رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایم و فست ران - Nima_Beigi

Cyber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Saisan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام.
چیت FastRuning از این واضح تر؟! (من دارم با نهایت سرعت میدو ام اونم دارع میدو عه ! خون اون رنگی تره سریعتر از من برسه ؟! - فاصله ی حداقل 50 متری را در لحظه ای به من رسید)
چیت Aim از این واضح تر ؟ (تیر ها جدیدا هوشمند شدن و دنبالت راه میوفتن تا بخورن بهت؟! )

فک نکنم فیلم چیزی برای توضیح دادن بذاره دیگه !

Fast running اینقد ضایعس که من نگاه میکنمو میخندم فقط 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

دانلود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزم شما بلد نیستی بدویی چرا به بقیه گیر میدی، وقتی تند تند دکمه های A و D رو بزنی و بدوی معلومه اونی که مستقیم داره میاد میرسه اگه به دید شما بود که در تورنومنت فوتبال من 100 بار بن میشدم

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

سلام
در مورد FastRunner خب اگه Shift یا Space رو Spam‌ کنی دقیقا همین میشه در اصل یه نوع Abuse Bug‌ هست که قبلا بن داشت الان بعید می دونم. البته شاید این نباشه و چیت باشه به هر حال باید بررسی بشه. 

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

عزیزم شما بلد نیستی بدویی چرا به بقیه گیر میدی، وقتی تند تند دکمه های A و D رو بزنی و بدوی معلومه اونی که مستقیم داره میاد میرسه اگه به دید شما بود که در تورنومنت فوتبال من 100 بار بن میشدم

داداش فیلمو  دوباره ببین اخرش موقع جیل بریک از موتور پیاده شد یهو از جلوش در اومد  چطوری اخه اون قسمت که A D میزد قبول اما اینو چجوری تی پی شد ?

یارو با این ایمش همه تو دوئل میزننش چه برسه چیت باشه که دیگه لول ۵ میزنش اگه این چیتر باشه ???

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

یه چیزی هم هست به اسم لگ

در این حد لگ که نمیشه چجوری این همه لگ بود بعد تمام تیراش دقیقا همون موقع که شلیک شد دمیج میخورد یعنی لگ بود تو ۱ ثانیه بهترین پینگو گرفت و لگ رفت؟نمیشه که

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

درود بر کسانی که از من حمایت و یا از شاکی حمایت کردن.

۱. اولا ادمین Faraz اومده بودن و قرار بود PC Check بشم ولی به گفته ایشون چون من با Launcher بازی میکنم احتمال Cheat زدن ۵٪  هست ولی فکر که میکنم اونم نمیشه.

۲. دوما وقتی شاکی کسی رو شاهد نگفته واسه چی میاین الکی واس خودتون مینویسین؟؟!

۳. از Check PC هم نمیترسم هر ادمینی هم بیاد درخواستشونو قبول میکنم.

۴. یا خیلی من بازیم خوبه یا اقای @Saisan بلد نیستن تشخیص بدن چیت چیه؟!

#فشاری_نباشیم

یه JB نتونستی بکنی چرا الکی شکایت میکنی؟؟ من که حاظرم ادمین بیاد?

@Saisanاونجوری که تو میدوی لاکپشت که سهله حلزون از تو سرعتش بیشتره??

#فشاری_نباشیم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

با سلام!

دوست عزیز 
Cheack pc 
یعنی همون لحظه رفتن و همون لحظه بررسی کردن!

و اینکه زمانی که فیلم نباشه
نه زمانی که فیلم باشه!

توی فیلم توی هر دو قسمتی که بنده با شما مواجه شدم کاملا fast rung شما مشخص هست
اینو به هر کسی نشون بدید میتونه تشخیص بده

بنده 5 ساله توی این مجموعه دارم بازی میکنم و انواع و اقسام فیلم های چیت و fast run از پلیر ها توی این باکس شکایات هست و اکثریت رو دیدم 
بنده کاملا دستم روی space بود در اخرین مرحله 
منتهی شما انگار میگ میگ داشتید به من ندیک میشدید و اون همه فاصله رو به من رسیدید!!!

اینکه بنده الان  1 دقیقه با لانچر انلاین بشم و 1 ساعت بعد با samp انلاین بشم و . ..   دلیل بر پاک بودن بنده نیست!
پاک کردن 2 تا cheat از سیستم هم کاری نداره و اصلا قابل تشخیص نیست
تیر های شما پشت من داره میاد (اولین مرحله درگیری - در صورت نیاز کیفیت بالا تر قرار میدم) تیر داره منو تعقیب میکنه ... من دارم a-d میرم ولی تیر داره دنبال من میاد و به من میخوره ! این چیزی فراتر از aim هست؟!  

فیلم و واضح و گویاست
امیدوارم از دوستان قدیمی که هنوز توی مجموعه فعالیت دارن بیان و فیلمو بررسی کنن و مسئول شکایات رو یاری بدن در تصمیم گیری!
هر چند که کاملا فیلم واضح هست @Ali 

ممنون از دوستانی که فیلم رو بررسی کردند و بنده خیلی خوشحال شدم که هنوز از دوستان کسایی هستند که واقعا میتونن تشخیص بدن

در ضمن جناب @NimaB توهین نکنید! کلمه فشاری یعنی چی! ادب را رعایت کنید

ویرایش شده توسط Saisan
لینک به دیدگاه

من اگه چیت میزدم همون لحظه بن میشدم چون من با لانچر بازی میکنم و به کسایی که اضافه حرف میزنن حرفمو تاکید میکنم: من با لانچر پلی میدم حالا میخوای باور کن اقای @Saisan نمیخوای نکن مگه مجبوری تهمت بزنی 

هرکی رو میخوای بیار چک پی سی وقتی من از خودم مطمئنم دیگه لازم نیس بیای بگی چیت زدم

ادمین Faraz خودش شاهده برو از ایشون بپرس

در ۱ ساعت قبل، gamersj گفته است:

نیما جان اگه فشار خوردی #قرص_فشار  مصرف کن الان کاملا معلومه کی فشاری خورده

?? ببین کی حرف از قرص میزنه 

فعلا برو درستو بخون این کارا به تو نیومده

دیگه هم اضافه چت نده

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

درود بر شاکی محترم @Saisan

شکایت شما رد شد. 

فرد در همان زمان توسط ادمین @Ostad Check-PC شده و هیچگونه تقلب یا چیت پیدا نشده.

+بسته شد.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...