رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل-eAZYe

BloodS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: OsMeyL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EazyE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 
ایشون همینجوری یهویی هوس کردن بیان چک پی سی من 
از اول فیلم مشخصه از چ ساعتی اومده و میخواد بیاد چک پی سی من اومد و چن تا برنامه دانلود کرد که سابقه کل پوشه و کار های اخیر منو تا حتی فولدر های خود ویندوز هم گشته که 30 دقیقه گذشته که اکانت خودش و من تو بازی
کیک شده و هنوز دس بر نمیداره حتی پوشه بندیکم و اسکرین شات های منو هم میگرده ک چی؟به چه حقی؟ اخر سر اومده میگه توپاکی؟:| خواستم بگم ن داش امینمم بعد اینکه کارش تموم شده و سر حرفای اراجیف که وایسا دست به موس نزن بنت میدم و این حرفا از روی نمیدونم چ عقده قبلی در صورت که من اینارو نمیشناسم که ادمین شدن  اصلا به چه حقی باید بیاد توی فروم بازی من دخالت کنه؟شاید من پیام شخصی داشته باشم؟ایشون مگه کی هستن 
من دیدم داره دیگه اضافه کاری میکنه 45 دقیقه دیگه حوصلمو سر برد زدم قطعش کردم اومدم تو بازی دیدم کیک شدم بعد دیدم عدم همکاری بنم داده؟:D
داداش همکاری؟شوخیه؟یا دوربین مخفی
45 دقیقه نفهمیدم رو چ حسابی باید باهات همکاری کنم با همه قوا اومدی کاراتو کردی به نتیجه نرسیدی؟ اخرش برگشتی سر خونه اول عدم همکاری؟خو من بیکارم 45 مین بشینم تو بگردی بعد سر هیچ بنم بدی؟دقیقا میشه بگین ی پوشه جی تی ا و سمپ چقد طول میده چک کردنش که ایشون کل ریز و کلفت و منو زیر و رو کرده و باز سر عدم همکاری بن داده؟? والا من خوش ندارم اسم اینا تو یو سی پی من باشه دفعه قبلی هم تامی شلبی اشتباهی اجایل کرد گفتین اخطار گرفت این دفعه هم این لطفا رسیدگی کنید و توی انتخاب ادمین ی سری معیار هارو در نظر بگیرید و ی رنج سنی مشخص کنید...

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/twkq_bandicam_2020-05-23_02-00-39-778.mp4/

http://uupload.ir/view/jxl4_bandicam_2020-05-23_01-24-21-321.mp4/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان این تاپیک!

عرضم به خدمت شما که اول میخوام یه توضیحاتیو درباره ی چک پیسی شدن ایشون بدم!
سره صبحی بود ایشون اومدن سرور فکر کرده هیچکی حواسش نیست شروع کرده چیت زدن و فیلمش هم دست ادمین @Moltaf هست و تا اومدیم ریسپاونتون دادیم از سرور خارج شدین و نتونستیم چک کنیمتون و دیگه هم نیومدین!
فرداش اومدیم برای کنترل سیستم بعد از ورود به سیستم شما متوجه شدم که Amir Dexter عزیز اکانتو دادن به Ali 2upac که موقع ی چک چیزی از ایشون پیدا نشه! فیلمش هم موجوده!
برای ثابت کردن این رفتم فیلمای وارتونو چک کنم دیدم همرو پاک کردین بعد اومدم که فرومتونو چک کنم که ثابت شه اکانتتون شیر هستش دیدم انداختین از پیسی بیرون و نذاشتین چک کنم!
حالا اینا همه هیچی خودتون هم میگین که به خاطر چی بن شدین دلیل شکایتتون چیه عزیز؟

در ۱ ساعت قبل، BloodS گفته است:

من دیدم داره دیگه اضافه کاری میکنه 45 دقیقه دیگه حوصلمو سر برد زدم قطعش کردم

فیلم چک پیسیتونو که گذاشتین فیلم استفاده از تقلبتون به @Spartan ارسال میشه! 
بدرود.

ویرایش شده توسط Khalse
  • هاها 1

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

ببین ادمین ازیای  شما اینقد پیگیری که تا ریز و کلفت منو گشتی و هیچ سرنخی از هیچی پیدا نکردی الان داری میگی امیر دکستر اکانت داده توپک؟احیانا چیزی مصرف نمیکنی شما؟ بنده OsMeyL هستم و توی اقلیت هیتمن هستم بعد 45 دقیقه که دکمتو زدم رفتی اومدی میگی میخواستم فیلم وار چک کنم؟بندیکم من چ ربطی به تو داره؟فروم من چ ربطی به تو داره؟:| چرا هزیون سر هم میکنی بچه مگه هیتمن وار داره؟نمیخوای بگی 2تا فیلم بیشتر نداشتی تو پوشه بندیکم از وار هیتمن فیلم نداری بن بدی؟:D تو لینک فیلمی گذاشتم اخرش هم میای فروم و اکانتمو میبینی و دیگه دیدم خیلی داری اضافه کاری میکنی و خیلی دخالت بی جا هم کردی ک دکمتو زدم!هیچ جای فیلم هم هیچ مشکلی نداره و هیچ دلیلی واسه بن وجود نداشته...!!!

