رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا حقی و بی عدالتی VenGer

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: VenGer.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: .Luka..png

• توضیحات: درود. میخواستم بدونم که چرا ایشون وقتی همه دارن Spam میکنن چرا به ما گیر میدن :| خدایی فازشون چیه؟؟ time/ زدم تهدید به Warn میکنه ولی در صورت اینکه همه دارن Spam میکنن چیزی بهشون نمیگه (شاهد همه چی رو میگه خواستید بپرسید)

امیدوارم اخطار های لازم داده بشه و الکی کسی رو تهدید به Warn نکنه

اگر هم مشکل دارن بیان شخصاُ با من صحبت کنن.                                                        امیدوارم بی دلیل رد نشه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

kws3_ag-sa-0162_thumb.jpg

ویرایش شده توسط NimaB

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

ادمین مربوطِ 24 ساعت مهلت برای ارائه مدارک و دفاعیه را دارا میباشد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده بدلیل اینکه مسئول ایونت هستم دلیل حرکت ایشون رو بزارید بهتون بگم:

نقل قول

شما مجاز به ایجاد مزاحمت در مسابقات و تلاش برای بهم ریختن آنها نیستید (مجازات: اخطار)

شما با این کارتون داشتید ایونت رو بهم میزدید نگاه کردن ساعت مشکلی نداره ولی نه اینکه 10 بار ساعت رو ببینید, داخل عکستون 3 بار دستور رو تکرار کردید و بجزء شما کسی تکرار نکرد این حرکت رو, باز هم فکر می کنید با شما مشکلی داریم؟

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

چه جالب از ایشون شکایت کردم شما میای جواب میدی؟؟

یارو ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا pay یا Time میزد فکر نکنید مدرک دیگه ندارم اگه درخواست بدن میزارم

در 2 ساعت قبل، Ostad گفته است:

نگاه کردن ساعت مشکلی نداره ولی نه اینکه 10 بار ساعت رو ببینید, داخل عکستون 3 بار دستور رو تکرار کردید و بجزء شما کسی تکرار نکرد این حرکت رو, باز هم فکر می کنید با شما مشکلی داریم؟

۶ بار میشه اسپم نه ۳ تا ??

میتونین ثابت کنین که فقط من اسپم کردم؟ اگه میتونین همین الان SS بدین و ثابت کنین و اونوقت دیگه حرفی ندارم

ولی اگه ندارین و حق با منه پس الکی و تهدید به Warn نکنین

ولی من میتونم ثابت کنم همه همین کارو کردن ولی شما انگار نه انگار هیچ اخطاری ندادید

با تشکر

ویرایش شده توسط NimaB

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

ادمین @Ostad مدارک اونت رو برای بنده ارسال کنین.

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شکایت کننده عزیز.

دوست عزیز شما کاری با دیگران ندارید.

اشتباهی که کردید مخصوص شما میباشد و کار شما به دیگران مربوط نمیباشد و کار دیگران به شما.

دوست عزیز شما داشتیت علکی /Time میزدید که بنده برای پایان دادن کارتان ازتون سوال کردم اخطار میخواهید؟

مدارک ارسال شد.

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

و انـسـان مــوجــودیــسـتــــ که زیــاد موجـــود نیــــستــــــ

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

?????????ᵛᵉᶰᵍᵉʳ

VenGer.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، VenGer گفته است:

دوست عزیز شما داشتیت علکی /Time میزدید که بنده برای پایان دادن کارتان ازتون سوال کردم اخطار میخواهید؟

اولا الکی دوما شما حق نداری بی عدالتی کنی یا همه نباید Spam کنن یا همه باید بکنن شما این عدالتو بر قرار کردین؟ :| 

بعدشم شما سوال نکردی تهدید کردی :| 

ویرایش شده توسط NimaB
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

شکایت شما رد/قبول شد.

ادمین مربوطِ برای جلوگیری از اسپم این کار رو کرده که اشتباه بوده.

اخطار های لازم به ادمین مربوطِ داده شد.

توجه: لطفا برای ارسال شکایت، هیچ ادمینی را تحریک به برخورد اشتباه نکنین؛ در غیر این صورت و مشاهده برخورد جدی با شما صورت میگیرد.

• هاها 1

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...