت که در مدارک واضح هستند.

• مدارک (فیلم یا عکس):  عکس درخواست قرار دعوا   پافشاری و پیگیر بودن برای رفتن بنده به مشهد     

سعی بر توهین و تحقییر با الفاظ کودکانه ایجاد مزاحمت و abuse از CMD های Admin  

vq58_screenshot_(998).png

5i61_screenshot_(999).png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

ادمین @Aminw 24 ساعت مهلت برای ارسال مدارک و دفاعیه را دارا میباشد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

به نامِ خدا

با سلام خدمتِ شاکی محترم @ThugStyle

در 11 ساعت قبل، ThugStyle گفته است:

• توضیحات: ایجاد مزاحمت و درخواست قرار دعوا بعد از پینت بال و پیگیر بودن شدید و ذکر انکه در وار های آتی حواس ایشون شش دانگ به بنده  خواهد بود و تهدید به مجازات در اولین استفاده استفاده بنده از /skate 3

بنده وظیفه دارم که کسانی که در وار از این باگ استفاده میکنند ( اگه این کارو انجام بدند که همه به ما فحش میدن بعد یک برخورد میگید تهدید؟) رو با انها برخورد کنم که در وار دیده شده همچین کاری کردید و Turf سرِ این پس گرفته شده (/Top) بعد اینکه تهدیدِ شدید؟ تهدید به مرگت کردم؟ داخل "'Mice'' فهاشی میکنید من تهدید کردم؟ و درباره ی ''Paintball'' هم کل کل هست کلا سرِ ''Gunner'' این رو همه میدونند.

بعد از اتمام ماجرا Goto بی مورد و ایجاد مزاحمت سعی بر متهم کردن بنده به 

بنده در ''PM'' معذرت خواهی کردم برای "'Goto'' که امیدوارم کافی باشه. بنده از این دستور "'Abuse'' نکردم.

ایجاد مزاحمت سعی بر متهم کردن بنده به فحاشی  در meeting 2هفته پیش و فحاشی در /F.

بله شما بنده رو که در وار بودم مسخره کردید بنده هم جواب دادم تهمتِ چی زدم بهت؟ مزاحمت کردم؟ فقط با شما صحبت کردم همین, میتونستید برید و اگر دوباره ''Goto'' میکردم حرفِ شما درست بود اما بنده این کارو انجام ندادم.

به دلیل خام بودن وی برخوردی صورت نگرفت که در مدارک واضح هستند

بله چقدر واضح هست, میبینید که اصلا به واضحی من تا حالا مدرک ندیده بودم.

توضیحاتِ بنده: من رویه ایشون "'Goto'' کردم و با ایشون صحبت کردم و بابته ''Goto'' از ایشون در "'PM'' عذرخواهی کردم. بنده میخواستم مشکل رو حل کنم ولی ایشون به من بی احترامی کرد.

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

OsMeyL.png

از روباه پرسیدند شاهدت کیه؟ گفت دمم (دقت کنید).

مدارک به ادمینِ @Spartan ارسال خواهد شد.

الله

Aminw.png

• دوست دارم که 1

???...Be Patient

رفیق پرچممون بالاست, بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن...❄️⛈️?

⭐?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ??⭐

⬇️     ?      ⬇️      ?     ⬇️      ❄️      ⬇️

❄️?️?...Revenge isn't in my plans. You will fuck yourself on your own

انقام تویِ برنامه من نیست. تو خودت خودتو به گند میکشی...❄️?️?

Aminw.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aminw گفته است:

بنده وظیفه دارم که کسانی که در وار از این باگ استفاده میکنند ( اگه این کارو انجام بدند که همه به ما فحش میدن بعد یک برخورد میگید تهدید؟) رو با انها برخورد کنم که در وار دیده شده

بله وظیفه ادمین وار رسیدگی به دو طرف وار هست نه اینکه پشت رفیقای خوبشو بگیره و به /skate 3 زدن اونها توجه نکنه و فقط به /skate 3       تیم حریف (varios los Aztecaz) واکنش نشون بده . شما هم اخطاری ندادید به هیچکس در این باره. و در مورد تهدید گفتید که فقط منتظرید من اولین /skate 3 رو توی وار اینده بزنم تا اقدام ب مجازات بنده کنید.

