رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمینMacavel

Brix

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeaThRowCheaTer.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدین Deev-Magnito-Ho3ein_Mz-Roozbeh

• توضیحات: ایشون بی خودی Fp60 کردن و وقتی من به ایشون میگفتم بیا رانک اپ من رو بده میگفت لیدر هست اما الان اومده دخالت کرده و بیخودی Fp60 کردی چطور تو رانک اپ من لیدر هست اما تو بقیه جا دخالت میکنه و بقیه چیز ها در فیلم میبینید

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s8.picofile.com/file/8296649084/avc_gta_sa_2017_06_02_16_24_41_677.mp4.html

http://s9.picofile.com/file/8296649126/avc_gta_sa_2017_06_02_16_30_23_291.mp4.html

gta_sa_2017_06_02_16_42_28_473.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنا به شکایت شما مواردی رو عرض میکنم که قبلا هم در این مورد با هم صحبتی داشتیم در حضور شاهدین خودتون و بقیه ی دوستان و اما دوباره میگم که اگه البته مطمئنم موتجه نشدی و برای واضح شدن موضوع برای بقیه میگم.

* در دورانِ امتحانات خرداد ماه به دلیل داشتن آزمون و کمبود وقت دوستان تصمیم بر این شد کسانی که فعالیت میکنن به راحتی تشخیص داده بشن و حقشون داده بشه ( درجه و حقوق ) 

در طول این ماه برای اعظای دسته ی ملایم و ویژه برنامه ی فعالیت بر اساس دادن گزارش کار حداقل 20 عدد به مسئول مربوطه

* همانطور که توضیح دادم شما هفته ی اول هیچگونه گزارشی ندادید.

* طبق شکایت شما از لیدر F.B.I در اینجا  شما این هفته لینکی رو ارائه دادید که داخل آن 7 عدد اسکرین شات که 2 تای آن مالِ 11 ام می باشد که کلِ اسکرین های تایید شده ی شما 5 عدد می باشد.

باز هم تکرار میکنم باید 20 عدد داده بشه و نه 5 عدد!

این از مسائل حقوق و درجه ی شما که توضیحات قبلا داده شده بود اما برای شفاف شدنِ کامل گفتم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*موضوع اخراج شدنِ شما از اقلیت!*

بنده هر زمانی که نیاز باشه دخالت میکنم در هر مسئله ای که مشکلی بوجود آمده باشه به کسی هم جز موسس مربوط نمیشه!

بنده دوبار به شما گفتم صحبتی نکنید 1 بارش به دلیل موضوع حقوق و درجه و یکبار دیگه هم اخطار دادم.

فایل پیوست

با احترام 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من چرا به شما گفتم بیا رانک منو بده گفتی لیدر داری اما تو یک موضوع دیگه چرا دخالت میکنی من حتی شاهد دارم که هم شما و هم لیدر ف بی ای گفت که اشکال نداره هر چندتا Ss داری بده اما اگه داشتی و ندادی به ما مربوط نیست شاهدین هم تمام در تیم اسپیک بودن و شما نباید دخالت کنید و یک شاهد دیگه هم دارم جناب اقای WaziRing که در تیم اسپیک گفتم به شما بگه رانک منو بدید و شما گفتید که لیدر دارید اگه اونجوری باید لیدر ف بی ای دموت شه که روزی 1 2 ساعت بیشتر انلاین نیست اگه موقعه امتحاناته نیاد لیدری نگیره جناب فاندر سرور شما جواب بدید ایشون با پارتی بازی شکایت لیدر ف بی ای رو رد کردن لطفا چک کنید ممنون

امضا:DeaThRoWCheaTeR

ویرایش شده توسط Brix
غلط املایی
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

جواب هام کامل بود. و این حرف هایی که شما داری میزنی حرفِ مسخره و بی منطقی بیش نیست اگر نیاز به توضیح اضافه داری به شاهدانتون میتونین بگید که ترجمه کنن 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

لطفاً ادب را رعایت کنید و محترمانه مشکل را حل کنید.

متأسفانه به دلیل حجم کاری مدیریت نمی تواند همزمان بر همه چیز مدیریت کند اما همیشه مواردی هستند که ضروریند و سرور در معرض تهدید می باشد، بنابراین در آن زمان مدیریت دخالت می کند و از سرور محافظت می کند.

امیدوارم پاسخ را درک کنید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...