رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کمبود ماشین در HQ FBI

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به موسس بازی جناب @Ali یکی از مشکلات ما کارکنان FBI کمبود ماشین در HQ FBI هست که واقعا باید بهش رسیدگی بشه چون واقعا تعداد NRG 500 ها و Bullet ها کم هست و همچنین اصلا ماشین Infernus و ماشین های رنک ۴ و ۵ رو نداریم با اینکه پارکینگ بزرگی داریم ‌و همیشه موقع راب ها با کمبود ماشین مواجه میشیم.

خواستم اگه میشه رسیدگی کنید با تشکر از تمام زحمتکشان ARSACIA .

H1DDEN.png

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد من وجود حداقل سه Infernus و سه NRG در مقرهای FBI و NG هست.

درست نیست که هرچی وسیله هست رو بدید به PD اون هم بیش از اندازه ی مورد نیازشون.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

تازه HQ FBI  بهتره 2 تا Bullet و NRG-500 هست. اعضای گارد چه گناهی کردن اگر به اضافه کردن ماشینه اونا تو اولویت هستن. @Ali واقعا کار سختیه یک چند تا ماشین اضافه کنید؟  

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با عرض سلام.

به نظر من بودن 2 یا 3 تا NRG در HQ NG باید کافی باشه.

چون باز Infernus راب زدنو برا رابر ها خیلی دشوار میکنه.

با تشکر.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

کاملا موافقم.

پارکینگ FBI با اینکه 3 طبقه پارکینگ هست خیلی خالیه، اینفرنوس تعداد کمی داره، طبقه همکف که فقط LVPD هست طبقه منفی -1 هم FBI رنچر 2 تا با 2تا LVPD 

ساختمان فدرال یک طبقه ی دیگه پارکینگ هم داره که کاملا خالی است داخلش ماشین نیست! 

• دوست دارم که 1

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

دقیقا این یه مشکل اساسی هست 

زمانی که راب در شهر LV باشد معلومه که FBI کیل میشه و باید سریع خودشو برسونه تا در  سمپل گرفتن موفق شه اما اگر توی HQ ماشین نباشه و در اون لحظه لیدر و ساب لیدر آنلاین نباشن تا FVR بدن چی میشه؟ 

من زمانی که FB‌I بودم اینفرنوس خودمو جلوی HQ /Park کردم و  خانه ی 4 راه رو رنت کردم، تا تونستم این مشکل رو برطرف کنم. 

درحالی که شاید کسی دوست نداشته باشه این کار رو بمنه و موسس باید به فکر این موضوع باشه. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...