رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات وار دسته متوسط

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید

با توجه به اینکه سرور پلیر های زیادی داره و هر روز در حال افزایش هستند باید سریعتر به یکی از اساسی ترین مشکلات دسته متوسط که در وار ها شاهدش هستیم فکری بشه

من اکثرا در دسته متوسط حضور دارم و شایع ترین مشکل تعداد زیادی از اعضای این دسته مشکلات لگ(هم Internet و هم FPS) هنگام وار هستند که این مشکلات بنظرم از زیرساخت سرور نیست بلکه از خوده پلیر هاست!

مشکل از اونجایی شروع میشه که اکثر Turf های وار بسیار شلوغ هستند! یعنی تعداد زیادی وسیله نقلیه شخصی در Turf وجود داره و یکی از مهمترین دلایل لگ شدن پلیر ها در وار هست.این قضیه در شهر Los Santos بیشتر به چشم میخوره چون اکثر پلیر های سرور در این شهر هستند و پلیر بیشتر = وسیله نقلیه بیشتر.

emw_2.jpg     9ywa_1.png

• خب راه حل: 

میشه این موضوع رو خیلی راحت تر حل کرد! همون اتفاقی که واسه محیط اونت میوفته رو میتونیم رو وار پیاده کنیم(با تغییر). یعنی زمان وار  وسایل نقلیه شخصی نباشه مثل اونت ها که انگار فقط اعضایی که در اونت Join هستند در داخل مپ ها وجود دارند و پلیر هایی که در دسته متوسط هستند وسایل نقلیه پلیر های دسته های ویژه و ملایم رو مشاهده نکنند ( وبرعکس).

و درون Turf ها فقط وسایل نقلیه HQ های متوسط + وسایل نقلیه خوده سرور (یعنی مثلا داخل Maverick Airport باشه)وجود داشته باشند.

با کمی تغییر خودتون و اضافه شدن مواردی که در بالا گفته شد علاوه بر اینکه مشکلات زیادی حذف میشه حتی باعث بهبود چشمگیر سیستم وار و جذابتر شدنش میشه:

1. حل شدن مشکل Loadشدن ماشین ها و Timeout
  2. افزایش FPS
  3. پلیر ها نمیتونن در وار ها مزاحمت ایجاد کنند ( گاهی اوقات پلیر ها چه به عمد و چه سهوا باعث مشکلاتی در وار میشوند و ممکنه تیری هم در داخل Turf بهشون برخورد کنه و اعضای دسته متوسط وانتد بگیرند که  این مورد رو ما در هر وار شاهدش هستیم.

@Ali

Eazy.png

• دوست دارم که 1

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

?

lceCube.png

rq2x_end22.jpg

Eazy.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، makhmal گفته است:

خوبه ولی یکم از RP دور نمیشه؟ 

❤️?

فقط برای وار و فقط برای چند ساعت و فقط برای دسته متوسط هست.

علاوه بر اون الویت های مهمتر از RP هم هست:

در 21 ساعت قبل، EAZY گفته است:
  • حل شدن مشکل Loadشدن ماشین ها و Timeout
  •  افزایش FPS
  • پلیر ها نمیتونن در وار ها مزاحمت ایجاد کنند ( گاهی اوقات پلیر ها چه به عمد و چه سهوا باعث مشکلاتی در وار میشوند و ممکنه تیری هم در داخل Turf بهشون برخورد کنه و اعضای دسته متوسط وانتد بگیرند که  این مورد رو ما در هر وار شاهدش هستیم.

من خودم شاهد این هستم در طول وار پلیر ها به خاطر این موارد Desync میشن(حالا این بماند که ممکنه Buff زده باشه و همه اون Buff ها با Relog دادن از بین بره) و منطقی بخوایم فکر کنیم برای وار همچین چیزی لارمه.

درسته سرور RPG هست اما خوب همیشه نمیشه پیرو زندگی واقعی بود، مثلا شما فکر کن چطوری میشه با یه CMD ساده یهو گان میاد دستت ( CreateGun/ )

یا مثلا تو راب تلپورت میشین به یه منطقه ای که خیلی از خوده بانک دوره و 2تا ماشین آماده اونجاس

و موارد دیگه...

Eazy.png

rq2x_end22.jpg

lceCube.png

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، EAZY گفته است:

فقط برای وار و فقط برای چند ساعت و فقط برای دسته متوسط هست.

علاوه بر اون الویت های مهمتر از RP هم هست:

من خودم شاهد این هستم در طول وار پلیر ها به خاطر این موارد Desync میشن(حالا این بماند که ممکنه Buff زده باشه و همه اون Buff ها با Relog دادن از بین بره) و منطقی بخوایم فکر کنیم برای وار همچین چیزی لارمه.

درسته سرور RPG هست اما خوب همیشه نمیشه پیرو زندگی واقعی بود، مثلا شما فکر کن چطوری میشه با یه CMD ساده یهو گان میاد دستت ( CreateGun/ )

یا مثلا تو راب تلپورت میشین به یه منطقه ای که خیلی از خوده بانک دوره و 2تا ماشین آماده اونجاس

و موارد دیگه...

بله، من میدونم خیلی از چیز ها از رول پلی خارجه اما..... 

به هرحال من مخالفت نکردم و فقط گفتم از رول پلی خارج میشه که به قول شما واسه چند ساعته، خیلی ممنون از پیشنهادی که دادین عزیزم❤️

• دوست دارم که 1

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...