ویرایش شده توسط BloodS
لینک به دیدگاه

دلایل بن شدن!
1- چیت زدن پریشب و /Q پس از ریسپاون
2- عدم همکاری در کنترل سیستم (وقتی داشتم چک میکردم گفتم به موس و کیبرد دست نزنید اما شما هی دست میزدید + بستن Alpemix وسط کنترل سیستم)

در 16 دقیقه قبل، BloodS گفته است:

چرا هزیون سر هم میکنی بچه

در 16 دقیقه قبل، BloodS گفته است:

دخالت بی جا هم کردی ک دکمتو زدم!

ادبتونو رعایت کنید.

Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

نمیدونم کی و رو چ حساب جواب دیشب منو پاک کرده ولی باز مینویسم!!! اولا که بی احترامی به کسی نکردم!دوما تهمت چیت رو کسی داره میزنه ک خودش Cheats on other account تعلیق شده! جالبه اگه چیت زدم پس چرا همون موقع به دلیل چیت بن ندادی؟؟؟مگه افلاین یا انلاین فرق میکنه؟لحظه ای هم گفتی چک پی سی من از بازی خارج نشدم توی فیلم هم مشخصه که 45 دقیقه هم بهت فرصت دادم زیر و رو کردی همه چیز رو تهمت هم که زدی ولی سر دلیل عدم همکاری بن دادی ک فک میکنم تاحالا نشده هیچکس 45 دقیقه پی سی بده دس یکی بگرده و باز بن شه!دو تا دلیل واسه بن داری که هیچکدوم قانع کننده نیست!!!!

لینک به دیدگاه

خب من پست اخرم توی این شکایت رو میذارم!

در 8 ساعت قبل، BloodS گفته است:

اولا که بی احترامی به کسی نکردم!

نقل قول کردم بی احترامی هاتو

دوما تهمت چیت رو کسی داره میزنه ک خودش Cheats on other account تعلیق شده!

اهان؟ من کی بن شدم که خودم خبر ندارم؟!

جالبه اگه چیت زدم پس چرا همون موقع به دلیل چیت بن ندادی؟؟؟

به شما مربوط نمیشه تو کار ادمین دخالت نکن!

لحظه ای هم گفتی چک پی سی من از بازی خارج نشدم

دیشبشو گفتم که چیت زدی تا ریسپاون شدی Q کردی حالا بیاو بهش بفهمون

توی فیلم هم مشخصه که 45 دقیقه هم بهت فرصت دادم

45 دقیقه فرصت بدی؟ مگه تو باید فرصت بدی؟

فک میکنم تاحالا نشده هیچکس 45 دقیقه پی سی بده دس یکی بگرده و باز بن شه!

تا حالا چک پیسی های یک ساعته و بیشتر رو هم ندیدی

!دو تا دلیل واسه بن داری که هیچکدوم قانع کننده نیست!!!!

دلیلام واسه تو قانع کننده نیست xD دیگه نذار بیشتره این بگم
@Spartan مدارک عدم همکاری فرستاده شد.
بدرود.

• هاها 1

Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iGorCa گفته است:

نقل قول کردم بی احترامی هاتو

2کلام حقیقت نوشتم واست باورش سخته تهمت چیت و بی احترامی و عدم همکاری و این حرفارو میزنی!یادم باشه فیلم وار هیتمن هم واست اپلود کنم ;)

اهان؟ من کی بن شدم که خودم خبر ندارم؟!

همین اکانتی ک پایین امضا زدی!

به شما مربوط نمیشه تو کار ادمین دخالت نکن!

بهتره بگی نمیتونستم ن اینکه مربوط نیست!

دیشبشو گفتم که چیت زدی تا ریسپاون شدی Q کردی حالا بیاو بهش بفهمون

باز داری تهمت میزنی در صورتی که حتی پوشه های شخصی منم که اجازه نداشتی ولی رفتی و دیدی هیچی توی کامپیوتر من پیدا نکردی!!!!

45 دقیقه فرصت بدی؟ مگه تو باید فرصت بدی؟

ببین فرصت نمیدادم که اصلا بیای کامپیوتر من میخواستی دلیل عدم همکاری بن بدی که گلدشو درجا میزدم میومدم توی بازی ولی کسی ک خیالش راحته از هیچی ترس نداره احترامتو گذاشتم اومدی گشتی ولی باز سر همون دلیل عدم همکاری بن دادی!پس وقتی زیر و رو کردی همه چیو عدم همکاری دلیل نمیشه چون بیشتر از حق و وظیفه ای که داشتی اجازه دادم و موردی نداشتم :)

تا حالا چک پیسی های یک ساعته و بیشتر رو هم ندیدی

حالا گیرم ک تو دیدی و من ندیدم!!!اونا هم بعد یک ساعت و خورده ی عدم همکاری بن شدن؟لطفا لینک یا اسم بگو من بشناسم بنده خدا هارو!

دلیلام واسه تو قانع کننده نیست xD دیگه نذار بیشتره این بگم
@Spartan مدارک عدم همکاری فرستاده شد.

بیشتر از این حرفی نداری بزنی چون همه جوره حرفاتو چرخوندی و نقض کردی! نفهمیدیم دنبال چی اومدی و واسه چی بن دادی ولی مهم اینه که واسه خودت قانع کنندست ;)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

طبق مدارک ارسالی ادمین سابق، شما نه تنها مزاحمت برای کنترل سیستم ایجاد کردین، بلکه ادمین هم تحدید به دیموت شدن کردین.

شما موظف به در اختیار گزاشتن سیستم در هنگام کنترل سیستم هستین.

شکایت شما رد شد.

محرومیت شما صحیح میباشد.

+بسته شد

• هاها 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...