رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک اشتباه و توهین Delusion

Puneh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Puneh.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Delusion.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیاز نیست

• توضیحات: بنده 15روزه داخل فکشن هستم بعد ایشون من رو 60FP کیک کرده و میگه که ساب لیدر کیک داده ایشون لیدر هستش و باید کنترل کنه و حواسش جمع باشه!! 

• مدارک (فیلم یا عکس): r1kd_untitled.png

x0q3_sa-mp-123.png

kyh_sa-mp-122.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما.
شما  باید(!)  چت های
قبل از این رو هم میزاشتید که برای کسی سو تفاهم پیش نیاد

در 3 ساعت قبل، Puneh گفته است:

بنده 15روزه داخل فکشن هستم

به طور دقیق از همین الان میشه 15 روز و از این  15  روزی که شما داخل اقلیت هستید, حدود 4 یا 5 روزشو مرخصی کامل گرفتید و در هیچکدوم از جلسه های هفتگی حضور نداشتید..

شما در 24 روز این ماه در کل 16 ساعت فعالیت داشتید و از این 16 ساعت چند دقیقشو برای اقلیتتون وقت گذاشتید؟! "3 دقیقه"! 

ساب لیدر کیک داده

شما پرسیدید که کی اخراج کرده منم جوابتونو دادم, قصد انداختن به گردن کس دیگه ای رو نداشتم  و این برداشت شما از کژفهمی خودتونه.

( هرچند که کار های ساب-لیدر به پای لیدر اقلیت نوشته میشه و اگه کسی قراره مجازات بشه بنده هستم )

حواسش جمع باشه!

خیلی ممنون که وظایفمو بهم یاد آوردی کردید,  ولی این‌جور موارد  توی حیطه کاری شما نیستن  و به هیچ عنوان به شما ارتباطی ندارن.

یه نکته‌ ای رو تا یادم نرفته بگم بهتون! :

توی مدارک شما تلاش بر
 اخاذی کردن از بنده به صورت واضح دیده میشه!  ( @BuTleR )

من از عمد به شما گفتم که براتون گلد میگیرم و FP رو پاک میکنم تا
عکس العمل شمارو ببینم که دیدم! از من پول زور میخواستید و من رو تهدید به شکایت کردید ( که البته جواب من رو هم دیدید )

و اما راجب توهین (!): 

نقل قول

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها)
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...

تازه اون حرفی که من زدم هم توهین نبود! به نحوی حقیقت بود و شما برداشت بدی کردید!

لینک به دیدگاه

با سلام و درود و احترام خدمت اعضای هیئت مدیره و شاکی عزیز و بسیار محترم @Puneh

خیلی ممنون از شکایت شما - ضمن اینکه بنده شما رو با FP60 کیک کردم لازم دونستم که بیام و دفاعیه خودم و لیدرم رو ارائه بدم که ببینیم درست شما با فکشن پانیش 60 کیک شدید یا خیر.

ورود شما به فکشن 

2020-05-09 22:45:21

بوده که تا زمانی که شما کیک کنید حساب کنیم 

2020-05-24 19:39:53

دقیقا 14 روز و 22 ساعت ( 19 - 22 ) خب پس طبق این حساب باید شما با فکشن پانیش 10 کیک شید

اما اینچنین نیست و یه نگاهی به چیز های دیگه بندازیم

https://forum.arsacia.ir/topic/1243-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AE%D8%B5%DB%8C/?do=findComment&comment=124955

شما در این پست درخواست مرخصی گذاشتید و اتفاقا مرخصی برای میتینگ بوده 

مرخصی شما ثبت شده که در نتیجه شما 13 روز و 22 ساعت در فکشن بودید و باید 2 ساعت دیگه هم حضور داشتید که بتوانید با فکشن پانیش 10 کیک شوید 

و زمانی که شما اومدید آنلاین شدید و گفتید لیدر کیک کن بنده به شما گفتم و پرسیدم که آیا موافق هستید با فکشن پانیش 60 کیک شید یا خیر که شما حتی اینقدر عجله داشتید که به اکانت اصلی خودتون برید که جواب ندادید و حاضر بودید که از فکشن کیک شید 

مدارک 

http://uupload.ir/files/ghx8_chat_log_3.jpg

http://uupload.ir/files/6ji6_chat_lo1.jpg

http://uupload.ir/files/goca_chat_log_2.jpg

خب مورد بعدی که خیلی جالب و مهم است اینه که

آیا شما واقعا 13 روز و 22 ساعت توی فکشن بودید و فعالیت داشتید و بازی کردید ؟

اما UCP شما اینچنین نمیگه ! ؟  

http://s13.picofile.com/file/8398133568/PUNEH_UCP.jpg

کلا شما توی این 13 روز و 22 ساعت حتی 22 ساعت اون رو بازی نکردید و مشغول بازی روی اکانت دیگتون بودید 

که من از شما معذرت میخوام که شما رو با فکشن پانیش 60 کیک کردم باید شما با فکشن پانیش 80 کیک می شدید !

مورد مهم تر اینکه شما بعد از اینکه از فکشن کیک شدید زنگ زدید و از لیدر اخاذی کردن و گفتید که باید 1 Miliyon بده یا Gold بده که ریپورت ندید که طبق عکس های خودتون موجوده و مدارک بیشتر توسط لیدر ارسال میشه !

در مورد توهین هم که من توهین خاصی نمیبینم و کلمه بچه سن کاربردی هست و هر لحظه میشه استفاده شه که فقط استفاده از این کلمه به ادمین ها مجازات دارد

قضاوت در مورد شما و کار من رو بر عهده مسئول لیدر گرامی 

@BuTleR

میسپارم 

خدایار و یاورتان

با تشکر و احترام برای شکایت شما

ویرایش شده توسط AliBozorG
  • دوست دارم که 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Puneh 

شکایت شما قبول شد!

برای پاک شدن Faction Punish خود در بازی با دستور Report/ با بنده در ارتباط باشید.

همچنین لیدر مربوطه یک عدد SV دریافت میکند!

و نکات لازم در این مورد به لیدر عزیز گوش زد میشود.

+بسته شد.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...