رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت-از-هلپر-Scarlet

Badboys

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MeLisaaA.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Scarlet.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام خدمت کارکنان عزیز ارساکیا . 

من یه شکایت داشتم از این هلپرتون اقای Scarlet

این شخص در جواب من تو helpme بسیار دیر جواب میدادن و یکبار 1 دیقه طول میکشید و یک بار ...  

این اقا بجای اینکه جواب من رو بده به دلیل اینکه جواب رو بلد نیستن و یا نمیدونم هرچیزی که خودشون بیشتر در جریانند وسط helpme از بازی خارج میشوند ! 

این چکاره ای واقعا ؟ جواب رو بلد نباشی و از بازی خارج شی ؟ 

• مدارک (فیلم یا عکس):

1 : دیر جواب دادن به سوال های بنده ! که برای یک هلپر واقعا خیلی ضعفه !  و گاهی اوقات بعد از 10 15 ثانیه تازه میگند صبر کنید !

y1ll_ag-sa-0184.jpg

jien_ag-sa-0182.jpg

2 : به بنده بعد از 10 ثانیه میگند صبر کنید و بعد از بازی خارج میشند ! اونم وسط helpme ! و بعد از وارد شدن  داخل بازی بجای اینکه بیان جواب  بنده رو بدن هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن !

q413_ag-sa-0183.jpg

EnD

• چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود فراوان!

مورد اول: عکس اول و آخرتون تکراری هستش!

مورد دوم: خوب به عکس های خودتون که در پایین میزارم و تحلیلشون میکنم دقت کنید!

7mgg_melisaaaa.jpg

0o4s_meliss.jpg

در این عکس بالا هم که اولین حرفشون "Midonam toys" هست یعنی من جوابشون رو دادم و در مدارک زیر هم سوال ایشون رو میبینید هم جواب من ! چون این عکسی که ایشون گذاشتن حرف های من داخلش نیست و فقط حرف های خودشون رو قالب کردن!

و برای من خیلی جالبه که همه ی اینها زیر 30 ثانیه پاسخ داده شده ولی ایشون بر چه اساس میگن که من دیر جوابشون رو دادم؟ 

هر چند من به ایشون میگم صبر کنید!

مورد سوم: و حالا میریم سراغ لفت دادن من از بازی وقتی که Helpme داشتم...

خب من در موقع Helpme/ اینترنتم ضعیف میشه و به کل قطع میشه و من از بازی  تایم اوت میشم و برای من مینویسه "Server is restarting"

مدارک:

iozk_aa8ee14a-1ec7-45d2-a011-72b6943472c

اینجا هم به سرعت موتور دقت کنید که اینترنت من اینجا فکر میکنم قطع میشه!

هم به اینکه من جوابشون رو دادم و در عکس های خود شاکی جواب من نیوفتاده و فقط چیزایی که خودشون میپرسیند رو فرستادند.

jzi1_9e4b1eaf-ac38-496c-95fd-0df74849123

اینجا هم به کل یک دفعه اینترنت من قطع میشه!

در در ۱۳۹۹/۳/۱ در 23:55، Badboys گفته است:

این چکاره ای واقعا ؟ جواب رو بلد نباشی و از بازی خارج شی ؟ 

#زود_قضاوت_نکنیم!!

5ok0_dd2ac65a-b90f-40f6-8f23-04838b9ee60

و از همه جالبتر اینه این هست که به محض ورود به بازی من آیدی ایشون رو سرچ میکنم و از ایشون معضرت خواهی میکنم و میگم دوباره Helpme/ بدن!

در در ۱۳۹۹/۳/۱ در 23:55، Badboys گفته است:

بعد از وارد شدن  داخل بازی بجای اینکه بیان جواب  بنده رو بدن هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن !

لطفا یه سر برید پیشه چشم پزشک??

لطفا از صحت مدارکتون و چشم هاتون اطمینان حاصل کنید و بعد اقدام به شکایت کنید. 

- موفق باشید

• دوست دارم که 1

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

با سلامتی دوباره خدمت کارکنان عزیز آرساکیا . 

خوب میپردازیم به واکنش اقای هلپر نسبت به شکایت بنده ! 

در جواب اول میپردازیم به حرف اول و دوم ایشون که اقای scatler دارن ادمینی که پست رو چک میکنند فریب میدند !

مدارک : ایشون خودشون در اسکرین های بالا اقرار کردند و زیر حرفی که جواب ندادند خط کشیدند و گفتند که بنده در اسکرین بعدی به ایشون گفتم صبر کنید ! 

و اگر اقای ادمین دقت کنند اسکرین بعدی طبق همون خط های قرمزی که کشیدم اگر به تایم هاش نگاه کنند میبینند

اولین حرف که گفتم چرا انقدر دیر جواب میدید زمان : 23:45:55  !

و ایشون در اسکرین بعدی ساعت 23:27:15 گفتند صبر کنید ! که اصلا ربطی به حرف بالای من نداشت و اصلا تایم ها یکی نبود ! 

وایشون با فریب دادن ادمین در پست و زیرکی گفتند و اقرار کردند که من در اسکرین بعدی در جواب : چرا انقدر دیر جواب میدید ! بهشون گفتم صبر کنید ! که اصلا تایم ها باهم یکی نیست !  

