رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ttc dar department!

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من ttc باید بیاد در department و مدیک بیاد بیرون. به این دلیل که مثلا اگر یک ماشین بدجا پارک کرده بود pd  به ttc خبر بده و بیاد ماشینو ببره و ماشین برای زمان مشخصی توقیف بشه.. و برای این کار pd باید مجوز رو به ttc بده تا بتونن ماشین رو برای توقیف به محل خاصی ببرند..گاهی اوقات 4راه پر میشه از ماشین که همرو وسط خیابون ول کردن. @Ali با تشکر.

Mc.LaReN.png

ویرایش شده توسط korak
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله موافقم چون مدیک هم که تقریبا میشه گفت تو Department نخودی حساب میشه و TTC گزینه مناسبی فکر میکنم باشه.

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Scute گفته است:

بله موافقم چون مدیک هم که تقریبا میشه گفت تو Department نخودی حساب میشه و TTC گزینه مناسبی فکر میکنم باشه.

XD نه خدایی هر دفعه میگن NG C-4 jail :DDD

لینک به دیدگاه

زمانی که من مدیک بودم، لیدر میگفت هیچ حرفی تو چت دپارتمنت ها نزنید، مدیک حضور خیلی حیاطی نداره تو این چت به نظرم.

/Service ttc هم برای پلیر ها اضافه بشه، و سرویس مکانیک حذف شه 

و پلیر بتونه با این دستور به TTC ماشین هایی که غیر قانونی پارک کردن رو اطلاع بده تا برداشته بشن

یا TTC اگر در چت دپارتمنت ها بود، صاحب ماشین هایی که TTC برمیداره اگر ماشین شخصی باشه، مجوز رانندگیشون تیک بشه یا جریمه بشن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

با سلام

پیشنهاد خوبیه.

بنظرم بطور مثال فردی به طور خلاف از یک خیابون که میاد و مجوزش رو میگیرن اگر برای بار دوم ویا هر چیز دیگه که به ذهنتون میرسه بود فردی از TTCرو خبر کنن و بیان ماشین فرد رو به مدت مشخص به پارکینگ برده و بعد اینکه محدودیت گرتن مجوز فرد تموم شد و مجوز گرفته برای پس گرفتن ماشین خودش به اداره پلیس بره و خلافی ماشین رو برای در اوردن از پارکینگ پرداخت کنه(هرچی دیرتر پرداخت کنه گرون تر میشه ).

مورد دوم خیلی وقتا میشه که فردی بیاد مثلا وسط خیابون یا جایی که معمولا پلیس برای اسپید چک وا میسته park/ میکنه.

خب تو اینجا نمیشه مجوز فرد رو گرفت ولی اینجاست که پلیس TTCخبر میکنه  و ماشین رو میبره پارکینگ.

اگه این سیستم تو سرور اجرا بشه یک چند CMDجدید هم باید برای TTCبیاد که یکی از اونها دستوری است که باهاش نوع خلافی که فرد کرده و قیمت ازادی ماشین رو وارد میکنه و این قیمت و نوع خلافی برای افراد رنک +2 در چت ظاهر میشه و اگه مشکلی نداشت accمیکنن.

خب شاید بگید که اونایی که با ماشین رایگان سرور خلاف میکنند مجازات بدین شکل نباید بشوند؟

در جواب باید بگم اونها هم همون مجازات رو خواهند داشت تنها فرقی که میکنه بعد اینکه مثلا مجوز خودش رو دریافت کرد به اداره پلیس بره و تنها با پرداخت پول پارکینگ و جریمه اضافی بتونه ماشین از سرور  بخره و تا این پول پرداخت نشه نتونه ماشینی از سرور بخره.

البته همه این قیمت هایی که نگفتم بهتره با حقوق های سرور و اقلیت هماهنگی داشته باشند.

@Ali

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد برای  Department

بجای اینکه مدیک حذف شود (چون از حالت RPG بازی در می آید ) قابلیت تا  ۵ دقیقه بعد از مردن (جز در وار و راب از بانک) در زمین بماند و مدیک بیاید و آن را بلند کند این طوری مثلا FTP در چت دپارتمان C-16 می گویند و یک مدیک میره آنجا و به آنها خون و کسانی کهدر زمینهستند(بیهوشند)

را بلند کند البته قبل این کار اگر مجرم باشه باید پلیس به انها دست بند بزند تا موقع بلند شدن فرار نکند.

امّا TTC

این فکشن هم اگر به دپارتمانت بیاید دیگر تعمیر ماشین ها به عهده این افراد خارج خواهد شد یا پیشنهاد این دارم که rank +2

بتواند با پلیس هم کاری کند و چت دپارتمان برای همه انها مجازه و موقع که rank +2 نبود rank 1 بتواند به کمک انها برود و آمدن این افراد به این دسته پیشنهاد خوبی هست و اگر این طوری شود می توانیم اداره پلیس چند نفر اضافه کنیم تا در آنجا کار کنند و به مردم رسیدگی کنند که ماشین های شان توقیف شده را با دادن پول نسبت به لول انها آزاد کنند. و Towcar/ برود چون این قابلیت زیاد RPG نیست. 

اگر نقد و  پیشنهاد دیگر داید من را تگ کنید و حرفتان را بگویید.

ویرایش شده توسط REXOR

Sprint.png

لینک به دیدگاه

نباید Medic حذف شه چون زمان FTP خیلی اوقات پیش میاد C-16 بدن اونوقت با آچارو ماشین یدک کش قراره Heal برسه به پلیر ها؟??

در در ۱۳۹۹/۳/۷ در 12:18، korak گفته است:

به نظر من ttc باید بیاد در department و مدیک بیاد بیرون. به این دلیل که مثلا اگر یک ماشین بدجا پارک کرده بود pd  به ttc خبر بده و بیاد ماشینو ببره و ماشین برای زمان مشخص

اما با این بخش که اضافه شه کاملا موافقم باعث از بین رفتن شلوغی و بی نظمی میشه?

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۷ در 21:10، Original گفته است:

زمانی که من مدیک بودم، لیدر میگفت هیچ حرفی تو چت دپارتمنت ها نزنید، مدیک حضور خیلی حیاطی نداره تو این چت به نظرم.

/Service ttc هم برای پلیر ها اضافه بشه، و سرویس مکانیک حذف شه 

و پلیر بتونه با این دستور به TTC ماشین هایی که غیر قانونی پارک کردن رو اطلاع بده تا برداشته بشن

یا TTC اگر در چت دپارتمنت ها بود، صاحب ماشین هایی که TTC برمیداره اگر ماشین شخصی باشه، مجوز رانندگیشون تیک بشه یا جریمه بشن

من موافق ول service mechanic/ پاک نشه. من تو TTC بودم واقا خیلی کارا می تونن بکنن فقت کم توجهی شده. حتا من وقتی تو TTC بودم می تونستم ماشیننی که تو دیوار گیر کرده رو در بیارم. ☺️ اگه از اعضا TTC کسی خواست بدونه چه جوری همین جا از من بپرسه.

لینک به دیدگاه

اینجوری 100 کیلومتر از RP دور میشیم! 

در زندگی واقعی رادیو شامل مدیک هم میشه نه یدک کش ?

❤️?

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...