رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی - NoobGunner

Leyt

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LeyToM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

NoobGunner.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Ataw.png

• توضیحات: 

ایشون در Paintball زیادی تازه کار بودن و شروع به فحاشی کردند.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا شمارو در حدی نمیبینم که بخوام بزنمت البته نیاز نیست همه دیدن خوردی (اونو نه کیل شدنو)

دوما ریزن بنتو به رخت کشیدم بده مگه؟اخی خجالت میکشی؟

سوما از سطح نگو خندم میگیره بدون اکسترا دارم میزنمت عددی نیستی سطحه من کمه؟:( اخه عزیزم همه میشناسیمت از همه میخوری تو پینت بال نیای بهتره فشار میخوری میای فروم :( اگه خواستی امروز بیا فیلمتو میگیرم که دفعه بعد نگی چی کاره و بخوری ( اونو نه کیل شدنو :) )

ataw هم اصلا شاهد نیست گفت اره یادمه و خندید اسمه الکی برای شاهد میاری چرا؟ اسمه اونو نیار ابروشو میاری پایین کناره اسمه تو بیاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر شما بنده رو کیل میدادید پس به چه دلیلی میاید فحش میدید؟ آیا بنده به شما چیزی گفتم که میاید فحش میدید؟!

این فحشی که شما دادید مربوط به ریزنِ بنده نمیشه! میتونید چک کنید و ببینید و اینکه نه! بنده خجالت نمیکشم،

مادرِ بنده سالهاست که رحمت خدا رفته و من چیزی برا از دست دادن ندارم که بخوام خجالت بکشم،

ثانیاً اگر فیلمی از Paintball امروز دارید ارائه بدید، بنده وقت ندارم که با هرکسی وقت بزارم، مهم امروز بود که خوردیش (اونو نه! کیل رو میگم)

درباره شاهد هم تا چند ساعت آینده میاد و جواب میده و اگر آبروی کسی بخواد بره اون آبروی شماست که فرهنگ و شخصیتِ خودتون رو در یک بازی نشون میدید،

موفق باشید...

• ناراحت 3
لینک به دیدگاه

خدایی بس کنین چرا افتادین جون هم یه دست ساده از Paint Ball بود 

از هم عذر خواهی کنین تموم شه

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...