رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Wanted Insulting Cop

ارسال‌های توصیه شده

سلام، بار ها و بار ها دیده شده که بازیکن ها (اکثرا شهروند هادی) قبل از فرستادنشون به زندان توسط افسر پلیس به آنها بی احترامی میکنند و از کلمات ناخوشایندی استفاده میکنند و مأمورین هم کاری از دستشون بر نمیاد.

تقاضای بنده اینه که مثل گذشته درجه تحت تعقیب Insulting Cop  برای افسر در حال انجام وظیفه در دسترس باشه تا زمانی که به ایشون بی احترامی شد بتونه از این ویژگی استفاده کنه.

باتشکر

• دوست دارم که 2

Felon.png
?Whoever said that death isn’t half of life

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• هاها 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Felon گفته است:

سلام، بار ها و بار ها دیده شده که بازیکن ها (اکثرا شهروند هادی) قبل از فرستادنشون به زندان توسط افسر پلیس به آنها بی احترامی میکنند و از کلمات ناخوشایندی استفاده میکنند و مأمورین هم کاری از دستشون بر نمیاد.

تقاضای بنده اینه که مثل گذشته درجه تحت تعقیب Insulting Cop  برای افسر در حال انجام وظیفه در دسترس باشه تا زمانی که به ایشون بی احترامی شد بتونه از این ویژگی استفاده کنه.

باتشکر

بنده هم موافقم

در 6 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

دوست عزیز اینا یک یا دو نفر نیستند که بریم شکایت کنیم هر بار تقریبا 80 درصد در حین بردن به زندان فحاشی میکنن

ما هم هر بار حوصله و وقت شکایت رو نداریم بعضی ها هم اکانت مولتی میسازن صرفا جهت ازار که محروم شدن اون اکانت هیچ ضرری برای صاحبش نمیرسونه

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

خب عزیز شما فوقش میخوای 2 وانتد بهش بدی که کلا 10 دقیقه زندان داره، حالا 10 دقیقه زندان بهتره یا حداقل 30 دقیقه محرومیت از صحبت؟ اینجوری فرد دیگه از این کارا نمیکنه چون مجازاتش بیشتره @Ataw @Felon

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

خب عزیز شما فوقش میخوای 2 وانتد بهش بدی که کلا 10 دقیقه زندان داره، حالا 10 دقیقه زندان بهتره یا حداقل 30 دقیقه محرومیت از صحبت؟ اینجوری فرد دیگه از این کارا نمیکنه چون مجازاتش بیشتره @Ataw @Felon

وقتی که یک مولتی مسیازه که اسمش میشه ttttttttttttttt و رمزش رو هم یه چیزی میزنه که یادش نمی مونه و فقط به درد اون یبارش می خوره اون وقت محروم شدن اون اکانت براش یه ذره هم مهم نیست ولی با زیاد کردن وانتدش حداقل  ما پول بیشتری میگیریم 

• مرسی 1

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ataw گفته است:

وقتی که یک مولتی مسیازه که اسمش میشه ttttttttttttttt و رمزش رو هم یه چیزی میزنه که یادش نمی مونه و فقط به درد اون یبارش می خوره اون وقت محروم شدن اون اکانت براش یه ذره هم مهم نیست ولی با زیاد کردن وانتدش حداقل  ما پول بیشتری میگیریم 

هرچی صلاح خودتونه، والا هر چقدر شکایت کمتر بهتر ?

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

عزیزم خنگ که نیستیم میدونیم چی به چیه، اما از کلماتی استفاده میکنند که از نظر قوانین عمومی شامل محرومیت از صحبت نمیشه، اونجاست که میشه از این وانتد استفاده کرد.

نمونه بارز

همون نمونست ولی عکسشه

• دوست دارم که 1

Felon.png

لینک به دیدگاه

موافقم، اکثرشون هم  واسه اینکار از اکانت مولتی استفاده میکن. وقتی شکایت میکنیم طبق قانون مجازات مشمول تمام اکانت هاشون نمیشه پس به چه دردی میخوره این همه دردسر؟ به چه دردی میخوره قانون اینکه کسی کار خلافی میکنه مجازات باید مشمول تمام اکانت هاش بشه؟

وانتد Insulting Cop به یه دلیلی گذاشته شده بوده اما نباید برداشته میشد. 

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

موافقم، اکثرشون هم  واسه اینکار از اکانت مولتی استفاده میکن. وقتی شکایت میکنیم طبق قانون مجازات مشمول تمام اکانت هاشون نمیشه پس به چه دردی میخوره این همه دردسر؟ به چه دردی میخوره قانون اینکه کسی کار خلافی میکنه مجازات باید مشمول تمام اکانت هاش بشه؟

وانتد Insulting Cop به یه دلیلی گذاشته شده بوده اما نباید برداشته میشد. 

