رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فعالیت روزانه ی فکشن ها

ارسال‌های توصیه شده

درود و سلامتی.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که فکشن و لیدرها باید تحمل کنن اینه که اعضا در یک روز فعالیت کل هفته رو پر میکنن و دیگه تا میتینگ هیچ کاری نمیکنن بجز آنلاین کردن اکانتشون که کیک نشن.

ضربه هایی که این راه سو استفاده به فکشن ها زده رو میتونیم اینجوری بگیم که:

هر سازمان یا اقلیت وظیفه ای رو داره که همیشه باید هر روز به درستی و تمام وقت انجام بده، مثلا Tow Truck Company باید روزانه به وضعیت خیابون ها رسیدگی بکنه و وسیله هایی که بدجا پارک شدن رو برداره، School Instructor باید به وضعیت گواهینامه های بازیکنان رسیدگی کنه و اداره ی پلیس که وظایف سنگین رسیدگی به مجرمین، وضعیت رانندگی بازیکنان و ... رو به دوش میکشه. 

اکثر اقلیت ها به حضور تمام وقت و فعالیت روزانه ی بازیکنان احتیاج دارن، اینطوری نباید باشه که یک روز کار کردن با فعالیت 7 روز مساوی باشه.

پس پیشنهاد میکنم:

فعالیت فکشن ها از هفتگی به روزانه تغییر پیدا بکنه، هر عضو با توجه به وظیفه ی سازمانش باید فعالیت روزانه ی مربوطه رو داشته باشه و حداقل پنج روز در هفته رو کار بکنه. دقیقا مثل اکثر شغل های دنیای واقعی که معمولا دو روز در هفته تعطیلی دارن و پنج روز کار.

* اگر عضوی در هفته حداقل پنج روز فعالیت رو نداشته باشه FW دریافت بکنه.

مثلا راننده ی تاکسی روزانه حداقل باید سه مسافر برسونه و یک تماس از طرف مسافر قبول بکنه، مدیک باید روزانه حداقل سه بار Heal و SHeal کنه و یک تماس پاسخ بده، اداره پلیس روزانه حداقل باید سه مجرم دستگیر کنه، یک مجرم بکشه، سه بار جریمه کنه و یک بار گواهینامه باطل یا مسدود کنه.

فعالیت های روزانه ی پیشنهادی:

Paramedic

سه Heal، سه SHeal و یک بار قبول کردن تماس.

News Reporter

سه News و یک عکس.

Taxi Driver

سه بار رسوندن مسافر و یک بار قبول کردن تماس.

School Instructor

سه آزمون، سه بار دادن گواهینامه (پیشنهاد میکنم این دستور برای رنک یک آزاد بشه) و یک بار قبول کردن تماس (پیشنهاد میکنم Service Instructor اضافه بشه).

Tow Truck Company

سه یدک کشی لوس سانتوس، سه یدک کشی لاس ونتوراس و قبول کردن یک تماس (سرویس مکانیک).

دسته متوسط

برای این دسته پیشنهاد میدم سیستمی اجرا بشه که هر روز بشه چندین وار زد که هر ممبر باید روزانه حداقل در یک وار حضور داشته باشه.

National Guard

یک کشتن وانتد، یک تنبیه زندانی و یک پاسخ به تماس درخواست نگهبان در زندان (پیشنهاد میکنم یک دستوری اضافه بشه برای درخواست نگهبان مثلا Service Guard).

Federal Bureau of Investigation

سه بار فریسک، سه دستگیری، یک کشتن وانتد و یک GetSample (پیشنهاد میکنم سیستم طوری طراحی بشه که GetSample زیاد باشه).

Police Department

سه دستگیری، سه جریمه ی نقدی، یک باطل کردن یا مسدودیت گواهینامه ی افراد.

Hitman Agency

سه قرارداد موفق.

پیشاپیش از نظرات شما سپاسگذارم.

ویرایش شده توسط ZombieRanger
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی عالی هست و در واقعیت هم همینطوره که میگید و با اینکار زندگی واقعی تری در ارساکیا خواهیم داشت❤️

• مرسی 1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

سه Heal، سه SHeal و یک بار قبول کردن تماس.

اگه بخواد همچین چیزی اضافه بشه باید /Heal کردن داخل خونه برداشته بشه! 
چون 33  عضو امدادگران اگه روزی حتی یک دونه تماس هم قبول کنن میشه 33 عدد 
در
روز میشه 165 عدد!
این تازه حداقلشه یعنی
هر ممبر فقط یه دونه تماس رو قبول کنه !

یعنی تو
5 روزِ هفته 165 Service داده میشه توسط پلیرا؟!

ویرایش شده توسط Wick

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Wick گفته است:

اگه بخواد همچین چیزی اضافه بشه باید /Heal کردن داخل خونه برداشته بشه! 
چون 33  عضو امدادگران اگه روزی حتی یک دونه تماس هم قبول کنن میشه 33 عدد 
در
روز میشه 165 عدد!
این تازه حداقلشه یعنی
هر ممبر فقط یه دونه تماس رو قبول کنه !

یعنی تو
5 روزِ هفته 165 Service داده میشه توسط پلیرا؟!

موافقم.

همین یه دونه تماس هم که گفتم زیاده، پیشنهاد من درست کردن سیستم ساده ای هست که نیاز بازیکنان به Service Medic بیشتر بشه.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

یاز بازیکنان به Service Medic بیشتر بشه.

Heal کردن داخل خونه ها اصلا سیستم خوبی نیست," تو واقعیت هم  همچین چیزی وجود نداره"

برای همینه که اعضای Medic یا مجبورن دست به Abuse بزنن تا بتونن Activity رو برسونن یا برن التماس  پلیر هارو  کنن که Service Medic بدید! 
چون با وضعیت فعلی, روزانه حداکثر 
15 تا 20 سرویس میاد, کمتر میشه ولی بیشتر خیر!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Wick گفته است:

Heal کردن داخل خونه ها اصلا سیستم خوبی نیست," تو واقعیت هم  همچین چیزی وجود نداره"

موافقم   سیستم    heal  اصلا جالب نیست 

بهتره که برداشته شه .

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۲ در 21:29، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که فکشن و لیدرها باید تحمل کنن اینه که اعضا در یک روز فعالیت کل هفته رو پر میکنن و دیگه تا میتینگ هیچ کاری نمیکنن بجز آنلاین کردن اکانتشون که کیک نشن.

کاملا موافقم مخضوضا جمله اول که گویای همه مشکلات هست و افراد زیادی سو استفاده میکنن 

لینک به دیدگاه

موافقم

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...