رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

لیموزین شهردار

ارسال‌های توصیه شده

درود و سلامتی

پیشنهاد میکنم جای لیموزین شهردار عوض بشه چون همیشه میاد وسط خیابون و دردسر درست میکنه.

01ec_mayor_stretch.jpg

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

چیزه دیگه نبود گیر بدی

گیر بدم؟ 

اینجا قسمت پیشنهادات و انتقادات هست که بنده درش فعالیت مناسبی دارم، اگه مشکلی دارید میتونید نگاه نکنید.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

والا من چند وقته اینجام کسی به ی ماشین تو خیابان گیر نداده از بغلش رد شو بهت کاری نداره که جاشم عالیه

مشکل دقیقا همینه، وسط خیابونه و هردفعه باید دورش بزنیم.

من پنج ساله اینو تحمل کردم چون مشکلات بزرگتری بود اما خوشبختانه الان فقط مشکلات کمتر و کوچکتری مثل این هستن که بهتره حل بشن.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

اول اینکه بازی واقعی نیست که بگی باید فرمون رو نیم ساعت بپی چونم

بازی واقعی نیست؟ بهتره تو اینترنت معنی سبک بازی Role Playing Game رو سرچ، مطالعه و راجبش تحقیق کنید.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

پیشنهاد میکنم جای لیموزین شهردار عوض بشه چون همیشه میاد وسط خیابون و دردسر درست میکنه.

01ec_mayor_stretch.jpg

خیلی پیشنهاد خوبیه کاملا موافقم 

الان کناره خیابونه تازه خوبه بعضی وقتا کلا خیابونو میبنده ?

در 14 ساعت قبل، gamersj گفته است:

چیزه دیگه نبود گیر بدی??

تایپیک دیگه ای نبود نظر بدی؟! :/

ویرایش شده توسط Ravager
  • دوست دارم که 1

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

01ec_mayor_stretch.jpg

پیشنهاد خوبیه، گاهی اوقات مکانش هم عوض میشه مثلا کج تر میشه یا به طور کلی میاد تو خیابون.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

01ec_mayor_stretch.jpg

اره این مشکل که هست ولی باید شهردار یه راننده استخدام کنه(مثل فکشن :| )که هر موقع شهردار جایی خواست بره مثلا بزنه سرویس راننده :| اون موقع راننده بره دنبالش هرجا خواست بره و مثلا یه چیزایی دیگه هم اضافه شه اگه کسی بتونه شهردار رو ترور کنه یه کیف پر پول از دستش بیفته زمین و اینجاست که کار پلیسا زیاد میشه چرا که باید ماشین شهردار رو اسکورت کنند :|

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۴ در 10:39، 83mehrdad83 گفته است:

اره این مشکل که هست ولی باید شهردار یه راننده استخدام کنه(مثل فکشن :| )که هر موقع شهردار جایی خواست بره مثلا بزنه سرویس راننده :| اون موقع راننده بره دنبالش هرجا خواست بره و مثلا یه چیزایی دیگه هم اضافه شه اگه کسی بتونه شهردار رو ترور کنه یه کیف پر پول از دستش بیفته زمین و اینجاست که کار پلیسا زیاد میشه چرا که باید ماشین شهردار رو اسکورت کنند :|

اگر منظورت PD  هست که این فکشن کار زیاد داره نه اگر COP اره میشه کرد.

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، REXOR گفته است:

اگر منظورت PD  هست که این فکشن کار زیاد داره نه اگر COP اره میشه کرد.

کل Copها منظورم بود و این کار مثلا میتونه رانندش یک ربات باشه که بهش میتونیم بگیم یه مسیر مشخص رو شناسایی بدیم بهش تا تو اون مسیر فقط حرکت کمه و در ساعتی خاص مثل Wita فعال بشه و copباید از ماشین اسکورت کنند البته تو کیفی که داخل ماشین هست پول زیادی وجود داره و از یه نظر دیگه هرکی که دنبال پول باشه باید در صورت لو رفتن وانتد 6بگیره البته اگه بتونه شهردار رو ترور کنه و کیف پول رو وردارن یه Cmdمیزنن و چک پوینت داده میشه و تا اونجا فرصت دارن هرکی که تو این کار شریک بوده برسه به اونجا البته این کار تایمر مخصوصی داره و مثلا با توجه به مسافت تایم مخصوصی داده میشه و تا اون تایم تموم نشده فرصت دارن وانتد خودشون رو پاک کنند.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

یه راننده استخدام کنه(مثل فکشن :| )

اره چند وقتیه یه همچین فکشنی ذهن منم مشغول کرده البته نه به این صورت یه فکشن که کار های اداری شهر ها رو انجام بدن و با کمک شهردار یا شهردار لیدر شون باشه؟!☺️

یه چیزی تقریبا تو این مای های فکش نی که تو این تاپیک گفتم.?

ویرایش شده توسط wolfe
لینک به دیدگاه

به جای تغییر مکان میتونن کاری کنن که هر 5دقیقه ماشین سر جای خودش ریسپاون شه. (البته اگر بلا استفاده باشه و کسی سوارش نباشه). 

❤️?

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۹ در 19:03، makhmal گفته است:

به جای تغییر مکان میتونن کاری کنن که هر 5دقیقه ماشین سر جای خودش ریسپاون شه. (البته اگر بلا استفاده باشه و کسی سوارش نباشه). 

❤️?

پیشنهاداتو دوست دارم کلا ذهنه خوبی داری

ولی خوب میتونه تو همون 5دقیقه واسه بعضیا مشکل ساز شه ولی من خودم تا حالا با این موضوع مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

شهر دار باید 1راننده از فکشن تاکسی 

2تا بادیگارد از فکشن های دسته ویژه 

1دکتر از فکشن مدیک 

استخدام کنه و از اینا برای کار های شخصی شهر دار استفاده کنه 

مثلا جایی خواست بره درخواست بده و راننده خودش فقط با ماشین این فکشن بیاد دنبالش 

خونش کم شد درخواست بده اگه کسی که انتخواب کرده باشه به عنوان دکتر شخصی  اون بیاد خونشو پور کنه 

و اگر کسی خواست ایشان را ترور کنه برای مقداری پول مثلا 

ترور کردن شهردار 50کا به افراد بده و 2 نفر هم لازم باشه و از هر نفر 10تا rop puint کم بشه در این وسط (بایگار هایی که اون انتخواب کرده اگر انلاین بودن به کمک شهردار بروند و اگر ان نبودن یه گزینه برای دسته ویژه بیاد مثلا حمله به شهردار . 

در در ۱۳۹۹/۳/۳ در 18:33، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

01ec_mayor_stretch.jpg

پیشنهاد عالی اما یکم ریز بین شدیم هنوز مشکلات زیادی تو سرور هست 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

واقعا پیشنهادت جالبه راجبه ترور شهردار. مثلا پول خیریه که به حساب شهرداری میره رو بدزدن یا واه اینکه خیلی خیلی واقعی تر و طبیعی تر بشه ماشین حمل پول که پول ها رو بین بانک ها یا شهرداری و بانک ها منتقل کنه ایجاد بشه که امکان سرقت ازش باشه  اجب راننده هم سرویس تاکسی مناسبه چون فعالیت فکشن باید گسترده باشه نه اینکه واسه رانندگی یه ماشین یه فکشن ۳۳ نفره ایجاد اینجوری امکان داشتن فعالیت خیلی کم میشه

ویرایش شده توسط mehtiheh2
.
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...