رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست فیلم Check pc - AbbasMZ

Cyber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saisan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AbbasMZ.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

پیرو شکایت :

و اینکه
شخصی که بنده ازش شکایت داشتم خودشون توی پست شکایت گفتند که ادمین میخاست check pc کنه ولی چون گفت با لانچری نکرد ! 
0651.png
و مسئول شکایات نوشته که همون لحظه ایشون چک پیسی شدند!
بنده در خواست فیلم check pc ایشون در تاریخ 18-5-2020  ساعت 13:00 را دارم ! ببینیم واقعا ایشون اگر چک پیسی شدند چرا نوشتن که ادمین گفت نیاز نیست و احتمال چیت زدن شما خیلی کمه!
لطفا در این پست برای روشنگری در اذهان عمومی کاربران اگر فیلم هم ارسال نمیکنید لاقل عکسی و یا چیزی که اثبات کنه واقعا چک پیسی صورت گرفته ارسال کنید!
هر چند که!!!!

فیلمی که بنده از فست ران و ایم ایشون قرار دادم فکر نمیکنم نیاز به چک پیسی داشته باشه 
فیلم کاملا واضح هست که این شخص از فست ران داره استفاده میکنه از فاصله بسیار دور در حالی که بنده دارم میدو ام ایشونم داره میاد ولی سرعت ایشون قابل مد نظر گرفتنه!
در رابطه با ایم ایشون هم اگر نیاز هست بنده فیلم با کیفیت بیشتر ارسال میکنم! تیر ایشون مداوم و کل تیر ها داره به بنده اثابت میکنه!
شما اصلا فیلم رو دیدید؟ 
از فیلم واضح تر و گویا تر؟!
وقتی فیلم مشخصه همه چیز داخلش نیاز به چیز دیگه ای هست؟!
@Ali بررسی کنید!
بنده هم میتونم روی کامپیوترم چیت بریزم و برم همه رو باهاش بکشم و اگر هم نیاز به چک پیسی شد مشخصات لپ تابمو بدم شما بیای هیچی روش نبینی !!!
و .. ...
تا فیلم هست چه نیاز به چیز دیگه ای ؟!
کامل فیلم واضح هست
تقاضای پیگیری دارم!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

و 
پست شکایت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

با توجه به آپدیتی که در چند روز پیش لانچر داده یک سیستمی اومده که لازمی به چک پیسی نیست که ادمین @Spartan میدونند و بنده این کار رو انجام دادم و هیچ برنامه ی مشکوکی مشاهده نکردم + بنده اطلاع نداشتم که شما شکایت می کنید و فایل رو پاک کردم, اگر به حرف بنده اعتماد ندارید بنده می تونم دوباره حرکت رو انجام بدهم و به مهدی ارسال کنم و مشاهده کنند.

با تشکر.

• دوست دارم که 1

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

افرادی که با لانچر آنلاین میباشند، در صورتی که درخواست چک پیسی این افراد داده بشه؛ نیاز به کنترل سیستم نیست و با زدن CMD تمامی موارد مورد نیاز برای ادمین ها آپلود میشه.

شکایت شما رد شد.

به ادمین @Ostad اخطار به دلیل نگه نداشتن مدارک تا 7 روز داده شد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...