و اصلا این حرفی که برگشتند گفتند : (ودراسکرین بعد من به ایشون گفتم صبر کنید ! )

اصلا تایم اسکرین ها باهم مشابه نیستند ! 

yr5f_screenshot_3.jpg

*این اسکرین که گزاشتم از خود پست هست و کامل رو میتونید در پست اول مشاهده کنید

میریم سراغ قسمت بعدی ! 

در 6 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

در این عکس بالا هم که اولین حرفشون "Midonam toys" هست یعنی من جوابشون رو دادم و در مدارک زیر هم سوال ایشون رو میبینید هم جواب من ! چون این عکسی که ایشون گذاشتن حرف های من داخلش نیست و فقط حرف های خودشون رو قالب کردن!

و برای من خیلی جالبه که همه ی اینها زیر 30 ثانیه پاسخ داده شده ولی ایشون بر چه اساس میگن که من دیر جوابشون رو دادم؟ 

هر چند من به ایشون میگم صبر کنید!

طبق حرف های  ادمین اقای Mahdi زمان پاسخ به هرسوال توسط شما 15 ثانیه و شما نوشتید زیر 30 ثانیه !

7s85_screenshot_2.jpg

و میریم سراغ این قسمت که اقای Scarlet تو روز روشن داخل پست دارند دروغ میگند ! و نوشتند 30 ثانیه ! و حالا به عکس ها دقت کنید ! 

07r_screenshot_4.jpg

jzlo_screenshot_1.jpg

اگر دقت کنید ساعت 23:19:51 توسط ایشون باز شده ! 

و ساعت 23:21:06 من هنوز دارم به ایشون میگم چرا انقدر دیر جواب میدید !! 

یچیزی هلو هوشه 1 دیقه و 30 ثانیه گزشته و من جوابی از ایشون دریافت نکردم ! در صورتی که اقای Mahdi ادمین میگن 15 ثانیه و خودشون گفتند زیر 30 ثانیه ! 

#چرا_دروغ اقای Scarlet ?

میریم سراغ مورد سوم ! 

مورد سوم: و حالا میریم سراغ لفت دادن من از بازی وقتی که Helpme داشتم...

خب من در موقع Helpme/ اینترنتم ضعیف میشه و به کل قطع میشه و من از بازی  تایم اوت میشم و برای من مینویسه "Server is restarting"

و این مدرک server is restarting  کافی نیست ! شما باید از پینگ خودتون عکس میدادید که مدرک حساب بشه ! 

چون در زمانی حرف شما : (اینترنتم ضعیف میشه و به کل قطع میشه) صحت داشت که پینگ شما 0 شده باشه ! 

در 7 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

اینجا هم به سرعت موتور دقت کنید که اینترنت من اینجا فکر میکنم قطع میشه!

هم به اینکه من جوابشون رو دادم و در عکس های خود شاکی جواب من نیوفتاده و فقط چیزایی که خودشون میپرسیند رو فرستادند.

برای اینکار بنظر بنده دلیل محکمی نیست دلیل شما ! خیلی اوقات پیش میاد ! و پیش اومده که همه چی باگ میشه ! مثل سرعت افراد و غیره ! ولی شما هنوز میتونید به چت دادنتون ادامه بدید ! و این مشکل میتونه به این باشه که شما نت گوشی یا مودمتون رو خاموش کنید !

میریم سراغ حرف بعدیتون ! 

fb3k_screenshot_3.jpg

اگر دقت کنید داخل عکس بالا مشاهده میکنید که نوشته این بازیکن AFK هست و نمیتونه پیامتون رو بخونه ! 

لطفا یه سر برید پیشه چشم پزشک??

لطفا از صحت مدارکتون و چشم هاتون اطمینان حاصل کنید و بعد اقدام به شکایت کنید. 

و طبق حرف بالایی که زدم ! اون که باید بره چشم پزشک شمایی ن بنده ! 

و از همه جالبتر اینه این هست که به محض ورود به بازی من آیدی ایشون رو سرچ میکنم و از ایشون معضرت خواهی میکنم و میگم دوباره Helpme/ بدن!

جالب تر از همه هم برام اینجاس  که شما اگر بلد بودید جواب میداید نه اینکه بگید دوباره /helpme بدید ! پس اینم خودش دلیل محکمیه برای خارج شدنتون از بازی 

مدارک بنده هم انقدر کامل هست که ادمین تشخیص بده ! 

شما تا بشی ما 

ما شدیم آن ها

END

• چی چی 2
لینک به دیدگاه

- سلام مجدد

مدارک و توضیحات من گویای همه چیز هست نمیخوام دوباره تکرار کنم!

در 22 دقیقه قبل، Badboys گفته است:

اگر دقت کنید داخل عکس بالا مشاهده میکنید که نوشته این بازیکن AFK هست و نمیتونه پیامتون رو بخونه ! 

این مشکل شما هست که AFK بودید نه بنده! من کار خودم رو کردم چون شما نوشتید بنده بی توجهی کردم و هیچ عکس العملی نشون ندادم! و من هم مدارک رو فرستادم که جوابتون رو هم حتی بعد از ریکانکت شدم دادم!

• دوست دارم که 3

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @Badboys

شکایت شما قبول شد، هلپرِ مربوطه یک اخطارِ لفظی دریافت کرد.

موفق باشید.

+بسته شد.

• چی چی 1
  • ناراحت 1

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...