رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نقض قانون جعل فعالیت-Delusion

NeGaR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ._.NeGaR._..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Delusion.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: اعضای اقلیت

• توضیحات: در این مدارک مشخص است که یکی اعضای اقلیت (ramin0) در حضور لیدر در حال جعل فعالیت می باشد و طبق قوانین : تقلب و جعل فعالیت و یا کمک به افراد جهت تقلب و جعل فعالیت ممنوع می باشد (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP) که لیدر این قانون را نقض کرده و فقط به او اخطار می دهد.(تمامی اعضای اقلیت قوانین را می دانند چون قبل از وارد شدن به اقلیت تست می دهند پس کسی که بعد از ورود به اقلیت جرمی مرتکب شود باید مجازات شود و هیچ بهانه ای نیست)

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/btpr_ss_leader_medic.rar/

ببخشید یکی از عکس ها قرار نگرفت دوباره آپلود کردم.

لینک دانلود ویرایش شده : http://uupload.ir/view/5n88_ss_leader_medic.rar/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم ( @NeGaR ) 

قبل از این‌که مسئول لیدر ها بنده رو موظف به پاسخگویی بکنه, دفاعیه خودم رو خدمتتون عرض میکنم.

در مدارک شما
5 عدد Service Medic از سوی  بازیکن Wind دیده  میشه (بدون حساب کردن Service های تکراری)

از 5 Service Medic دوتاشون به دلیل Heal شدن کنسل شده, میمونه 3 عدد.

سه تا Service باقی مونده رو هم فرد درخواست کننده
Cancel کرده و دوباره داده, فاصله پاسخگویی ramin0 برای هر کدوم از Service ها هم بین  2 تا 3 ثانیه بوده.

بنده به محض این‌که این حرکت رو مشاهده کردم با این گمان که داره خلافی صورت میگیره,
حق قبول کردن درخواست های Wind رو از بازیکنِ ramin0 منع کردم و باهاشون اتمام حجت کردم که حتی اگر 1 درخواست دیگه رو هم به این صورت قبول کنه از اقلیت اخراج میشه. (تمامی صحبت های من داخل مدارک شما هست و نیازی نمیبینم که باز ارسال کنم)

علاوه بر این صحبت ها, برنامه ای به نام KeyBinder وجود داره که با اون شما میتونید متن Accept Medic رو Bind کنید و  در زمان نیاز فقط آیدی فرد درخواست کننده رو  جلوش بنویسید. (گزینه Send Enter رو خاموش کنید).

با
3 بار قبول کردن درخواست نمیشه کسی رو مجازات کرد (حداقل به حتم نمیشه) , شما باید میذاشتید به کارش ادامه بده  شاید اونموقع میتونستم کاری کنم ولی شما پریدید وسط و داخل رادیو گفتید:   ?abuse

بعدشم شما از کجا با این صراحت میگید که در حال Abuse بودن؟! شاید بازیکن Wind هیچ ارتباطی با ramin0 نداشته!

در ضمن, شما چند روز پیش هم فردی رو به خاطر Abuse به بنده گزارش کردید و من هم با 80FP اخراجشون کردم, اگه میخواستم قانونی رو نقض کنم همونجا این‌کار رو میکردم.

ویرایش شده توسط Wick
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

*اولا اولین پیامو شما دادید و آیا مدرک دارید که من گفتم abuse یا اول من چت کردم؟ *دوما طبق عکس ها تمام درخواست ها از سوی یک بازیکن بوده است که فقط ایشون زیر 2 ثانیه قبول کردن  و برای جعل فعالیت هی تکرار کردند *سوما طبق عکس ها گفتید که بار اول اخطار میدم و گفتید نمیشه همین اول کار کیک بشه : اینو رد میکنید؟ *بعد به من میگید این fp80 بشه چی میرسه به تو که اینقدر پیگیریشو میکنی؟ دیگه واضحه من حرفی ندارم...

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم و عزیز @NeGaR

عملکرده لیدر مربوطه کاملا صحیح بوده و ما نمیتونیم از روی همچین مدارکی تشخیص بدیم که فرد مورد نظر Abuse کرده است یا خیر همانطور که لیدر گفتند برنامه های متعددی در این زمینه وجود دارد که مشکل تایپ کردن را از بین می برد و تنها دل کمتر از 1 ثانیه میتوان این کارو انجام داد.

اگر مدارکی دارید که نشان میدهد بازیکن Wind و بازیکن Ramin0 با یک دیگر همکاری در این زمینه داشتند به طور واضح!

به لیدر بدید و فرد مجازات می شود.

+بسته شد.

• مرسی 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...