بنده در ''PM'' معذرت خواهی کردم برای "'Goto'' که امیدوارم کافی باشه. بنده از این دستور "'Abuse'' نکردم.

از تمام چت ها مدارک موجود هست و شما Pm ایی در زمینه عذر خواهی از Goto  نفرستادید.

بله شما بنده رو که در وار بودم مسخره کردید بنده هم جواب دادم تهمتِ چی زدم بهت؟ مزاحمت کردم؟ فقط با شما صحبت کردم همین, میتونستید برید و اگر دوباره ''Goto'' میکردم حرفِ شما درست بود اما بنده این کارو انجام ندادم.

شمارو کسی جز خودتون نمیتونه مسخره کنه اگر غیر از این بود میتونید مدارکتونو به ادمین مربوطه ارسال کنید. بنده فقط از وار مدارک جمع اوری نکردم که شما AminW , EdrisW .TitaWn وارد Factions VLA شدید و با تلاش ممتد موفق به score  منفی کافی برای از دست دادن Turf های VLa شدید.از تمام فکشن ها متوجه Feed  دادن شما به تیم حریف شدن و به ما اعلام کردن متاسفانه ما اقدام به جمع اوری مدارک نکردیم !

در 2 ساعت قبل، Aminw گفته است:

بله چقدر واضح هست, میبینید که اصلا به واضحی من تا حالا مدرک ندیده بودم.

توضیحاتِ بنده: من رویه ایشون "'Goto'' کردم و با ایشون صحبت کردم و بابته ''Goto'' از ایشون در "'PM'' عذرخواهی کردم. بنده میخواستم مشکل رو حل کنم ولی ایشون به من بی احترامی کرد.

هیچ PM ای حاوی پیام عذر خواهی از Goto  دریافت نکردم. طبق مدارک شما خالی میبندید.

در 2 ساعت قبل، Aminw گفته است:

از روباه پرسیدند شاهدت کیه؟ گفت دمم (دقت کنید).

تا کارتون به جای باریک نکشیده سعی بر تجدید نظر روی رفتارتون داشته باشید با تشکر دفاعیه شما .

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

شکایت شما تکراری میباشد.

ایشون برای توهین یک اخطار گرفتند.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

در 12 ساعت قبل، ThugStyle گفته است:

@Spartan اون یه جا دیگ بود داش من این Abuse Cmd  کرده Goto  بی مورد ایجاد مزاحمت.

عزیز Abuse میدونید چیه؟ اگر فهمیدید میتونید شکایت کنید.

بنده بعد از "'Goto'' از شما در "'PM'' معذرت خواهی کردم.

بنده هیچ مزاحتی نداشتم. اگر میدونید مزاحمت چیه, میتونید شکایت کنید.

بنده ''Non-RP'' یا ''Kamikaze'' انجام دادم که مزاحمت ایجاد کردم؟

برای این موضوع مدارک ارسال شده.

در 15 ساعت قبل، Spartan گفته است:

+بسته شد.

اینجا نباید دیگه حرف بزنید چون شکایتِ شما رد شده.

موفق باشید, بدرود.

Aminw.png

???...Be Patient

رفیق پرچممون بالاست, بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن...❄️⛈️?

⭐?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ??⭐

⬇️     ?      ⬇️      ?     ⬇️      ❄️      ⬇️

❄️?️?...Revenge isn't in my plans. You will fuck yourself on your own

انقام تویِ برنامه من نیست. تو خودت خودتو به گند میکشی...❄️?️?

Aminw.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ThugStyle گفته است:

پس گرفته شد.

+بسته شد.

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...