دقیقا متاسفانه ما تو دسته ویژه هرچی بهتر کار کنیم و وظیفه مون رو انجام بدیم شاهد آزار و اذیت و فحاشی بیشتری از این افراد هستیم! این افراد اکانت مولتی هم زیاد دارن شده برام مثلا بعد از ارست طرف زنگ زده فحاشی کردن...

امیدوارم این فرهنگ جا بیفته که کار خلاف کردید، باید زندان و مجازات هم بشید.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Original گفته است:

دقیقا متاسفانه ما تو دسته ویژه هرچی بهتر کار کنیم و وظیفه مون رو انجام بدیم شاهد آزار و اذیت و فحاشی بیشتری از این افراد هستیم! این افراد اکانت مولتی هم زیاد دارن شده برام مثلا بعد از ارست طرف زنگ زده فحاشی کردن...

امیدوارم این فرهنگ جا بیفته که کار خلاف کردید، باید زندان و مجازات هم بشید.

فکر کنم این اتفاق برای شما بیشتر از افرادی که در فکشن های Police Department و National Guard هستند رخ بده، خدا میدونه برای هر Frisk چقد بدو بیرا میشنوید.

Felon.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Felon گفته است:

فکر کنم این اتفاق برای شما بیشتر از افرادی که در فکشن های Police Department و National Guard هستند رخ بده، خدا میدونه برای هر Frisk چقد بدو بیرا میشنوید.

دقیقا، بعد از فریسک وقتی چیزی ازشون پیدا نمیکنیم شروع میکنن به اینکه ضایع شدی و.. اسپم میکنند

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

یک بار فریسک نه تو 20 دقیقه 3بار جیل  بعضی اقات لج می کنین دیگه ول کن نیسین

چه لجی؟ شما وقتی یک بار مواد غیرقانونی داشته باشید به شما مشکوک میشیم و میگردیمتون هر روز!
به قول معروف:

جرم انجام ندهید، اگر وقتش را ندارید

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

یک بار فریسک نه تو 40 دقیقه 3بار جیل  بعضی اقات لج می کنین دیگه ول کن نیسین

کجا 40 دقیقه؟ یک بار بیشتر تو روز فریسک نمیشید مگر اینکه جو خیابون رو برهم ریخته باشید یا اینکه FTP کنید یا مردم رو بی دلیل بکشید

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، gamersj گفته است:

همین مونده بود تو بگی دیگه خودتون میدونین که از همین دیروز نگم که خود تو به خاطر اکتیوتی بالای 50 بار اومدی هتل جفرسون و همه رو یکی یکی بردی

50بار نبود اولا 10بار بود، دوما شهروندان نباید به جون هم بیوفتن با اسلحه داشتید همدیگرو میکشتید من وظیفم رو انجام دادم.همه رو بردم تا شهر آرامش پیدا کنه، شما تو زندگی واقعی دو نفر ( شما 15 16 نفر بودید) تو بیرون از خونه تون تیر اندازی یا سر و صدا کنه یا مزاحمت ایجاد کنه نباید بره زندان؟ نباید مجازات بشه؟

وظیفه یک پلیس هست که جلوی این اتفاقات رو بگیره

بگذریم از اینکه از بنده یک شکایت بی مورد هم  شد یکی از هم کلنی هاتون ! 

بنده دیگه هیچ پستی ارسال میکنم  و این بحث رو ادامه نمیدم تا این تاپیک خراب نشه

ویرایش شده توسط Original
اشتباه

Originall.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۳ در 16:41، Felon گفته است:

واقعا خداروشکر کسی هم عقیده با من توی فکشن هست راستش من هم از [mz] استفاده میکنم و اینکه خیر مولتی نیستن و اکثرا در حالت عادی حتی بدون وانتد هم بد و بیراه میگن و باید [mz] استفاده بشه تا ارزش پلیس پایین نیاد من که این کار رو میکنم و هر گونه برخوردی هم پاسخگو هستم چرا که مزاحمت برای پلیس حساب میشه مگر ما از سنگیم که فحاشی بشنویم ولی سکوت کنیم فقط و فقط پلیس بی ارزش میشه،با این کار که نادیده گرفته بشه من همون اوایل مشکل داشتم و روی روحیه ام تاثیر گذاشت اما بعد دیگه تصمیم گرفتم از [Mz] استفاده کنم!?

• دوست دارم که 2

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۳ در 00:02، Felon گفته است:

باتشکر

اره عالیه

لینک به دیدگاه

باتشکر

سلام 

این خیلی خوبه 

چون بعد اینکه کسی را میگردیم یا وقتی به کسی جریمه داده میشه امکان فحاشی زیاد است؛ میشه از این مورد استفاده کرد. 

اگر چنین درجه تحت تعقیبی اضافه بشه شهروندان هم کمتر به پلیس ها بی احترامی می کنند.

