رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فیلم گرفتن از وار ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام
اقا الان شما که میگید باید از وار ها فیلم بگیریم الان کسایی مثل من که سیستم همچین خوبی ندارن نمیتونن خوب فیلم بگیرن چون کامپیوتر کلا داغ میکنه و این چیزا
و اینکه یکی دیگه هم اینکه فشرده کردن فیلم و اپلود کرد که خودش هم زمان میبره هم نت میبره
از شماها خواهش مندم یه سیستم ضد چیت قوی بریزید که اصلا نشه چیت زد یا اینکه خودتون بتونید یجور نظارت کنید
با تشکر از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۳۰ در 09:49، mohammadgolbahar گفته است:

با سلام
اقا الان شما که میگید باید از وار ها فیلم بگیریم الان کسایی مثل من که سیستم همچین خوبی ندارن نمیتونن خوب فیلم بگیرن چون کامپیوتر کلا داغ میکنه و این چیزا
و اینکه یکی دیگه هم اینکه فشرده کردن فیلم و اپلود کرد که خودش هم زمان میبره هم نت میبره
از شماها خواهش مندم یه سیستم ضد چیت قوی بریزید که اصلا نشه چیت زد یا اینکه خودتون بتونید یجور نظارت کنید
با تشکر از شما

در آپدیت جدید بعید میدونم نیاز به فیلم در وار باشه، فیلم گرفتن هم آنچنان سخت نیست. نرم افزار هایی مثل OCAM سبک تر و بهتر از باندیکم هستند.

افرادی که از سمپ استفاده میکنند فکر کنم با آپدیت جدید لانچر در وار ها نیاز به فیلم دارند.

این به این دلیل هست  که سمپ هیچ آنتی چیت درست حسابی نداره،  یعی به راحنی میشه چیت زد. بخاطر همین قبلا و یا زمان ما اجباری بود فیلم گرفتن.

شما فیلم هم بگیری همون موقع نیاز نیست آپلود کنی.اگر ادمین خواست اپلود کن.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۳۰ در 09:49، mohammadgolbahar گفته است:

با سلام
با تشکر از شما

سلام عزیزم، در آپدیت جدید لانچر به علت وجود آنتی چیت های قوی شما دیگر نیازی به فیلم برداری نیستید البته اگر ادمینی به شما مشکوک شود قبلش باهاتون هماهنگ میکنه. 

موفق باشید

❤️?❤️?❤️?❤️????❤️????❤️??❤️?❤️?❤️??

makhmal.png

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...