رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در ایونت / C]ocain]

Duzakh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %28_SaTaN_%29.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   %5BC%5Docain.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

توضیحات: ایونت این بود که یکی anim  میزد  و ما باید همونو میزدیم. من همه رو درست زدم و فقط من باقی موندم cocain بهم گفت که اگر این anim  رو بزنی برنده 900k میشی بعد anim زد و من اونو زدم بعد اینکه زدم برای ندادن جایزه ایونت گفت باید اینم بزنی تا برنده بشی بهش گفتم تو گفتی فقط همون ولی گفت نه باید 2 تا بزنی و من نتونستم بزنم و kill شدم. برای اینکه جایزه ایونت نده ایشون گفت باید این anim هم بزنی که در فیلم مشخصه

مدارک (فیلم یا عکس):http://yekupload.ir/9b8a9c6e60f7be7e/InShot_۲۰۲۰۰۵۲۲_۰۹۰۰۱۵۷۲۸.mp4   

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

هاستر مربوطِ 24 ساعت مهلت برای ارائه مدارک و دفاعیه را دارا میباشد.

• مرسی 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Mobinaiden گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %28_SaTaN_%29.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   %5BC%5Docain.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

توضیحات: ایونت این بود که یکی anim  میزد  و ما باید همونو میزدیم. من همه رو درست زدم و فقط من باقی موندم cocain بهم گفت که اگر این anim  رو بزنی برنده 900k میشی بعد anim زد و من اونو زدم بعد اینکه زدم برای ندادن جایزه ایونت گفت باید اینم بزنی تا برنده بشی بهش گفتم تو گفتی فقط همون ولی گفت نه باید 2 تا بزنی و من نتونستم بزنم و kill شدم. برای اینکه جایزه ایونت نده ایشون گفت باید این anim هم بزنی که در فیلم مشخصه

مدارک (فیلم یا عکس):http://yekupload.ir/9b8a9c6e60f7be7e/InShot_۲۰۲۰۰۵۲۲_۰۹۰۰۱۵۷۲۸.mp4   

دوسته عزیزم

من /Hiker 3 زدم ولی شما /Hiker 2 زدید  من گفتم اگه فقط 1بار اشتباه بزنید کیل میشید. تو فیلمم دقت کنید هست.

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.

عزیزم حرف شما درسته ایشون گفتن اگ اینو زدید برنده هستید منتها شما hiker 2 زدید در صورتی که هاستر عزیز hiker 3 زده بودن.

شما همون اول باید کیل میشدید اما برای ارفاق به شما اجازه دادن که یک دستور دیگه هم بزنید و متاسفانه نتونستید بزنید اون یکی رو.

اگه همون اول رحم نمیکرد و شما رو میکشت این مشکلات پیش نمیومد.

من بخاطر اینکه ایشون در چت کلن با من هماهنگ بودن وظیفه دونستم بیام دفاع کنم...

بدرود.

Hasan.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Brigand گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم.

عزیزم حرف شما درسته ایشون گفتن اگ اینو زدید برنده هستید منتها شما hiker 2 زدید در صورتی که هاستر عزیز hiker 3 زده بودن.

شما همون اول باید کیل میشدید اما برای ارفاق به شما اجازه دادن که یک دستور دیگه هم بزنید و متاسفانه نتونستید بزنید اون یکی رو.

اگه همون اول رحم نمیکرد و شما رو میکشت این مشکلات پیش نمیومد.

من بخاطر اینکه ایشون در چت کلن با من هماهنگ بودن وظیفه دونستم بیام دفاع کنم...

بدرود.

شما درست میگید اشتباه از من بود و بابت اشتباهم متاسفم، ممنون.

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

شکایت شما رد شد، کار هاستر مربوطِ صحیح میباشد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...