تشکر از @Felon

• دوست دارم که 1

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

حقیقتش با این که وانتدِ Insulting نداریم اما من هرکس فحش بده بهش وانتد میدم، کاری ندارم، بای. اه

??

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

با سیستم وانتد الان نمیشه چیزی بهش اضافه کرد اگر هم بشه ممکن سوءاستفاده ازش بشه پس باید سیستم وانتد تغییر کنه فکر نکنم این کار رو انجام بدن @Mohny

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

برای اینکه از این وانتد سوء استفاده نشه قانون باشه که باید مدرک داشت تا از این وانتد استفاده کرد و در صورت شکایت مدرک را به لیدر ارائه بدیم

در صورت سوء استفاده مجازات داشته باشه.

وقتی اینطوری باشه دیگه کسی نمی تونه وانتد الکی بده. 

DefenD.png

لینک به دیدگاه

مدرک جوری باشد که بی احترامی در voic هم قبول باشد 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۵ در 21:46، OveRGoD گفته است:

برای اینکه از این وانتد سوء استفاده نشه قانون باشه که باید مدرک داشت تا از این وانتد استفاده کرد و در صورت شکایت مدرک را به لیدر ارائه بدیم

در صورت سوء استفاده مجازات داشته باشه.

وقتی اینطوری باشه دیگه کسی نمی تونه وانتد الکی بده. 

اینجوری میشه ولی به نظر من سیستم وانتد باید از ریشه درست بشه

در 6 ساعت قبل، WaTchDogs گفته است:

اون که فعلا هیچ کاریش نمیشه کرد باید صبر کنیم ببینیم @Ali چه قانونی براش میزاره

ویرایش شده توسط AbbasMZ

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

باتشکر

@Ali @Mohny 

این پیشنهاد قبول شه من دیه کم کم میرم تو فازه نماز جماعت ? دعاتونم میکنم ?

خلاصه پیشنهاد خوبیه و اینکه

در در ۱۳۹۹/۵/۴ در 03:44، Elii گفته است:

واقعا خداروشکر کسی هم عقیده با من توی فکشن هست راستش من هم از [mz] استفاده میکنم و اینکه خیر مولتی نیستن و اکثرا در حالت عادی حتی بدون وانتد هم بد و بیراه میگن و باید [mz] استفاده بشه تا ارزش پلیس پایین نیاد من که این کار رو میکنم و هر گونه برخوردی هم پاسخگو هستم چرا که مزاحمت برای پلیس حساب میشه مگر ما از سنگیم که فحاشی بشنویم ولی سکوت کنیم فقط و فقط پلیس بی ارزش میشه،با این کار که نادیده گرفته بشه من همون اوایل مشکل داشتم و روی روحیه ام تاثیر گذاشت اما بعد دیگه تصمیم گرفتم از [Mz] استفاده کنم!?

حق با النازه یه  MZ بده کلا ۳ تا شد وانتد بده.

تو زندگی واقعی برو به سرهنگ بگو بیا فریسک کن ..فحش... برات حکم اعدام صادر می کنه ?

دیه نمی تونی پلی بدی ?

ویرایش شده توسط Gang

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Gang گفته است:

@Ali @Mohny 

این پیشنهاد قبول شه من دیه کم کم میرم تو فازه نماز جماعت ? دعاتونم میکنم ?

خلاصه پیشنهاد خوبیه و اینکه

حق با النازه یه  MZ بده کلا ۳ تا شد وانتد بده.

تو زندگی واقعی برو به سرهنگ بگو بیا فریسک کن ..فحش... برات حکم اعدام صادر می کنه ?

دیه نمی تونی پلی بدی ?

خیلی ممنونم بابت نقل قولت همکاره زحمت کش پلیس@Ali و @Mohny  | وانتد insulting Cop باید برگرده این سرور سرور زندگی مجازی هست پس باید همه چیزش مطابقت داشته باشه شما در کشور خودمون و کشور های دیگه فحاشی به پلیس کنید قطعا کمترین کار اینه که بفرستنتون زندان و هزار جور بلا سرتون بیارن بعد ما اینجا باید فحاشی میکنن نگاشون کنیم و فحاشی رو متحمل بشیم و اونا هم خودشونو برتره نیروی وظیفه شناس پلیس ببینن که داره براشون زحمت میکشه. اینجور اصلا درست  نیست و ارزش پلیس کاملا با یک شهروند معمولی برابری میکنه و هیچ موقع از پلیس حسابی برده نمیشه "ارزش پلیس رو بالا ببرید"

#ارزش_پلیس_رو_بالا_ببرید

در در ۱۳۹۹/۵/۷ در 13:25، WaTchDogs گفته است:

دقیقا اکثرا چون میدونن سخت گیری روی ویس کمتره هر چیزی از دهنشون بیرون میاد رو توی ویس چت سرور میگن!

ویرایش شده توسط Elii
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...